"Stare" Forum

czyli sprawy związane z administracją i działaniem forum...

Moderatorzy: crolick, Marmik

Awatar użytkownika
fdt
Posty: 1644
Rejestracja: 2004-01-04, 15:49
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: fdt »

nicpon pisze:hahaha :D

my tu se gadamy a tymczasem...
zobaczcie...
http://forum.twoj.net/index.php?showforum=39
No wiesz.... niektórzy zostawili na TN swoje dziewczyny lub/i chłopaków (niepotrzebne skreślić) i strasznie się stęsknili... Serce nie sługa... :oops: :lol:
Gość

Post autor: Gość »

TO CYTAT Z TN-u:
QUOTE (M.M. @ 01.02.04 20:58:00)
kocie forum ? jakie forum jaka konkurencja?


to twierdza skner co to się wiedzą z nikim nie chcą dzielić

sami się wyizolowali



Twierdzenie to jest trochę nieuprawnione, bo kilka osób "od nas" jesnak tam uczestniczy lub uczstniczyło - przejrzyjcie sobie u Nali forumowiczów. a niektórzy - jak CIA to do nas przychodza (i chwała im za to).

JESTEM ZA FORUM W JEDNYM MIEJSCU
Andrzej J.
Koniec cytatu z TN-u

Powtarzam - miejsce jest obojętne, ale chyba niniejsze jest lepsze. Wazne, aby było jedno.
Andrzej J.
Awatar użytkownika
mcwatt
Posty: 929
Rejestracja: 2004-01-16, 09:32
Lokalizacja: St Helens

Post autor: mcwatt »

Znalazłem! Mam prapoczątki naszego forum :D. Od pierwszego postu jeszcze w tajemnicach historii. Wszystko się nie zachowało, ale trochę tego jest (np. takie kwiatki jak potyczki słowne Nali z Trampkiem w temacie Bismarck vs Nevada :wink:, czy pierwsze posty Trampa i XYZ - nicpoń mógłby łezkę sobie obetrzeć :D ). Fajnie się to czyta. Jakby ktoś chciał poczytać sobie posty praszczurów forum to dajcie znać.
Mis
Posty: 36
Rejestracja: 2004-01-29, 23:26
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Mis »

Alez tu balaganiarstwo. Piszemy o przenosinach zarwono w tym topicu jak i w "Ankiecie". Dlatego poworze swoj post:

Wysłany: Pon Lut 02, 2004 9:44 Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

A nie uwazacie ze mimo wszystko tamto forum moze spowodowac iz wiecej osob bedzie czytalo nasze posty i moze wiecej osob wezmie udzial w dyskusji ? Ja sam na FOW trafilem przypadkiem z innego forum na twoj.net i uwazam ze nie bylem jedynym takim uzytkownikiem. A nie sadzicie ze to forum mimo iz fajne to jest ze sie tak wyraze zbyt daleko od innych ludzi przeszukujacych internet? Tam jest wiele innych for i mimo wszystko twoj.net jest znany w srodowisku internetowym bardziej niz idysk. A chyba nie mamy zamiaru zamknac sie i kisic sie jedynie we wlasnym sosie powtarzajac na okraglo te same opinie.

Co do stabilnosci twojego netu to nie chce mi sie wierzyc by mogla powtorzyc sie jeszcze raz taka wpadka. Wiec raczej bym odrzucil kwestie stabilnosci forum.


I cos jeszcze TN ma jeszcze jedna zalete techniczna - opcje szybkiej odpowiedzi.
Miś
dakoblue
Posty: 1560
Rejestracja: 2004-01-05, 08:42
Lokalizacja: Elblag

Post autor: dakoblue »

wlasnie padlo
hehehe
Marek T
Posty: 3270
Rejestracja: 2004-01-04, 20:03
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Marek T »

Czy coś nam to da?
http://forum.twoj.net/index.php?showtopic=100

Jak to wykorzystać?
Admin TNowy

Post autor: Admin TNowy »

Czołem,
Powtórzę to co napisałem w odpowiedzi na dość napastliwy post FTD na TNie. FOW było jednym z najlepszych i najciekawszych przynajmniej moim zdaniem for na starym Twojnecie. Sam chętnie tam wpadałem, żeby czytać Wasze dyskusje, wpadali też inni użytkownicy. Wszystko grało bo obie strony miały sobie coś do zaoferowania - Wy ciekawe dyskusje, Twoj.net zaplecze techniczne, atmosferę i uzytkowników. To samo może dalej funkcjonować. Bez obrazy, ale istnieje niebezpieczeństwo, że tutaj sami stworzycie sobie takie małe getto - kółko wzajemnej adoracji bez napływu świeżych poglądów. Nie obiecuję, że z innych for napłyną tysiące dyskutantów, ale napewno sporo przynajmniej czytających :)

Co do stabilności technicznej to różnice są dwie - codzienny backup, którego z pewnością nie macie nawet tutaj, a po drugie trójka adminów, z czego jeden zawodowy.

Wiele tematów można bez większego problemu rozpocząć na TNie, przenosząc ostatnie kilka, kilkanaście postów i dając link wstecz właśnie tutaj. Niejedno forum tak się przenosiło i z tego co pamiętam przy ostatniej zmianie skryptu na TNie tak też się to odbyło.
No nic - decyzja należy do Was :) Jeśli zdecydujecie się zostać tutaj, to ja osobiście będę płakać :cry:

Admin TNowy
Awatar użytkownika
fdt
Posty: 1644
Rejestracja: 2004-01-04, 15:49
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: fdt »

Admin TNowy pisze:Czołem,
Powtórzę to co napisałem w odpowiedzi na dość napastliwy post FTD na TNie. FOW było jednym z najlepszych i najciekawszych przynajmniej moim zdaniem for na starym Twojnecie. Sam chętnie tam wpadałem, żeby czytać Wasze dyskusje, wpadali też inni użytkownicy. Wszystko grało bo obie strony miały sobie coś do zaoferowania - Wy ciekawe dyskusje, Twoj.net zaplecze techniczne, atmosferę i uzytkowników. To samo może dalej funkcjonować. Bez obrazy, ale istnieje niebezpieczeństwo, że tutaj sami stworzycie sobie takie małe getto - kółko wzajemnej adoracji bez napływu świeżych poglądów. Nie obiecuję, że z innych for napłyną tysiące dyskutantów, ale napewno sporo przynajmniej czytających :)

Co do stabilności technicznej to różnice są dwie - codzienny backup, którego z pewnością nie macie nawet tutaj, a po drugie trójka adminów, z czego jeden zawodowy.

Wiele tematów można bez większego problemu rozpocząć na TNie, przenosząc ostatnie kilka, kilkanaście postów i dając link wstecz właśnie tutaj. Niejedno forum tak się przenosiło i z tego co pamiętam przy ostatniej zmianie skryptu na TNie tak też się to odbyło.
No nic - decyzja należy do Was :) Jeśli zdecydujecie się zostać tutaj, to ja osobiście będę płakać :cry:

Admin TNowy
Mój post był napastliwy... ale tylko ten drugi, napisany w odpowiedzi na twój post dosadnie zresztą określony przez Seawolfa. Tyle gwoli prawdy historycznej.
Admin TNowy

Post autor: Admin TNowy »

No fakt. Ale był. Nie sądzę, abym dał ku temu powód. O ile pierwszy Twoj post był bardzo sympatyczny, to drugi był jego dokładnym przeciwieństwem. Być może w wyniku nieporozumienia. Ja za swój, o ile odebraliście go lekcewarząco, przepraszam.
Marek T
Posty: 3270
Rejestracja: 2004-01-04, 20:03
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Marek T »

Mam takie głupie pytanie.
Pastwimy się nad TN, że padał - a jakie mamy gwarancje, że TUTEJSZE Forum nie będzie padać?
dakoblue
Posty: 1560
Rejestracja: 2004-01-05, 08:42
Lokalizacja: Elblag

Post autor: dakoblue »

ja proponuje zebysmy przeniesli sie na TN
a to traktowali rezerwowow jak TN padnie
Gość

Post autor: Gość »

Admin TNowy pisze:No fakt. Ale był. Nie sądzę, abym dał ku temu powód. O ile pierwszy Twoj post był bardzo sympatyczny, to drugi był jego dokładnym przeciwieństwem. Być może w wyniku nieporozumienia. Ja za swój, o ile odebraliście go lekcewarząco, przepraszam.
Jaka dajesz PEWNOSC, ze znow cos nie padnie?. Ledwo co ruszylo, znow TN padl. Przeciez mozna bialej goraczki dostac. Dyskusje, dyskusjami. Nikt zalowac tego nie bedzie. Ale z pewnoscia niejednemu zal jest tych wszystkich postów ktore po prostu wyparowaly. Jaka jest pewnosc, ze to znow sie nie powtorzy?. Tego (padów) nie mozna policzyc tylko na palcach jednej dloni. Bylo ich znacznie wiecej. Kazdy jednak wracal. Gdzies sa jednak granice. Szczerze mowiac przegladam i inne fora (w tym i niemieckie) i moglbym powiedziec, ze to ktore bylo na starym TN nie nalezalo do najgorszych. Wrecz przeciwnie. Ale... no wlasnie. j.w.
Awatar użytkownika
seawolf
Posty: 837
Rejestracja: 2004-01-04, 15:29
Lokalizacja: Poznan

Post autor: seawolf »

Przeniesiemy tez czesc postow i tematow? mozna sprobowac

btw. admin dostal sie tu najpewniej przez link na TN, tak tez dostawaliby sie tu inni, wiec argument o wyizolowaniu jest chybiony.
Dr.
Posty: 171
Rejestracja: 2004-01-22, 13:32

Post autor: Dr. »

gosc = Dr.
Marek T
Posty: 3270
Rejestracja: 2004-01-04, 20:03
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Marek T »

dakoblue pisze:ja proponuje zebysmy przeniesli sie na TN
a to traktowali rezerwowow jak TN padnie
Jestem za.
Można sobie zapisać linka do tego Forum i w razie padu kontynuować dyskusję tutaj. Jeżeli będzie w niej coś ważnego, to nawet można będzie potem wkleić parę postów jako plik tekstowy.
dakoblue
Posty: 1560
Rejestracja: 2004-01-05, 08:42
Lokalizacja: Elblag

Post autor: dakoblue »

to jest chyba najrozsadniejsze wyjscie
ODPOWIEDZ