"Stare" Forum

czyli sprawy związane z administracją i działaniem forum...

Moderatorzy: crolick, Marmik

Awatar użytkownika
karol
Posty: 4062
Rejestracja: 2004-01-05, 12:52

Post autor: karol »

SmokEustachy pisze:
domek pisze:jaki to koszt ? :D
http://fow.prv.pl - 0 PLN
moze podasz jaka przestrzen dyskową dostaje się za ten prv(według mnie wartości za domene odpowiadają), bo u Ciebie jakieś dziwne reklamy wyskakują (dzisiaj Pajacyk;-))), nic wspólnego z prv nie mające??? Fikcja nawet musi mieć podstawy Eustachy... :)
Awatar użytkownika
karol
Posty: 4062
Rejestracja: 2004-01-05, 12:52

Post autor: karol »

Tuco, ci Gringos, to Gringos, ale tu same swojaki, spokojnie... :)
Gość

Post autor: Gość »

Znikły fora FOW i lądowe z twoj net

To wynik waszych decyzji czy admina twoj net ?

:cry:
Awatar użytkownika
karol
Posty: 4062
Rejestracja: 2004-01-05, 12:52

Post autor: karol »

to wina problemów z TN, jak zwykle... :zdziwko:
dakoblue
Posty: 1560
Rejestracja: 2004-01-05, 08:42
Lokalizacja: Elblag

Post autor: dakoblue »

alez nie
wyrzucili nas na smietnik do strefy wolnego slowa :x
Awatar użytkownika
fdt
Posty: 1644
Rejestracja: 2004-01-04, 15:49
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: fdt »

dakoblue pisze:alez nie
wyrzucili nas na smietnik do strefy wolnego slowa :x
To uroczo z jego strony. Zostaliśmy zezłomowani. Cieszyć się czy martwić :roll: ? Gwoli ścisłości to na śmietniku znalazły się tylko pojedyncze posty a nie całe forum. Ech... po tym wszystkim wydawałoby się, że kolega admin powinien poczuć się, że jest nam coś winien... choćby odrobinę wyrozumiałości. A tu zamiast tego egzekwuje swoje uprawnienia bez mrugnięcia okiem... Przepraszam wszystkich załogantów za to, że wyskoczyłem przed szereg i głupio zapytałem Admina z TN o możliwość podłączenia.... Sorry :oops: ... pomimo, że głosowanie wciąż trwa i decyzja nie została podjęta. nawet mu o tym napisałe, ale jak widać ATN wolał nas załatwić poza kolejką... Pewnie gdybym siedział cicho nie doszłoby do tego, ale tak często bywa, jak się chce coś załatwiać fair... :?
Ostatnio zmieniony 2004-02-05, 13:36 przez fdt, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
karol
Posty: 4062
Rejestracja: 2004-01-05, 12:52

Post autor: karol »

:spoko:
Gość

Post autor: Gość »

:dupa:
Awatar użytkownika
karol
Posty: 4062
Rejestracja: 2004-01-05, 12:52

Post autor: karol »

gdy gosci kupa to i herkules... :lol:
Admin TNowy

Post autor: Admin TNowy »

Fora zostały usunięte z uwagi na brak dyskutantów na nich. Pojawiły się natomiast reklamy tego forum oraz "nowotworzonego forum Wojsk Lądowych" autorstwa kolegi fdt. Nie mógł się widocznie pohamować, żeby nie potraktować Twojnetu jako słupa ogłoszeniowego. Tego typu zachowania były zawsze na TN tępione. Jeśli jednak zdecydujecie się na powrót (mimo urażonych ambicji kolegi fdt) to proszę o kontakt. Założenie for to 5 minut.
Admin TNowy.
Gość

Post autor: Gość »

karol pisze:
SmokEustachy pisze:
domek pisze:jaki to koszt ? :D
http://fow.prv.pl - 0 PLN
moze podasz jaka przestrzen dyskową dostaje się za ten prv(według mnie wartości za domene odpowiadają), bo u Ciebie jakieś dziwne reklamy wyskakują (dzisiaj Pajacyk;-))), nic wspólnego z prv nie mające??? Fikcja nawet musi mieć podstawy Eustachy... :)
Domena to jest tylko nazwa, za nazwe placisz. Amiejsce dyskowe to co innego. Miejsce mam na republice w onecie
Awatar użytkownika
fdt
Posty: 1644
Rejestracja: 2004-01-04, 15:49
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: fdt »

Admin TNowy pisze:Fora zostały usunięte z uwagi na brak dyskutantów na nich. Pojawiły się natomiast reklamy tego forum oraz "nowotworzonego forum Wojsk Lądowych" autorstwa kolegi fdt. Nie mógł się widocznie pohamować, żeby nie potraktować Twojnetu jako słupa ogłoszeniowego. Tego typu zachowania były zawsze na TN tępione. Jeśli jednak zdecydujecie się na powrót (mimo urażonych ambicji kolegi fdt) to proszę o kontakt. Założenie for to 5 minut.
Admin TNowy.
Ależ drogi kolego AdminieTN. Kiedy zapytałem o możliwość zlinkowania forów odpowiedziałeś tylko, że fora nieuczęszczane będą usuwane. Nie napisałeś wprost, że zlinkowanie w poście też uraża twoje poczucie sprawiedliwości i uczciwości. Wobec tego zagrożenia umieściłem informację o NFOW dla tych, którzy przyzwyczaili się do obecności FOW na TN aby mogli je odnaleźć i miałem zamiar co jakiś czas aktualizować zawarte tam zaproszenie. Jak pewnie sam dobrze wiesz nie prowadzimy tu działalności gospodarczej i nie reklamujemy usług ani wyrobów. Potraktowanie tego sprowokowanego przez twoją wypowiedź postu jako "reklamy" jest chyba lekką przesadą. Odnośnie mojej samokontroli to zapewniam cię że od wielu rzeczy potrafię się powstrzymać (choć nie jest to zawsze łatwe) i ten post niech będzie tego dowodem. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
karol
Posty: 4062
Rejestracja: 2004-01-05, 12:52

Post autor: karol »

he he
Gość

Post autor: Gość »

Anonymous pisze:
karol pisze:
SmokEustachy pisze:
http://fow.prv.pl - 0 PLN
moze podasz jaka przestrzen dyskową dostaje się za ten prv(według mnie wartości za domene odpowiadają), bo u Ciebie jakieś dziwne reklamy wyskakują (dzisiaj Pajacyk;-))), nic wspólnego z prv nie mające??? Fikcja nawet musi mieć podstawy Eustachy... :)
Domena to jest tylko nazwa, za nazwe placisz. A miejsce dyskowe to co innego. Miejsce mam na republice w onecie
www.forumow.prv.pl

i juz.
Awatar użytkownika
karol
Posty: 4062
Rejestracja: 2004-01-05, 12:52

Post autor: karol »

Anonymous pisze:
karol pisze:
SmokEustachy pisze:
http://fow.prv.pl - 0 PLN
moze podasz jaka przestrzen dyskową dostaje się za ten prv(według mnie wartości za domene odpowiadają), bo u Ciebie jakieś dziwne reklamy wyskakują (dzisiaj Pajacyk;-))), nic wspólnego z prv nie mające??? Fikcja nawet musi mieć podstawy Eustachy... :)
Domena to jest tylko nazwa, za nazwe placisz. Amiejsce dyskowe to co innego. Miejsce mam na republice w onecie
za jaka nazwe płacisz? soplandia.prv? czy soplandia.onet? nie wydaje mi się żeby były czy tu czy tu opłaty....
Awatar użytkownika
karol
Posty: 4062
Rejestracja: 2004-01-05, 12:52

Post autor: karol »

Nie można wyświetlić strony
Strona, której szukasz, jest w tej chwili niedostępna. Witryna sieci Web może mieć problemy techniczne lub może być potrzebna zmiana ustawień przeglądarki.
ciekawe miejsce :)
ODPOWIEDZ