Zarządzenie 25.07.2004 r.

czyli sprawy związane z administracją i działaniem forum...

Moderatorzy: crolick, Marmik

Awatar użytkownika
Wampi
Posty: 107
Rejestracja: 2004-03-08, 01:18
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Post autor: Wampi »

OJ panowie, panowie, wy to tylko o jednym. Ja miałam na myśli oczywiście Duży palec u lewej nogi!!!!
"The only rules that really matters are these: What a man can do, and what a man can't do."
karolk

Post autor: karolk »

ciekawym Wampi, co mnie kciała powiedzieć swego czasu na priv, może tak włączę gadulca, co? a do Dużego palca od niewidocznej nogi znaczenia zbytniego chyba nie ma co przywiązywać, bo fantazja ciekawsza od najładniejszego palca ;)
Awatar użytkownika
Wampi
Posty: 107
Rejestracja: 2004-03-08, 01:18
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Post autor: Wampi »

Nic nie da włączanie gadulca. pamięc to ja mam dobrą, ale za to krótką. I dlatego nie mam pojęcia o co chodziło. :lol:
"The only rules that really matters are these: What a man can do, and what a man can't do."
karolk

Post autor: karolk »

to pasujemy do siebie jak dwa ziarenka maku :) szkoda tylko, że główka-makówka w której nas trzymają jest taka duża... :spoko: :tancze:
karolk

Post autor: karolk »

Wampi absoluta wycałowali na powitanie, a Twój rzekomy nioobecny powrót co?? ja bym tam takiego przystojniaka nie odpuscił :D
Awatar użytkownika
Wampi
Posty: 107
Rejestracja: 2004-03-08, 01:18
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Post autor: Wampi »

eeeeeeeeeeeee? Przepraszam, ja tylko tępa baba jestem - nie rozumiem wypowiedzi.
"The only rules that really matters are these: What a man can do, and what a man can't do."
karolk

Post autor: karolk »

no kwiatki w rączki na powitanie Wampi powrooconej, cmoook w mankiet etc etc, niech sień wysilom, jak pod nieobecność jak najbardziej usprawiedliwionom moowią, co Wampi out :D
Awatar użytkownika
Wampi
Posty: 107
Rejestracja: 2004-03-08, 01:18
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Post autor: Wampi »

wiesz, widać mnie im tak nie brakowalo jak Absoluta, z resztą, na prawdę się nie dziwię, bo ona ma dużo więcej do powiedzenia na tematy, któych dotyczy forum. A ja tu jestem jakoś tak przypadkiem...

Niemniej za kwiaty i całusy w mankiety bardzo dziękuję :D
"The only rules that really matters are these: What a man can do, and what a man can't do."
Absolut
KO-wiec
Posty: 396
Rejestracja: 2004-03-07, 22:20

Post autor: Absolut »

Wampi pisze:wiesz, widać mnie im tak nie brakowalo jak Absoluta, z resztą, na prawdę się nie dziwię, bo ona ma dużo więcej do powiedzenia na tematy, któych dotyczy forum. A ja tu jestem jakoś tak przypadkiem...

Niemniej za kwiaty i całusy w mankiety bardzo dziękuję :D
Hmmm... :-D
Wampi, co chiałaś przez to powiedzieć?? :D
"I've nothing much to offer
There's nothing much to take
I'm an absolute beginner
But I'm absolutely sane..."
:D
Awatar użytkownika
Wampi
Posty: 107
Rejestracja: 2004-03-08, 01:18
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Post autor: Wampi »

mwahahahahahahhahaaa...
No więc, ten tego... Chciałam powiedzieć, że mam dysgrafię klawiaturową :D :D :D
"The only rules that really matters are these: What a man can do, and what a man can't do."
Shinano
Posty: 657
Rejestracja: 2004-03-07, 22:25

Post autor: Shinano »

Wampi pisze:mwahahahahahahhahaaa...
No więc, ten tego... Chciałam powiedzieć, że mam dysgrafię klawiaturową :D :D :D
A może jeszcze dyslekcję? I dysgrafię foniczną we wszystkich językach? ;)
Duże koty zjadam na przystawkę.
Awatar użytkownika
Wampi
Posty: 107
Rejestracja: 2004-03-08, 01:18
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Post autor: Wampi »

A co tylko chcesz. :roll: Kociokwik również. 8) :lol: 8)
"The only rules that really matters are these: What a man can do, and what a man can't do."
ODPOWIEDZ