Problem z wysyłaniem postów na Forum

czyli sprawy związane z administracją i działaniem forum...

Moderatorzy: crolick, Marmik

Maciej_O.
Posty: 24
Rejestracja: 2005-03-30, 21:44
Lokalizacja: Toruń

Problem z wysyłaniem postów na Forum

Post autor: Maciej_O. »

Witam!

Jak w temacie. Krótki opis problemu: kiedy piszę widaomość jako odpowiedź na czyjś post pojawia mi się informacja o błędzie. Post pojawia się na Forum, ale nie jest wliczany do mojego ogólnego "dorobku" (ten ustawił mi się na 3), nie jest też wykazywany na stronie głównej w rubryce "ostatni post". Nie żeby mi to b. przeszkadzało, ale coś jest nie tak. Czy mam jakieś problemy z ustawieniami?
Pozdrawiam
Maciej Stanisław Orzeszko
Awatar użytkownika
seawolf
Posty: 837
Rejestracja: 2004-01-04, 15:29
Lokalizacja: Poznan

Post autor: seawolf »

Też tak czasem mam, występuje głównie (w zasadzie to u mnie tylko :D ) gdy się pisze długie posty lub traci dużo czasu na napisanie.
MiKo
Admin FOW
Posty: 4037
Rejestracja: 2004-01-07, 09:02

Post autor: MiKo »

Się i mi zdarza, ale problem chyba zbyt błahy by zaprzątać sobie nim głowę.

Co do licznika to możemy w Psycholach stworzyć temat, gdzie każdy "oszukany" będzie wstawiał pusty post by zachować porawną wartość na swoim liczniku (by otrzymać w porę odpowiednią rangę)

:)
Gość

Re: Problem z wysyłaniem postów na Forum

Post autor: Gość »

Maciej_O. pisze:Czy mam jakieś problemy z ustawieniami?
Pewnie tak.
Zresztą mnie też się to zdarza.

Aby tego uniknąć sprawdzam ustawienia systemowe i czyszczę "cookies" na moim PC.
Sprawdza się doskonale:
Ani razu nie pomogło.

:)

X
Awatar użytkownika
Krzysztof Miller
Posty: 206
Rejestracja: 2005-08-08, 11:25
Lokalizacja: Łańcut

Re: Problem z wysyłaniem postów na Forum

Post autor: Krzysztof Miller »

Anonymous pisze: Sprawdza się doskonale:
Ani razu nie pomogło.

:)

X
Cynik ... ;)

Problem to prawdopodobnie przekroczenie limitu 10 minut na pisanie posta - czyli bezczynności według silnika forum. Zostajesz formalnie wylogowany, o czym nie wiesz - bo masz wciąż otwarty panel pisania postu, który też nie wie, że jest już "zamknięty na forum" i... wysyła posta jak gdyby nigdy nic ...
[...] prawdziwa wojna — a kilka prawdziwych wojen widziałem — pod względem porządku i ładu do złudzenia przypomina ogarnięty pożarem burdel.
Jaskier, Pół wieku poezji
Awatar użytkownika
Ksenofont
Posty: 2105
Rejestracja: 2004-12-27, 23:28
Lokalizacja: Praga

Re: Problem z wysyłaniem postów na Forum

Post autor: Ksenofont »

Krzysztof Miller pisze:Problem to prawdopodobnie przekroczenie limitu 10 minut na pisanie posta - czyli bezczynności według silnika forum. Zostajesz formalnie wylogowany, o czym nie wiesz - bo masz wciąż otwarty panel pisania postu, który też nie wie, że jest już "zamknięty na forum" i... wysyła posta jak gdyby nigdy nic ...
Nie, dzieje się tak niemal z każdym moim postem.
Co więcej, nawet jeśli uda się wysłać, nie jest on oznaczony jako "nowy post", a podglądzie tematów na subforach nadal widnieje poprzedni post jako "ostatni post".
Co więcej, także posty innych użytkowników są tak oznaczane (czasami nawet trzy kolejne!), co utrudnia dyskusję.

Czy management mógłby coś na to poradzić?

Pozdrawiam
Ksenofoont
Myślisz, że było zagrożenie, które im umknęło; problem, którego nie poruszyli; aspekt, którego nie rozpatrywali; pomysł, na który nie wpadli; rozwiązanie, którego nie znaleźli?!?
Obrazek
MiKo
Admin FOW
Posty: 4037
Rejestracja: 2004-01-07, 09:02

Post autor: MiKo »

Dzieje się tak również jak piszesz z różnych kompów ?
Gość

Post autor: Gość »

MiKo pisze:Dzieje się tak również jak piszesz z różnych kompów ?
Sugerujesz, że to wina mojej osoby :bije:

































Co do innych kompów - sprawdzę i dam znać.

X
Awatar użytkownika
janik41
Posty: 1326
Rejestracja: 2004-07-03, 22:16
Lokalizacja: Kopavogur
Kontakt:

Post autor: janik41 »

Mam to samo, mimo że pisze z 3 kompów, jeszcze jedno dodatkowo mam problemy pisząc z opery zawiesza mnie, na IE żadnych problemów.
Awatar użytkownika
Ksenofont
Posty: 2105
Rejestracja: 2004-12-27, 23:28
Lokalizacja: Praga

Post autor: Ksenofont »

MiKo pisze:Dzieje się tak również jak piszesz z różnych kompów ?
Chyba nie...
Myślisz, że było zagrożenie, które im umknęło; problem, którego nie poruszyli; aspekt, którego nie rozpatrywali; pomysł, na który nie wpadli; rozwiązanie, którego nie znaleźli?!?
Obrazek
ODPOWIEDZ