Plonkownica

czyli sprawy związane z administracją i działaniem forum...

Moderatorzy: crolick, Marmik

Awatar użytkownika
Ksenofont
Posty: 2105
Rejestracja: 2004-12-27, 23:28
Lokalizacja: Praga

Plonkownica

Post autor: Ksenofont »

Witam!

Czy jest możliwa zainstalowanie na FOW plonkownicy?

Takiego urządzenia, które pozwalałoby ignorować niektórych użytkowników, którzy nie mają do powiedzenia nic, oprócz złośliwości.

Po co to komu?

Po co mam się denerwować zaczepkami Pothkana, pomimo tego, że wszyscy na FOW już wiedzą, że dyskusja pomiędzy nami przemienia się w awanturę?

Plonkownica sprawiałaby, że posty awanturników wydawałyby ładny dźwięk "Plonk!" i nie musielibyśmy zwracać na nie uwagi.

PHPBB2 i następne maja taką możliwość.

Pozdrawiam
Ksenofont
Myślisz, że było zagrożenie, które im umknęło; problem, którego nie poruszyli; aspekt, którego nie rozpatrywali; pomysł, na który nie wpadli; rozwiązanie, którego nie znaleźli?!?
Obrazek
MiKo
Admin FOW
Posty: 4039
Rejestracja: 2004-01-07, 09:02

Post autor: MiKo »

Nie bardzo wiem o co chodzi... świadom swoich niedostaków.
Czy chciałbyś, aby była możliwość zakładania funkcji "ignoruj" w trybie:
1. Usera - tylko dla Ciebie posty użytkownika są ignorowane.
2. Mastera - dla wszystkich userów są ignorowane (czy napiętnowane???)

Ad. 1 To bez sensu bo:
a) ćwiczy się silną wolę
b) i tak się zagląda vide dws

Ad. 2 To bez sensu z defaultu
Awatar użytkownika
Ksenofont
Posty: 2105
Rejestracja: 2004-12-27, 23:28
Lokalizacja: Praga

Post autor: Ksenofont »

MiKo pisze:Nie bardzo wiem o co chodzi... świadom swoich niedostaków.
Czy chciałbyś, aby była możliwość zakładania funkcji "ignoruj" w trybie:
1. Usera - tylko dla Ciebie posty użytkownika są ignorowane.
2. Mastera - dla wszystkich userów są ignorowane (czy napiętnowane???)

Ad. 1 To bez sensu bo:
a) ćwiczy się silną wolę
b) i tak się zagląda vide dws

Ad. 2 To bez sensu z defaultu
Bezsens z defaultu to obrzucanie innych ludzi epitetami i denerwowanie się.

...

Chciałbym, aby było możliwe automatyczne ignorowanie przeze mnie postów wybranych userów.

1/ Ja mam - w miarę - silną wolę.
2/ Ja - raczej - nie zaczepiam tych, z którymi jestem w konflikcie.
3/ Z kilkoma osobami zdarzyło mi się wchodzić w konflikty, jednak - dzięki dyskusji na privie - udawało się wyegzekwować swoisty pakt nieagresji (z działająca "gorącą linią" polegajaca na edytowaniu postów, które mogłyby wzburzyć kolegę-FOWowicza.
4/ W posty niektórych osób nie zaglądam, ale jest to trudno, gdy pojawiają się one w dyskusji, w której gra się aktywną rolę.

Posty TZawa były ignorowane niemal od początku, zareagowałem na dwa, lub trzy.
Mam nadzieję, że Pothkan umieści mnie na swojej liście - i nie będzie miał okazji do agresywnych zagrywek.

Ot i wszystko.

Pozdrawim
Ksenofont.
Myślisz, że było zagrożenie, które im umknęło; problem, którego nie poruszyli; aspekt, którego nie rozpatrywali; pomysł, na który nie wpadli; rozwiązanie, którego nie znaleźli?!?
Obrazek
MiKo
Admin FOW
Posty: 4039
Rejestracja: 2004-01-07, 09:02

Post autor: MiKo »

Ksenofont pisze:Bezsens z defaultu to obrzucanie innych ludzi epitetami i denerwowanie się.
A co dla kogo jest epitetem? Myślę, przynajmniej po sobie - czytając nasze forum, że mogę mieć większą epitotolerancje i to co dla mnie nie jest epitetem, dla Ciebie już być może. Kto zdecyduje o włączeniu funkcji "ignoruj" Ty, ja, głosowanie, debata, komisyja?

Ad.1 się zorientuje, co nie wbudza mojego entuzjazmu... ;)
Tzaw1
Posty: 640
Rejestracja: 2006-05-03, 17:23
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Tzaw1 »

Doktorze Tymoteuszu Pawłowski, jeśli się nie mylę, składał Pan przysięgę o treści podobnej poniższej:
badania naukowe w swoich dyscyplinach ochoczo i gorliwie będziecie uprawiać i rozwijać nie z chęci marnego zysku czy dla osiągnięcia próżnej sławy, lecz po to, by tym bardziej krzewiła się prawda i jaśniej błyszczało jej światło, od którego zależy dobro rodzaju ludzkiego.
Czemuż więc nie chce mnie Pan oświecić dla dobra rodzaju ludzkiego?
Bo nie odpowiadanie na pytania merytoryczne, jest wykluczeniem ze światła prawdy.
Obrazek
Gość

Post autor: Gość »

Witam!
MiKo pisze:
Ksenofont pisze:Bezsens z defaultu to obrzucanie innych ludzi epitetami i denerwowanie się.
A co dla kogo jest epitetem? Myślę, przynajmniej po sobie - czytając nasze forum, że mogę mieć większą epitotolerancje i to co dla mnie nie jest epitetem, dla Ciebie już być może. Kto zdecyduje o włączeniu funkcji "ignoruj" Ty, ja, głosowanie, debata, komisyja?

Ad.1 się zorientuje, co nie wbudza mojego entuzjazmu... ;)
Eeee... No wiesz, nie za bardzo wiem, czy Ty tak ogólnie, czy szczególnie...

Szczególnie, to na killlistę będzie wpisywał sobie innych właściciel killlisty. Czyli zarejestrowany user.

A ogólnie - jeśli masz wątpliwości, czy "kutas" to obelga, czy frędzelek przy breloczku; to pójdź pod budkę z piwem, powiedz do obywatela "ty kutasie!" i się dowiesz, czy to frędzelek, czy obelga...
:D

Pozdrawiam
Ksenofont
ODPOWIEDZ