Działy zamknięte FOW

czyli sprawy związane z administracją i działaniem forum...

Moderatorzy: crolick, Marmik

giddi
Posty: 9
Rejestracja: 2010-09-18, 22:58

Działy zamknięte FOW

Post autor: giddi »

Witam! Od razu przepraszam jeśli niesłusznie tutaj zakładam ten temat ale już nie mam dzisiaj siły szukać gdzie indziej :) Chciałem coś skromnie dorzucić do paru tematów ale każdy z nich okazał się już zamknięty. Ten temat traktuję jako kontynuację tematu "Działy Forum" który też jest zamknięty a konczy się odesłaniem do Psycholi - ale chyba nie w sprawach działów FOW ??
Ad rem:
Przez Google trafiłem na informacje które są nieścisłe/nieprawdziwe w zamkniętym dziale o Wojskach Lądowych. Nie jest to nic ważnego, ale nie można już tam nic dodać a wyszukiwarki ciągle wyrzucają te posty.
A tak ogólnie jestem zdania że na FOW nie muszą istnieć działy o tematyce wojsk lądowych i lotnictwa itp. Wystarczy że jest/będzie o okrętach (+ powiązania typu samoloty w MW, statki itp.) i to na wysokim poziomie jak dotychczas!
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Marmik
Posty: 4949
Rejestracja: 2006-04-30, 23:49
Lokalizacja: Puck

Post autor: Marmik »

Wiele informacji na FOW jest nieściłsych. W każdym z działów. Owszem, wszędzie prócz wymienionych dwóch można dodawać sprostowania.
Jednakże nie planujemy ponownego otwarcia lądówki i lotnictwa. Nawet by dodawać sprostowania. Po prostu w olbrzymiej większości znajdują się tam informacje niezwiązane z głównym nurtem forum.

Pozdrawiam,
Marmik
To co dla innych jest brzegiem morza, dla marynarza jest brzegiem lądu.
Tzaw1
Posty: 640
Rejestracja: 2006-05-03, 17:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Działy zamknięte FOW

Post autor: Tzaw1 »

giddi pisze:Chciałem coś skromnie dorzucić do paru tematów ale każdy z nich okazał się już zamknięty.
Możesz zawsze spróbować na www.dws.org.pl. :)
Obrazek
ODPOWIEDZ