Uwagi Lützowa

czyli sprawy związane z administracją i działaniem forum...

Moderatorzy: crolick, Marmik

Awatar użytkownika
Lützow
Posty: 81
Rejestracja: 2011-01-08, 10:29

Uwagi Lützowa

Post autor: Lützow »

Marmik pisze:
AvM pisze:Wiecej , i bardziej konkretnie napisze po powrocie z nart
Proszę w dziale: Recenzje.

Przypominam, wszystkim (w tym sobie), że ten wątek jest o książkach :) .
święta racja, ja tylko odpowiedziałem na nie właściwie umieszczoną, wobec tego, odpowiedź AvM, więc mogę się mylić jak on, zresztą, nie do podważenia osobistości tego godnego szacunku forum i mam nadzieję, ze ta wymiana zdań przeniesiona została do stosownego działu zgodnie z pańską sugestią, adminie Marmiku, ale jakoś nie mogę jej znaleźć. Proszę mnie wyprowadzić z błędu, bo ja jestem błądzącym w końcu forumowiczem, do czego jako człowiek mam prawo. Czyżby znowu został "wycięty", bo odnoszę wrażenie, że nożyczki w rękach tutejszych adminów wyciągane są z prędkością i zwinnością dorównujących amerykańskim kowbojom sięgającym po swoje colty.
Obrazek
Dont tread on me!
Не тронь меня!
Rühr mich nicht an!
Awatar użytkownika
Marmik
Posty: 4949
Rejestracja: 2006-04-30, 23:49
Lokalizacja: Puck

Re: Nowości wydawnicze: KSIĄŻKI

Post autor: Marmik »

Lützow pisze:święta racja, ja tylko odpowiedziałem na nie właściwie umieszczoną, wobec tego, odpowiedź AvM, więc mogę się mylić jak on, zresztą, nie do podważenia osobistości tego godnego szacunku forum i mam nadzieję, ze ta wymiana zdań przeniesiona została do stosownego działu zgodnie z pańską sugestią, adminie Marmiku, ale jakoś nie mogę jej znaleźć. Proszę mnie wyprowadzić z błędu, bo ja jestem błądzącym w końcu forumowiczem, do czego jako człowiek mam prawo. Czyżby znowu został "wycięty", bo odnoszę wrażenie, że nożyczki w rękach tutejszych adminów wyciągane są z prędkością i zwinnością dorównujących amerykańskim kowbojom sięgającym po swoje colty.
Napiszę to w krótkich żołnierskich słowach, bo nie mam ochoty na erystyczną ekwilibrystykę.
O co do jasnej cholery panu chodzi? Czego pan nie rozumie? Wszystko zostało tu napisane mniej więcej po polsku. AvM coś napisał, poprosiłem o kontynuację we właściwym dziale. Przy okazji przypomniałem o czym jest ten wątek. Nic nie przenoszę, bo nic nie zadeklarowałem, że będę przenosić, gdyż nie sądzę by na chwilę obecną było to potrzebne.
Nie będę pana wyprowadzał z żadnych błędów, a pańskie uwagi o pracy adminów jak zwykle napawają mnie skrajnym obrzydzeniem. Nie widzę żadnych przeszkód by zajął pan moje miejsce, bo i tak noszę się z zamiarem rezygnacji z tej funkcji. Proszę wystosować odpowiednią prośbę do MiKo i już pan może zarządzać forum po swojemu.

Na tym kończę OT w tym temacie. Jeżeli ma pan jeszcze jakieś uwagi co do pracy moderatorów to proszę w stosownym dziale.

EDIT:
Faktycznie, jeden z pana postów został usunięty. Nie znam jego treści, więc ciężko mi się do niego odnieść, ale szczerze mówiąc nawet gdybym znał to... już mi się po prostu nie chce.
To co dla innych jest brzegiem morza, dla marynarza jest brzegiem lądu.
Awatar użytkownika
Lützow
Posty: 81
Rejestracja: 2011-01-08, 10:29

Re: Nowości wydawnicze: KSIĄŻKI

Post autor: Lützow »

coś nerwy puszczają i to w taki czas, adminie Marmiku. Dziękuję serdecznie za wyjaśnienie. Rozumiem, jest pan zmęczony, służbą, porządkami przedświątecznymi, zakupami i jeszcze taki jeden tutaj panu zakłóca spokój. Bardzo przepraszam. Nie gniewam się, bo to taki czas, że trzeba pomyśleć o bliźnim, nawet w tych trudnych czasach. Życzę spokojnych i bezstresowych świąt!
Obrazek
Dont tread on me!
Не тронь меня!
Rühr mich nicht an!
Awatar użytkownika
Marmik
Posty: 4949
Rejestracja: 2006-04-30, 23:49
Lokalizacja: Puck

Re: Nowości wydawnicze: KSIĄŻKI

Post autor: Marmik »

Lützow pisze:Rozumiem, jest pan zmęczony, służbą, porządkami przedświątecznymi, zakupami...
Nie pamiętam czy ktoś już panu wspominał, że publiczne odnoszenie się do prywatnego życia innych osób jest raczej mało uprzejme. Zwłaszcza czynione w sferze spekulacji. W połączeniu z przeprosinami i życzeniami tworzy to dość specyficzny obraz.

Ponieważ nie mam ochoty na dalsze dywagacje, więc proszę mnie nie zmuszać bym założył panu blokadę na IP.
To co dla innych jest brzegiem morza, dla marynarza jest brzegiem lądu.
MiKo
Admin FOW
Posty: 4036
Rejestracja: 2004-01-07, 09:02

Re: Uwagi Lützowa

Post autor: MiKo »

Panie Lützow,

Raz już pod nikiem Glasisch został Pan z fow wyrzucony. Dziwi mnie, że pcha sie Pan tu z powrotem i zaczyna robić to samo co poprzednio. Nie bardzo rozumiem motywu działania, ale mniej mnie to jakby interesuje. Prosze pisać merytorycznie, na temat, powstrzymując się od osobistych wycieczek. Inaczej znowu się pożegnamy.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Lützow
Posty: 81
Rejestracja: 2011-01-08, 10:29

Re: Uwagi Lützowa

Post autor: Lützow »

MiKo pisze:Panie Lützow,

Raz już pod nikiem Glasisch został Pan z fow wyrzucony. Dziwi mnie, że pcha sie Pan tu z powrotem i zaczyna robić to samo co poprzednio. Nie bardzo rozumiem motywu działania, ale mniej mnie to jakby interesuje. Prosze pisać merytorycznie, na temat, powstrzymując się od osobistych wycieczek. Inaczej znowu się pożegnamy.

Pozdrawiam
nie rozumiem tej agresji i nie będę się ustosunkowywał do ww. wypowiedzi. Redakcja OW postanowiła jednak, że zaprzestaje informowania FOW o kolejnych mających się ukazać w przyszłości publikacjach czasopisma "Okręty Wojenne".

Ja osobiście daję sobie luz i nie będę już tutaj nikomu burzył świętego spokoju, ograniczając się do roli obserwatora, bo w zasadzie, to forum jest martwe, gdyż "dyskusje" ustały nawet w psycholach.

Spokojnych świąt
Obrazek
Dont tread on me!
Не тронь меня!
Rühr mich nicht an!
Awatar użytkownika
pothkan
Posty: 4479
Rejestracja: 2006-04-26, 23:59
Lokalizacja: Gdynia - morska stolica Polski
Kontakt:

Re: Uwagi Lützowa

Post autor: pothkan »

Lützow pisze:Ja osobiście daję sobie luz i nie będę już tutaj nikomu burzył świętego spokoju, ograniczając się do roli obserwatora, bo w zasadzie, to forum jest martwe, gdyż "dyskusje" ustały nawet w psycholach.
Ja już to kiedyś widziałem... 8)
Awatar użytkownika
Lützow
Posty: 81
Rejestracja: 2011-01-08, 10:29

Re: Uwagi Lützowa

Post autor: Lützow »

pothkan pisze:
Lützow pisze:Ja osobiście daję sobie luz i nie będę już tutaj nikomu burzył świętego spokoju, ograniczając się do roli obserwatora, bo w zasadzie, to forum jest martwe, gdyż "dyskusje" ustały nawet w psycholach.
Ja już to kiedyś widziałem... 8)
myśl sobie, co chcesz kolego, bo ja nie rozumiem Twojej elipsy myślowej, nadajesz na innych falach i ciesz się tutaj zasłużoną chwałą. Nic tutaj już po mnie, ale będę czujny, w końcu mądrych ludzi warto posłuchać, przynajmniej Ciebie, o innych się nie wypowiadam.
Obrazek
Dont tread on me!
Не тронь меня!
Rühr mich nicht an!
Awatar użytkownika
Marmik
Posty: 4949
Rejestracja: 2006-04-30, 23:49
Lokalizacja: Puck

Re: Uwagi Lützowa

Post autor: Marmik »

Lützow pisze:Redakcja OW postanowiła jednak, że zaprzestaje informowania FOW o kolejnych mających się ukazać w przyszłości publikacjach czasopisma "Okręty Wojenne".
Kompletnie nie rozumiem co wspólnego z pana forumowymi wybrykami ma wspomniane pismo tematyczne. Mieszanie spraw zawodowych z prywatnymi jest chyba raczej nie na miejscu. Niemniej, jeżeli Redaktor Naczelny OW z jakichs powodów nie będzie chciał informowac o planowanych publikacjach lub publikacjach będacych w druku to decyzja taka będzie uszanowana i nie będziemy się obrażac.

Co do pana roli jako obserwtora to trzymam za słowo. Żeby umocnic pana w tym postanowieniu deklaruję zablokowanie IP w przypadku napisania przez pana następego postu.
To co dla innych jest brzegiem morza, dla marynarza jest brzegiem lądu.
Awatar użytkownika
AvM
Posty: 6360
Rejestracja: 2004-08-03, 01:56

Re: Uwagi Lützowa

Post autor: AvM »

Chcialbym przypomniec ,
ze mam z Jarkiem Malinowskim dosyc dobre stopsunki
Dostal odemnie olbrzymia ilosc materialow.

JM jest REDAKCJA, po powrocie do domu skontaktuje sie z nim w tej sprawie.

Emocjonalizwm jest przeciwienstwem profecjonalizmu.

Zycze wszytskim wesolych Swiat.

AvM
Awatar użytkownika
pothkan
Posty: 4479
Rejestracja: 2006-04-26, 23:59
Lokalizacja: Gdynia - morska stolica Polski
Kontakt:

Re: Uwagi Lützowa

Post autor: pothkan »

Lützow pisze:myśl sobie, co chcesz kolego, bo ja nie rozumiem Twojej elipsy myślowej
Wytłumaczę - kiedyś już składałeś podobne deklaracje. Pod innym nickiem. Jak widać, wróciłeś.

Podpisując się pod powyższym postem AvM - również mam dobre stosunki z Jarkiem Malinowskim (a przynajmniej mam taką nadzieję), i złego słowa o nim nie powiem. Z tobą Michale, też kiedyś - tak mi się wydawało - miałem dobre stosunki, ale z nadal bliżej niezrozumiałych dla mnie przyczyn się obraziłeś (co mnie zdziwiło, bo uważam się raczej za osobę łagodną i ugodową). Zostawiając jednak wątki interpersonalne, a wracając do tematu "OW" - swoją działalnością werbalną na forach (m.in. na niniejszym, obecnie chyba wyłącznie), moim zdaniem szkodzisz temu czasopismu, a szczególnie jego wizerunkowi. "Okręty Wojenne" nie potrzebują 'obrony poprzez atak', świetnie się bronią same - zawartością.
ODPOWIEDZ