WZANY KOMUNIKAT
- jareksk
- Posty: 1678
- Rejestracja: 2004-01-14, 18:59
- Lokalizacja: Warszawa
-
Gość
Nie mogę się za diabła zalogować...
Odrzuca mnie, hasło i nawet się nie mogę poskarżyć, że zapomniałem hasła, bo i adres mój odrzuca!!!
Proszę o pomoc!
grzesiek@gremirmodels.com
Grzegorz Nowak
MacGregor
Odrzuca mnie, hasło i nawet się nie mogę poskarżyć, że zapomniałem hasła, bo i adres mój odrzuca!!!
Proszę o pomoc!
grzesiek@gremirmodels.com
Grzegorz Nowak
MacGregor
-
Gość
Ryszard L bardzo prosił mnie w mailu na priv, by nicpon do niego skrobnal maila, bo on nawet jego adresu nie ma i biedak jest kompletnie usadzony...
Jego adres:
polon@iinet.net.au
Grzegorz Nowak
Jego adres:
polon@iinet.net.au
Grzegorz Nowak
- nicpon
- Super Kierownik ;-)
- Posty: 834
- Rejestracja: 2004-01-04, 11:01
- Kontakt:
- nicpon
- Super Kierownik ;-)
- Posty: 834
- Rejestracja: 2004-01-04, 11:01
- Kontakt:
- nicpon
- Super Kierownik ;-)
- Posty: 834
- Rejestracja: 2004-01-04, 11:01
- Kontakt:
do kolegow, ktorzy maja problemy z FOW:
1. zamknijcie przegladarki
2. usuncie z waszych komputerow pliki cookie
te ktore wyslalo do was fow
stare fow.idysk i nowe fow.aplus
3. wejdzcie na fow przez nowy ardes http://fow.aplus.pl/forum
powinno pomoc
1. zamknijcie przegladarki
2. usuncie z waszych komputerow pliki cookie
te ktore wyslalo do was fow
stare fow.idysk i nowe fow.aplus
3. wejdzcie na fow przez nowy ardes http://fow.aplus.pl/forum
powinno pomoc
- janik41
- Posty: 1328
- Rejestracja: 2004-07-03, 22:16
- Lokalizacja: Kopavogur
- Kontakt:
Ryszard ma nadaql kłopoty . Po wpisaniu adresu przeglądarka nie wyświetla strony , poradziłem nową przeglądarkę ale to nie pomogło , dalej nie może się dostać . Pyta się czy przy przenosinach na nowy serwer istniała możliwość przypadkowego zablokowania jego czyli czy dostał bana przez przypadek .
Pozdrawiam
Pozdrawiam
-
nicponn
-
Gość
Grałem swego czasu w kurniku i było tam tak że TPSA ograniczyło przepustowość łącza i były takie same problemy , ale tam wchodziło do 8 000 ludzi na raz no w chwili ograniczenia mniej , wtedy też marnie chodziły serwery o2.pl im też wtedy ograniczono . Tutaj chyba nie o to chodzi . Życze powodzenia .
janik41
janik41
-
Gość
Przepraszam za zawracanie głowy , ale przy próbie wejścia przez adres www.fow.aplus.pl i następnie FOW wyskakuje taki adres i nie łączy ze stroną. http://www.fow.aplus.pl/www.fow.aplus.pl/forum
pozdrawiam
pozdrawiam