"Dobra Zmiana"

czyli hobby, kultura, sztuka, wścieklizna i w ogóle offtopic...

Moderator: nicpon

Awatar użytkownika
Marmik

Re: "Dobra Zmiana"

Post autor: Marmik »

@jogi balboa

Jeśli oczekujesz, że potępię same działania lub próby łagodzenia wydźwięku lub zaostrzania wydźwięku to nie zawiodę Cię.
A o aborcji na życzenie to słyszałem nie z TVP (nie oglądam żadnej) tylko z lokalnych klimatów i z ust p. Lemapart (to Internecie widziałem) oraz filmików na YT. Przekaz w Internecie zawsze jest taki jak sobie życzy ten wstawiający - to mianownik wspólny z telewizją, ale w odróżnieniu od telewizji można przełączać na "dowolny kanał" w oceanie informacji, a nie ten który aktualnie leci w jednej z trzech stacji. Wbrew pozorom wybór też nie jest nieograniczony i jak ktoś chce się zafiksować w jednej bramce to nie ma problemu, ale to już jego problem.
To co dla innych jest brzegiem morza, dla marynarza jest brzegiem lądu.
jogi balboa

Post autor: jogi balboa »

Nie chodzi o to co kto ogląda, tylko o przekaz ze strony sprawujących w założeniu czasową władzę.

Ogólnie, jako tako nie oglądam niczego związanego z życiem publicznym, co najwyżej przełączając pilota trafiam na urywki. Wyciągnij wniosek jaki jest przekaz tych "urywków".
Radykalizacja władz państwa, koniec końców nigdy nie doprowadziła do niczego dobrego dla obywateli tego państwa.
Awatar użytkownika
Marmik

Post autor: Marmik »

No to nie pozostało nic innego jak demokratycznie usunąć tę władzę. Przy użyciu przekonującej alternatywy (takiej co to przekona nieprzekonanych, a nie tych przekonanych niezależnie od tego co się powie), a nie rękoma wrzeszczących feministek itp.

BTW
Zainteresowałeś mnie tym bardzo ostrym "15-stoletnie wulgarne kurewki". Wulgarne i obrzydliwe. Kto z TVP lub z PiS to powiedział? No chyba, że masz na myśli wypowiedź Ziemkiewicza, określającą wg niego dominujący typ manifestantki. Dla mnie nieakceptowalne porównanie, ale ani on z PiS, ani teraz z TVP.
To co dla innych jest brzegiem morza, dla marynarza jest brzegiem lądu.
Awatar użytkownika
karol

Post autor: karol »

No cóż, próbujecie rozwikłać eksperyment wychowawczy, który zastosowany został o wiele lat wcześniej do młodzieży i który spowodował jej brutalizację. Nie wysilajcie się, ani na gruncie ideowym, ani na politycznym tego nie wytłumaczycie ;) To efekt wychowawczy, a tego nie da się ot tak zmodyfikować.
Użytkownik nieaktywny, ale gadatliwy.
Awatar użytkownika
Peperon

Post autor: Peperon »

A może jest dłuższy filmik pokazujący, dlaczego stało się to co się stało ?
Jak dotąd nie wprowadzono stanu nadzwyczajnego określonego w Konstytucji, więc zakazy gromadzenia się są nielegalne, gdyż nie mają oparcia ustawowego (co najmniej).
Ludzkość dzieli się na trzy części.
Żywych, zmarłych i tych co na morzu.
Awatar użytkownika
SmokEustachy
Kontakt:

Post autor: SmokEustachy »

Marmik pisze: 2020-11-20, 21:03 /.../
BTW
Zainteresowałeś mnie tym bardzo ostrym "15-stoletnie wulgarne kurewki". Wulgarne i obrzydliwe. Kto z TVP lub z PiS to powiedział? No chyba, że masz na myśli wypowiedź Ziemkiewicza, określającą wg niego dominujący typ manifestantki. Dla mnie nieakceptowalne porównanie, ale ani on z PiS, ani teraz z TVP.
Jesteś nie na czasie. Oto prezentuję tekst źródłowy z wytłuszczeniem moim:

OSK właśnie ogłosiło skład Rady Konsultacyjnej. Kto i według jakiego klucza wybierał osoby do tego gremium - nie wiemy. Jednak wiemy, że ten klucz - poza nielicznymi wyjątkami - jest na tyle wyśrubowany, że nie ma w nim miejsca dla reprezentantek większości z nas. Gdzie kobiety z mniejszych miast i wsi? Gdzie związkowczynie? Gdzie osoby, które mówią publicznie o swoim doświadczeniu aborcji? Gdzie osoby z niepełnosprawnościami? Gdzie osoby pracujące seksualnie czy osoby wykonujące pracę opiekuńczą? Powiemy za siebie - nie widzimy w tej radzie swojej reprezentacji. Miejsca masy krytycznej, która zdecydowała o sukcesie obecnych protestów - osoby z mniejszych miejscowości, pracowniczki, aborcyjne działaczki - zajęli panowie. Wygodnie? "Szklany sufit", "szybka winda" i "lepka podłoga" dotyczy jak widać nie tylko naszego doświadczenia w pracy i w domu, ale też ruchów protestu. TO JEST PROBLEM! Domagamy się otwarcia Rady Konsultacyjnej na kandydatki zgłaszane przez ruchy społeczne i 100% obecności kobiet w radzie.
--------------
Dodamy, że to nie zmienia naszego poparcia dla Strajk Kobiet! Oczekiwanie, że rada będzie lepiej odzwierciedlać społeczeństwo nie ma na celu przypieprzania się dla samego przypieprzania tylko właśnie wspieranie pozytywnych zmian społecznych.

https://www.facebook.com/syrenawilcza/p ... 4700240151
Obrazek
Peperon pisze: 2020-11-20, 22:51 A może jest dłuższy filmik pokazujący, dlaczego stało się to co się stało ?
Jak dotąd nie wprowadzono stanu nadzwyczajnego określonego w Konstytucji, więc zakazy gromadzenia się są nielegalne, gdyż nie mają oparcia ustawowego (co najmniej).
Transmisja na Onecie. To jest źródło.
Ostatnio zmieniony 2020-11-21, 11:45 przez SmokEustachy, łącznie zmieniany 1 raz.
marek8

Post autor: marek8 »

W kwestii "aborcji" - w pewnej szkole zapewne pod wpływem obecnych "wydarzeń" 5/24 uczennic jest w ciąży... Abstrahując od ideologii i "emocjii" o czym to może świadczyć - ktoś robi komuś "dobrze czy zupełnie przeciwnie? A może to jest tak jak być winno i chodzi jedynie o spadający "przyrost/wymianę" pokoleniową "niewolników" i tak naprawdę wygrał jedynie ten co to w modelowym południowoamerykańskim stylu "robił pana" po całości?
Awatar użytkownika
SmokEustachy
Kontakt:

O tu jest akcja która wzbudzi ekstazę lokalnego białorycerstwa:
https://twitter.com/DrugiBratWodza/stat ... 4164891649
Standardy europejskie zakładają jak widać równouprawnienie.
Obrazek
Trela uszczelony przez Bobra?
Obrazek

Kolejne bestialstwo pisiorów:
https://twitter.com/PrawaStronaa/status ... 3249085443
Niestety Niemcy
Awatar użytkownika
SmokEustachy
Kontakt:

Hejterzy publikują postulata strajku kobiet:
Zakaz hodowli zwierzat do 2050 zakaz uboju religijnego, zakaz hodowli futerkowych, delegalizacja myslistwa, zakaz wedkarstwa, promo wege, wiecej uprawnien dla organizacji prozwierzecych, aborcja dla zwierzat z macicami.
To pomysly zespolu ds. Zwierzat Strajku Kobiet.

Ja jednak w to nie wierzę to musi być fejk.
jogi balboa

Ostatni pomysł zespołu downa: Zrobić ferie dla całego kraju w jednym terminie.
Awatar użytkownika
Gregski

Post autor: Gregski »

Jak ja byłem w podstawówce to tak właśnie było...
Wśród ludzi człowiek dziczeje.
Waldemar Łysiak
jogi balboa

Jak ja byłem w podstawówce, też tak było. Tylko że wtedy mało kto jeździł na ferie do kurortów, bo nie było gdzie, nie było czym, nie było stać :roll:
Ale ten model społeczno-gospodarczy chyba w końcu ma szansę wrócić :roll:
ODPOWIEDZ