ORP PIAST

Wszelkie tematy związane z PMW

Moderatorzy: Marmik, crolick

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
AvM
Posty: 7356
Rejestracja: 2004-08-03, 01:56

ORP PIAST

Post autor: AvM »

ZKolega z Urugwaju szuka planow stoczniowych (nie modelarskich) ORP PIAST

Ponizej dokumentacja ktora posuiada
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
Peperon
Posty: 6820
Rejestracja: 2010-11-05, 14:52
Lokalizacja: Kraków

ORP PIAST

Post autor: Peperon »

Fajny okręcik, ale Piast wyglądał tak...
Strona 04.jpg
Całkiem możliwe, że chodzi o urugwajską Vanguardię, która służyła wcześniej we flocie DDR, jako Otto von Guericke.
Również krój widocznej na zdjęciu cyfry 4 jest inny, niż na polskich okrętach.
Można porównać z fotkami Błyskawicy, czy Warszawy.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ludzkość dzieli się na trzy części.
Żywych, zmarłych i tych co na morzu.
Awatar użytkownika
AvM
Posty: 7356
Rejestracja: 2004-08-03, 01:56

ORP PIAST

Post autor: AvM »

Dzieki za sürostowanie,
rzeczywiscie to okret "General Artigas" (ROU 04) Ex Freiburg (A 1413)
ale wlasnie takich planow szuka moj kolega.
Awatar użytkownika
AvM
Posty: 7356
Rejestracja: 2004-08-03, 01:56

ORP PIAST

Post autor: AvM »

Dostalewm wlasnie z Urugwaju
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
Peperon
Posty: 6820
Rejestracja: 2010-11-05, 14:52
Lokalizacja: Kraków

ORP PIAST

Post autor: Peperon »

Piękne rysunki, ale niestety jest to okręt szkolny Wodnik, a nie okręt ratowniczy Piast.
A_okladka 1.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ludzkość dzieli się na trzy części.
Żywych, zmarłych i tych co na morzu.
Awatar użytkownika
AvM
Posty: 7356
Rejestracja: 2004-08-03, 01:56

ORP PIAST

Post autor: AvM »

tez z Urugwaju
Planu okretu Typo NATO-MOMA z 2 pokladami zamiast 3
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
Chemik
Posty: 1398
Rejestracja: 2007-08-10, 20:11
Lokalizacja: Milton Keynes (UK)

ORP PIAST

Post autor: Chemik »

A czasam nie było artykułu w ostatnim czasie w MiSiU?
ODPOWIEDZ