Nadejszła wiekopomna chwila.
ORP Jerzy Różycki - zwodowany.
https://www.altair.com.pl/news/view?news_id=46351
https://zbiam.pl/pierwszy-delfin-zwodowany/
https://www.portalmorski.pl/stocznie-st ... -zwodowany
https://portalstoczniowy.pl/wodowanie-p ... emontowej/
Okręty rozpoznawcze - Delfin
- Peperon
- Posty: 6819
- Rejestracja: 2010-11-05, 14:52
- Lokalizacja: Kraków
Okręty rozpoznawcze - Delfin
Ludzkość dzieli się na trzy części.
Żywych, zmarłych i tych co na morzu.
Żywych, zmarłych i tych co na morzu.
-
Piotr S.
- Posty: 2441
- Rejestracja: 2006-05-24, 18:48
Okręty rozpoznawcze - Delfin
Wodowanie przeszło bez większego echa a szkoda bo po zbudowaniu trzech takich jednostek może by się znalazł
ktoś jeszcze chętny ?
https://defence24.pl/sily-zbrojne/rozpo ... -na-wodzie
ktoś jeszcze chętny ?
https://defence24.pl/sily-zbrojne/rozpo ... -na-wodzie
- Peperon
- Posty: 6819
- Rejestracja: 2010-11-05, 14:52
- Lokalizacja: Kraków
Okręty rozpoznawcze - Delfin
Coraz więcej nowych i bardzo potrzebnych okrętów, choć na razie większość niebojowych.
Kolejna nowość na środę...
https://www.portalmorski.pl/stocznie-st ... iadowczego
Kolejna nowość na środę...
https://www.portalmorski.pl/stocznie-st ... iadowczego
Ludzkość dzieli się na trzy części.
Żywych, zmarłych i tych co na morzu.
Żywych, zmarłych i tych co na morzu.