Narzekań na MSiO ciąg dalszy...

Dokumenty, książki, artykuły prasowe, internetowe, ikonografia, filmy...

Moderatorzy: crolick, Marmik

Awatar użytkownika
fdt
Posty: 1644
Rejestracja: 2004-01-04, 15:49
Lokalizacja: Elbląg

Narzekań na MSiO ciąg dalszy...

Post autor: fdt »

:D Dobry tytuł postu, nie?

Andrzeju, nasz nowy kolega z Niemiec ma kłopoty z regularnym zaopatrywaniem się w MSiO. Pisze, że choć próbował mailowo skontaktować się z Magnum, to został olany. Chciałby móc kupować, ale nie może. Proszę, bądź łaskaw udzielić mu wskazówek w tej kwestii 8) .

http://www.fow.aplus.pl/forum/viewtopic.php?t=862
Gość

Post autor: Gość »

To skoro taki fajny tytuł, to może byśmy tak rzeczywiście ponarzekali nieco na MSiO?
Że takie, owakie, że tego za dużo a tego za mało, że ten rysunki do kitu a tamt zdjęcia fatalnie obrobione...
MacGregor
MaW

MiSIO

Post autor: MaW »

Najgorsze w MSiO jest to, że nie są tygodnikiem alba dziennikiem. No i oczywiście mogłyby mieć objętość rzędu 200 stron. Moje życie miałoby wtedy więcej sensu.
Awatar użytkownika
RyszardL
Posty: 2890
Rejestracja: 2004-05-18, 13:58
Lokalizacja: Perth, Australia

Re: MiSIO

Post autor: RyszardL »

MaW pisze:Najgorsze w MSiO jest to, że nie są tygodnikiem alba dziennikiem. No i oczywiście mogłyby mieć objętość rzędu 200 stron. Moje życie miałoby wtedy więcej sensu.

To prawda.
Przyjdzie takie coś, odbiorę i po tygodniu nie ma co czytać.
http://www.flotyllerzeczne.aq.pl/
http://www.biuletyn2008.republika.pl
"Demokracja to najgorszy z ustrojów - rządy hien nad osłami" Arystoteles
Jan-Hendrik
Posty: 16
Rejestracja: 2004-11-29, 09:40
Lokalizacja: Wienhausen / Deutschland
Kontakt:

Post autor: Jan-Hendrik »

Ihr habt Probleme ...

Ich mecker bloß , weil ich bisher noch keine Möglichkeit gefunden habe , die MSiO rgelmäßig nach Deutschland zu bekommen ! Seid froh , das Ihr so eine gute Marinezeitschrift gibt , wir in Deutschland haben leider nix vergleichbares !

Jan-Hendrik
Awatar użytkownika
seawolf
Posty: 837
Rejestracja: 2004-01-04, 15:29
Lokalizacja: Poznan

Post autor: seawolf »

Nie wiem jak u Was, ale u mnie występowały kiedyś problemy z rozklejaniem się kartek. Teraz już mniej, ale też się czasem zdarzy :)

Poza tym w roku 1998 (?) ukazał się artykuł o niemieckich krążownikach lekkich, miała to być pierwsza część, ale kolejne już się nie ukazały :x szkoda...

A tak ogólnie to MSiO nie ma wad!
Jan-Hendrik
Posty: 16
Rejestracja: 2004-11-29, 09:40
Lokalizacja: Wienhausen / Deutschland
Kontakt:

Post autor: Jan-Hendrik »

Ich weiß , deshalb bin ich ja auch gierig auf jede Ausgabe !

Jan-Hendrik
Zulu Gula

Post autor: Zulu Gula »

Jan-Hendrik pisze:Ich weiß , deshalb bin ich ja auch gierig auf jede Ausgabe !

Jan-Hendrik
Herr Jan-Hendrik.
MSiO kann man auch mit der Abbonierung kaufen.
Andersfall muessen Sie Forum-user um Hilfe bitten.

Die Hilfe sehe ich so:
z.B. ich kaufe MSiO, sende nach Deutschland, dann geben Sie mir Geld ab.
Gość

Post autor: Gość »

Nun , das habe ich mehrmals per E-Mail probiert ( mich also zwecks Abonnement direkt an MagnumX gewandt ) . Wenn Sie mir diesbezüglich behilflich sein könnten , so senden Sie mir bitte eine E-Mail an JHW(at)Panzer-Archiv.de .

Schöne Grüße ,

Jan-Hendrik
Młody

Post autor: Młody »

Co do problemów z MSiO... Nie wiem jak Wy, ale mi jakoś rzuca się w oczy "Leksykon", kiedyś umieszczali tam okręty wojenne czy uzbrojenie morskie, a teraz (od jakiś 2 lat) skupiają się na tylko na lotnictwie morskim i statkach.
Poza tym nie wiem jak Wam, ale mi podobają się większe wkładki z planami okrętów (było tak w numerze 1/2005 i 5/2002), jakoś mnie zastanawia czy nie można byłoby takiej wkładki z planami okrętów opisywanych w pismie dodawać w każdym numerze...

Jakoś oba te problemy sygnalizowałem redakcji mailami, ale bez odpowiedzi.
Awatar użytkownika
jareksk
Posty: 1678
Rejestracja: 2004-01-14, 18:59
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: jareksk »

A moim zdanie MSiO jest coraz lepsze. Zróżnicowane, dla każdego. Ostatni numer - bomba. Łyżeczka dziegciu - trochę bałaganu. Najpierw coś nowego potem żaglowiec, a na końcu niszczyciel.
Fax et tuba
ODPOWIEDZ