Ciekawe WWW
- Slaw
- Posty: 929
- Rejestracja: 2004-03-28, 12:01
- Lokalizacja: Gdańsk
- Kontakt:
-
Marek T
- Posty: 3270
- Rejestracja: 2004-01-04, 20:03
- Lokalizacja: Gdynia
Zdaje się, że to już podawałem:
http://schiffswrackliste.de/Statistik.htm
Zestawioenie tabelaryczne wszystkich statków i okrętów utraconych podczas II wojny światowej - w sumie ponad 24 tysiące jednostek. Obejmuje niektóre statki rzeczne, jednostki utracone w wyniku awarii i kolizji, różne drobnoustroje.
Ściaga się bardzo wolno.
Na pewno jest cała masa błędów - ale i tak warto.
http://schiffswrackliste.de/Statistik.htm
Zestawioenie tabelaryczne wszystkich statków i okrętów utraconych podczas II wojny światowej - w sumie ponad 24 tysiące jednostek. Obejmuje niektóre statki rzeczne, jednostki utracone w wyniku awarii i kolizji, różne drobnoustroje.
Ściaga się bardzo wolno.
Na pewno jest cała masa błędów - ale i tak warto.
-
Gość
http://perso.wanadoo.fr/cdasm.56/epaves.htm#kleber
Sporo ciekawych rzeczy, co prawda au francais, ale można sobie zdjęcia pooglądać.
A to już kieedyś wrzucałem
http://www.aph.gov.au/house/committee/j ... ortinx.htm
Raport o KR Sydney, ciekawa rzecz.
Sporo ciekawych rzeczy, co prawda au francais, ale można sobie zdjęcia pooglądać.
A to już kieedyś wrzucałem
http://www.aph.gov.au/house/committee/j ... ortinx.htm
Raport o KR Sydney, ciekawa rzecz.
- Grzechu
- Posty: 1687
- Rejestracja: 2004-06-29, 16:05
- Lokalizacja: Kwidzyn (Powiśle)
Może już było, ale jeśli nawet, to warto odświeżyć...
Link z Forum Konradusa, zapodał Waldek K - dokumenty misji Amerykańskiej w Japonii:
http://www.fischer-tropsch.org/primary_ ... MJ_toc.htm
Link z Forum Konradusa, zapodał Waldek K - dokumenty misji Amerykańskiej w Japonii:
http://www.fischer-tropsch.org/primary_ ... MJ_toc.htm
- AvM
- Posty: 7328
- Rejestracja: 2004-08-03, 01:56
-
shigure
- Posty: 1242
- Rejestracja: 2004-01-04, 21:35
- Lokalizacja: szczecin
http://www.pbibcalella.com/uboots/basehtml/base.htm
Zapewne żadnego odkrycia nie dokonałem ale zamieszczam
Zapewne żadnego odkrycia nie dokonałem ale zamieszczam
- AvM
- Posty: 7328
- Rejestracja: 2004-08-03, 01:56
Polecam
nowo odkryte kolorowe zdjecia transportu Dunajem do MCzarnego w II WS.
http://www.uk-muenchen.de/download/donau.pdf
AvM
nowo odkryte kolorowe zdjecia transportu Dunajem do MCzarnego w II WS.
http://www.uk-muenchen.de/download/donau.pdf
AvM
-
shigure
- Posty: 1242
- Rejestracja: 2004-01-04, 21:35
- Lokalizacja: szczecin
http://www.warsailors.com/convoys/index.html
Konwoje ...
Konwoje ...
- Jerry
- Posty: 185
- Rejestracja: 2005-02-05, 20:45
- Lokalizacja: Kraków
żaglowce... http://www.tallship-fan.de/ trzeba kliknąć na link i otwierają sie możliwości ...
Z pozdrowieniami,
Jerry.
Jerry.
-
ZH
- Posty: 383
- Rejestracja: 2004-03-10, 21:36
Oryginalnie zrobiona strona, choć nieco ciężki język:
http://www.yamato-movie.jp/museum/about.html
Po kliknąciu na FORM robi się ciekawie.
ZH
http://www.yamato-movie.jp/museum/about.html
Po kliknąciu na FORM robi się ciekawie.
ZH
- crolick
- Posty: 4147
- Rejestracja: 2004-01-05, 20:18
- Lokalizacja: Syreni Gród
- Kontakt:
A wot ciekawostka - http://www.adiutor-mars.com.pl/mars/mar ... rzycz1.htm 
Podczas gdy Kłapouchy wszystkim się zadręcza,
Prosiaczek nie może się zdecydować, Królik wszystko kalkuluje,
a Sowa wygłasza wyrocznie - Puchatek po prostu jest...
Prosiaczek nie może się zdecydować, Królik wszystko kalkuluje,
a Sowa wygłasza wyrocznie - Puchatek po prostu jest...