Wojna Ojczyźniana

Awatar użytkownika
Mitoko
Posty: 2718
Rejestracja: 2004-01-05, 12:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mitoko »

No to z przykrością informuję Cię cochise iż masz do czynienia z modem także na DWS - więc jeżeli nie poprawisz swoich postów do jutra tak by były zgodne z językiem polskim - ja wezmę się za nie
cochise
Posty: 959
Rejestracja: 2005-11-03, 22:07
Lokalizacja: daleko stąd nie widać

Post autor: cochise »

Sory Mitoko, ale nie rozumiem? Wiem, że z modem sie nie dyskutuje, sam mam przyjemność bycia modem na pewnym malutkim forum, ale czy mozesz sprecyzować swój zarzut? Bardzo chętnie sie do niego zastosuję, tylko nie wiem do czego w tej chwili, polonistą nie jestem, mam swiadomość, że styl pisania mam troszkę dziwny miałem z tym kłopoty w szkole. Chyba jednak za stary jestem by to zmieniać. Wiem, że tam jestes też modem, ale akurat o kogo innego mi chodziło, napisałem ogolnie co by niewyjeżdżać personalnie do nikogo, bo mi nic nie zrobili aczkolwiek nie wszystko mi się tam podobało. Jeśli twój post ma być sugestią że mam sie stad wynieść również chętnie sie zastosuję. Nigdy sie nie pcham tam gdzie mnie niechcą. Posty staram sie pisać jak najlepiej jeśli są błędy "polonistyczne" to jak najbardziej przepraszam, prosze uprzejmie o ich wskazanie o ze swojej strony dołożę wszelkich starań by było ich jak najmniej.
ps. przepraszam za oftopa
Awatar użytkownika
Mitoko
Posty: 2718
Rejestracja: 2004-01-05, 12:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mitoko »

Widocznie nie doczytałeś http://fow.aplus.pl/forum/viewtopic.php?t=1578

Widzę iż posty edytowałeś - choć nadal pętają się w nich "niemcy".

A post w http://fow.aplus.pl/forum/viewtopic.php?p=41831#41831 jest świetnym przykładem czego nie toleruję (polskie znaki i używanie dużych liter chociażby w zwrocie "pentagon").

Byki zdarzają się każdemu - ale ich większa ilość w jednym poście to nic innego jak niechlujstwo językowe
Awatar użytkownika
Ksenofont
Posty: 2105
Rejestracja: 2004-12-27, 23:28
Lokalizacja: Praga

Post autor: Ksenofont »

Witam!
Koczizie - lepiej się podporządkuj, bo Mod tegoż forum zwalcza niechlujstwo językowe ostro i brutalnie.
Po za tym czas, gdy Internet służył tylko do wymiany czystych informacji minąl jakieś pietnascie lat temu. Teraz jest narzędziem dużo bardziej subtelnym, a dzięki wszelkim niuansom jezyka polskiego możemy te subtelności wykorzystać.
cochise pisze:Ja jestem wyluzowany i broń boshe się nie obrażam,
Nie broń "boshe", tylko "Boże".
Ja Cię bardzo proszę!

http://fow.aplus.pl/forum/viewtopic.php?t=1825
Link pokazujący determinację Mitoko w zwalczaniu dysgrafii, dysleksjii i dyskalkulii.

Pozdrawiam
Ksenofont

P.S.
Nie zostałeś miło na FOW powitany: najpierw ja, potem Krzysiek, potem Mitoko nakrzyczeliśmy na Ciebie.
Szczerze przepraszam za siebie i kolegów.
Serdecznie witam i zapraszam do dyskusji.
Pozdrawiam serdecznie
Kesenofont
Myślisz, że było zagrożenie, które im umknęło; problem, którego nie poruszyli; aspekt, którego nie rozpatrywali; pomysł, na który nie wpadli; rozwiązanie, którego nie znaleźli?!?
Obrazek
cochise
Posty: 959
Rejestracja: 2005-11-03, 22:07
Lokalizacja: daleko stąd nie widać

Post autor: cochise »

Mitoko
Fakt nie doczytałem :oops:
Posty edytowałem, bo staram się poprawić i przy każdym nowym będę starał się pilnować, mam nadzieję, że poprawę będzie widać.
Kseno
Staram się podporządkować, chociaż potknięcia pewnie mi się jeszcze zdarzą, jak to mówią przyzwyczajenie gorsze faszyzmu. Postaram się ze swojej strony by było ich jak najmniej.
Sory Kseno, ale przy wersji "boshe" będę sie upierał się, może to głupie, ale staram się nie nadużywać poprawnego określenia z szacunku dla religii. Jeśli już z niego korzystam to właśnie w takiej formie, co prawda wierzący nie jestem i rzadko używam tego słówka. Mam nadzieje że taka wersja sporadycznie, nie będzie przeszkadzać ani tobie ani Mitoko.
Zablokowany