Ciekawe WWW
-
admiralcochrane
- Posty: 806
- Rejestracja: 2004-05-28, 15:45
Austro-węgierski pancernik komputerowo ..cudo !!!
http://www.viribusunitis.ca/model.htm
http://www.viribusunitis.ca/model.htm
- Mitoko
- Posty: 2718
- Rejestracja: 2004-01-05, 12:26
- Lokalizacja: Gdańsk
Robią to już dłuższy czas - ale trzeba przyznać iż sprawa rewelacyjna - szczególnie jeżeli chodzi o ukazanie szczegółówadmiralcochrane pisze:Austro-węgierski pancernik komputerowo ..cudo !!!
http://www.viribusunitis.ca/model.htm
- JB
- Posty: 3089
- Rejestracja: 2004-03-28, 21:48
- Lokalizacja: Warszawa
Ach, gdyby można tak było obejrzeć Błyskawicę.admiralcochrane pisze:Austro-węgierski pancernik komputerowo ..cudo !!!
http://www.viribusunitis.ca/model.htm
JB
- ZOMBI
- Posty: 21
- Rejestracja: 2005-10-05, 12:47
- Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Nie wiem czy to było. Może ktoś nie widział?
http://www.submarine.id.ru
http://www.submarine.id.ru
-
admiralcochrane
- Posty: 806
- Rejestracja: 2004-05-28, 15:45
Moze ktos ma w Polsce Rhino cero, czas i lubi okręty? Obok Błyskawicy chętnie bym zobaczył "Gryfa", "Dragona", "Garlanda", "Pioruna" i "Krakowiaka"...JB pisze:Ach, gdyby można tak było obejrzeć Błyskawicę.admiralcochrane pisze:Austro-węgierski pancernik komputerowo ..cudo !!!
http://www.viribusunitis.ca/model.htm
JB
- seawolf
- Posty: 838
- Rejestracja: 2004-01-04, 15:29
- Lokalizacja: Poznan
-
shigure
- Posty: 1242
- Rejestracja: 2004-01-04, 21:35
- Lokalizacja: szczecin
http://www.unithistories.com/units_brit ... TB%20Boats drobnoustroje Royal Navy.
-
radar
- Posty: 427
- Rejestracja: 2004-01-13, 15:29
-
Koli
- Posty: 11
- Rejestracja: 2004-01-20, 13:40
Niestety pewne jest przesunięcie daty wydania bo rozpadła się firma odpowiedzialna za wydanie.
Alternatywnie można czekać nie wiadomo ile na Pacific Storm
http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=2898
(data wydania na stronie nie aktulana, w dalszym ciagu nie wydano)
oraz
PT Boats: Knights of the Sea
http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=2904
(data wydania nie znana)
-
shigure
- Posty: 1242
- Rejestracja: 2004-01-04, 21:35
- Lokalizacja: szczecin
http://blog.sina.com.cn/u/406290f5010000ah Profile Morskie,Warships itd.plany i różności do ściągnięcia
- ZOMBI
- Posty: 21
- Rejestracja: 2005-10-05, 12:47
- Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Coś dla "reaktorów":
http://www.geocities.com/bigreenactors/
a dla miłośników "cudownej broni" to:
http://ace.mu.nu/archives/EasternFront.jpg
http://www.geocities.com/bigreenactors/
a dla miłośników "cudownej broni" to:
http://ace.mu.nu/archives/EasternFront.jpg
- pothkan
- Posty: 4609
- Rejestracja: 2006-04-26, 23:59
- Lokalizacja: Gdynia - morska stolica Polski
Garść linków - jesli coś już było, przepraszam.
Flota duńska - wszystkie okręty od 1801 r.
Histarmar.ar - gł. o okrętach i statkach argentyńskich, mnóstwo ciekawych zdjęć (po hiszpańsku)
Armada Espanola - nieoficjalna, ciekawa strona (hiszp.)
Listy wybudowanych w USA okrętów.
MW Chile - m.in. opisy wszystkich okrętów w dziejach (hiszp.)
Grecka MW do 1941 (po grecku).
Carska flota w I WŚ.
Smacznego!
Flota duńska - wszystkie okręty od 1801 r.
Histarmar.ar - gł. o okrętach i statkach argentyńskich, mnóstwo ciekawych zdjęć (po hiszpańsku)
Armada Espanola - nieoficjalna, ciekawa strona (hiszp.)
Listy wybudowanych w USA okrętów.
MW Chile - m.in. opisy wszystkich okrętów w dziejach (hiszp.)
Grecka MW do 1941 (po grecku).
Carska flota w I WŚ.
Smacznego!
-
maw
- Posty: 101
- Rejestracja: 2005-01-19, 11:03
- Kontakt:
Film Discovery pt Making of Destroyer w formacie .avi
Minusem jest jego waga - 1,3 GB
link bezpośredni: http://www.gigawha.com/HDTV/Discovery%2 ... PiP%29.avi
Minusem jest jego waga - 1,3 GB
link bezpośredni: http://www.gigawha.com/HDTV/Discovery%2 ... PiP%29.avi