Tarcza. Reakcja Rosji.

czyli hobby, kultura, sztuka, wścieklizna i w ogóle offtopic...

Moderator: nicpon

PiterNZ
Posty: 285
Rejestracja: 2005-10-29, 22:07
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: PiterNZ »

"Baltic" a jakie to ma znaczenie skoro my nie? Zgłaszamy propozycję i wyciągamy rękę. Teoretycznie moglibyśmy dalsze działania czynić po cichu, tylko tu obawiam się o sprawność naszych polityków. To byłby raczej Słoń stąpający poo "cichu" w składzie porcelany.
Awatar użytkownika
Baltic
Posty: 561
Rejestracja: 2006-01-04, 10:26
Lokalizacja: Toruń

Post autor: Baltic »

PiterNZ pisze:"Baltic" a jakie to ma znaczenie skoro my nie? Zgłaszamy propozycję i wyciągamy rękę. Teoretycznie moglibyśmy dalsze działania czynić po cichu, tylko tu obawiam się o sprawność naszych polityków. To byłby raczej Słoń stąpający poo "cichu" w składzie porcelany.
My się "obnażamy" a oni czerpią z tego korzyści. To tak jak Chruszczow, który powiedział do Amerykanów, że pokaże im rakiety radzieckie, jeśli amerykanie pierwsi pokażą swoje. A Chruszczow był przebiegły jak lis. To musiałoby działać w 2 strony.
PiterNZ
Posty: 285
Rejestracja: 2005-10-29, 22:07
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: PiterNZ »

Baltic pisze:My się "obnażamy" a oni czerpią z tego korzyści. To tak jak Chruszczow, który powiedział do Amerykanów, że pokaże im rakiety radzieckie, jeśli amerykanie pierwsi pokażą swoje. A Chruszczow był przebiegły jak lis. To musiałoby działać w 2 strony.
To nie tak. My zgłaszamy na cały Świat wspaniałą propozycję i zapraszamy Rosję do rokowań. Nawet jak Tarcza powstanie i zaprosimy na kolację w geście dobrej woli i świetle kamer 1-2 inspektorów to praktycznie zobaczą tyle co i tak by wyszpiegowali.

A póki co tarczy nie ma ale my na pierwszych stronach gazet i we wszystkich dziennikach już wyciągamy rękę. Zawsze potem są tzw. szczegóły.
Awatar użytkownika
crolick
Posty: 4095
Rejestracja: 2004-01-05, 20:18
Lokalizacja: Syreni Gród
Kontakt:

Post autor: crolick »

Ale o czym ta gadka - przeca Sikorski już dawno mówił, że inspektorów rosyjskich chętnie wpuścimy pod warunkiem wymienności i wpuszczenia naszych obserwatorów do wyrzutni w OK...
Podczas gdy Kłapouchy wszystkim się zadręcza,
Prosiaczek nie może się zdecydować, Królik wszystko kalkuluje,
a Sowa wygłasza wyrocznie - Puchatek po prostu jest...
Awatar użytkownika
Baltic
Posty: 561
Rejestracja: 2006-01-04, 10:26
Lokalizacja: Toruń

Post autor: Baltic »

crolick pisze:Ale o czym ta gadka - przeca Sikorski już dawno mówił, że inspektorów rosyjskich chętnie wpuścimy pod warunkiem wymienności i wpuszczenia naszych obserwatorów do wyrzutni w OK...
I właśnie o to mi chodzi i chodziło, gdy we wcześniejszym poście napisałem, że musiałoby to działać w dwie strony.
PiterNZ
Posty: 285
Rejestracja: 2005-10-29, 22:07
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: PiterNZ »

Baltic pisze:I właśnie o to mi chodzi i chodziło, gdy we wcześniejszym poście napisałem, że musiałoby to działać w dwie strony.
Póki co Prezydent i Premier nakrzyczeli bezmyślnie na Rosję a teraz będziemy jeść tą żabę. Poza tym co nam dadzą obserwatorzy.
My grajmy o ceny ropy naftowej i gazu.
ODPOWIEDZ