Ciekawe WWW
- crolick
- Posty: 4148
- Rejestracja: 2004-01-05, 20:18
- Lokalizacja: Syreni Gród
- Kontakt:
-
Gość
Że też kurna ja tego nie miałem, jak Jaroszowi 'Towny' składałem...shigure pisze:http://shipsbadges.0catch.com/ShipsUK/index.htm
Godła okrętów Royal Navy ...
Andrzej J.
-
Emden
- Posty: 759
- Rejestracja: 2004-07-08, 15:22
Wejdzcie na ta strone i od razu zmiencie jezyk na angielski www.kaiserliche-marine.de jak ładnie brzmia nazwy niektorych krążowników...
-
shigure
- Posty: 1242
- Rejestracja: 2004-01-04, 21:35
- Lokalizacja: szczecin
skoro mowa o Garlandzie ...
http://www.homestead.com/WESHALLREMEMBE ... TREPID.gif
... tylko że on jako Interpid się "zalogował"
http://www.homestead.com/WESHALLREMEMBE ... TREPID.gif
... tylko że on jako Interpid się "zalogował"
-
shigure
- Posty: 1242
- Rejestracja: 2004-01-04, 21:35
- Lokalizacja: szczecin
... i jeszcze mała prosba z mej strony - czy ktoś może coś powiedzieć wiecej o tym kamuflażu ?.
http://www.homestead.com/WESHALLREMEMBE ... gion41.jpg
http://www.homestead.com/WESHALLREMEMBE ... gion41.jpg
-
Bolek
- Posty: 23
- Rejestracja: 2004-02-27, 19:20
- Lokalizacja: Gdańsk
Też jestem niezmiernie ciekawy tego.A,moze ktoś zna zdjęcie pokazujące wyglad z drugiej strony?shigure pisze:... i jeszcze mała prosba z mej strony - czy ktoś może coś powiedzieć wiecej o tym kamuflażu ?.
http://www.homestead.com/WESHALLREMEMBE ... gion41.jpg
- Slaw
- Posty: 929
- Rejestracja: 2004-03-28, 12:01
- Lokalizacja: Gdańsk
- Kontakt:
Troche zmienie temacik , znalazlem taką stronkę :
http://www.wwiidaybyday.com/
co prawda ze spisem niemickich statków handlowych w II wojnie ale zawsze może sie przydać.
Slaw
http://www.wwiidaybyday.com/
co prawda ze spisem niemickich statków handlowych w II wojnie ale zawsze może sie przydać.
Slaw