
Ciekawe WWW
-
ZH
- Posty: 383
- Rejestracja: 2004-03-10, 21:36
Bardzo dobra strona i jeszcze na dodatek ciekawie się zachowuje po translacji na angielski. Warto sprawdzić!
http://www.kaiserliche-marine.de/
ZH
http://www.kaiserliche-marine.de/
ZH
-
ZH
- Posty: 383
- Rejestracja: 2004-03-10, 21:36
A to już gdzieś na końcu świata, a może i dalej:
http://www.mil.za/CSANDF/cnavy/sanavyintro/Default.htm
Kraj do niedawna znany tylko z apartheidu i złotych krugerandów (czy jakoś tak).
ZH
http://www.mil.za/CSANDF/cnavy/sanavyintro/Default.htm
Kraj do niedawna znany tylko z apartheidu i złotych krugerandów (czy jakoś tak).
ZH
-
ZH
- Posty: 383
- Rejestracja: 2004-03-10, 21:36
-
shigure
- Posty: 1242
- Rejestracja: 2004-01-04, 21:35
- Lokalizacja: szczecin
... jeśli macie ochotę poczytać o zatopieniu niemieckiego "niszczyciela" Koenigsberg ...
http://www.fleetairarmarchive.net/Axis/Shipssunk.htm
strona wygląda sympatycznie dlatego taki błąd dwukrotnie użyty jednak razi.
http://www.fleetairarmarchive.net/Axis/Shipssunk.htm
strona wygląda sympatycznie dlatego taki błąd dwukrotnie użyty jednak razi.
- karol
- Posty: 4501
- Rejestracja: 2004-01-05, 12:52
uparcie wracając do sprawy Sokoła, w domciu dysponuje takim linkiem, gdzie sokol ma destroyera na rozkładzie 
http://web.ukonline.co.uk/chalcraft/sm/malta.html
wiem, że to niby żaden dowód, ale jest postawiony na serwerze...
http://web.ukonline.co.uk/chalcraft/sm/malta.html
wiem, że to niby żaden dowód, ale jest postawiony na serwerze...
Użytkownik nieaktywny, ale gadatliwy.
- mcwatt
- Posty: 929
- Rejestracja: 2004-01-16, 09:32
- Lokalizacja: St Helens
Na Allegro jest sporo japońskojęzycznych pozycji do kupienia (m.in. Skulskiego):
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=305509
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=305509
-
ZH
- Posty: 383
- Rejestracja: 2004-03-10, 21:36
Ładna seria zdjęć najnowszej fregaty INS Tabar zbudowanej w Rosji dla Indii.
http://vram.fotopic.net/c174790.html
ZH
http://vram.fotopic.net/c174790.html
ZH
-
shigure
- Posty: 1242
- Rejestracja: 2004-01-04, 21:35
- Lokalizacja: szczecin
http://stronapefu.w.interia.pl/index.html
Czy stronę Przemka - Wilki Morskie już widziały ? ... bo aż żal iż tak póżno na nią "wpadłem" ...
Czy stronę Przemka - Wilki Morskie już widziały ? ... bo aż żal iż tak póżno na nią "wpadłem" ...
- nicpon
- Super Kierownik ;-)
- Posty: 834
- Rejestracja: 2004-01-04, 11:01
- Kontakt:
- seawolf
- Posty: 838
- Rejestracja: 2004-01-04, 15:29
- Lokalizacja: Poznan
