Rysunki okrętów PMW
- Mitoko
- Posty: 2718
- Rejestracja: 2004-01-05, 12:26
- Lokalizacja: Gdańsk
- RyszardL
- Posty: 2937
- Rejestracja: 2004-05-18, 13:58
- Lokalizacja: Perth, Australia
Re: Rysunki okrętów PMW
Podobne rysunki ukazały się w ostatnim numerze specjalnym MSiO.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
UWAGA!
Od 2024 konto prowadzone przez Żonę RyszardaL (Małgorzatę).
====================
http://www.flotyllerzeczne.aq.pl/
http://www.biuletyn2008.republika.pl
"Demokracja to najgorszy z ustrojów - rządy hien nad osłami" Arystoteles
Od 2024 konto prowadzone przez Żonę RyszardaL (Małgorzatę).
====================
http://www.flotyllerzeczne.aq.pl/
http://www.biuletyn2008.republika.pl
"Demokracja to najgorszy z ustrojów - rządy hien nad osłami" Arystoteles
- lichen9
- Posty: 57
- Rejestracja: 2012-02-03, 16:06
Re: Rysunki okrętów PMW
Chylę czoło!
Kiedy kolejne wizualizacje, rysunki okrętów PMW?
Kiedy kolejne wizualizacje, rysunki okrętów PMW?
Okręty są podobne do kobiet, bo ich malowanie i wybuchowość są tak samo kosztowne - Chester Nimitz
-
wloskiorzech
- Posty: 2
- Rejestracja: 2015-10-07, 15:18
- Lokalizacja: Gliwice
- Kontakt:
Re: Rysunki okrętów PMW
Bombowe rysunki
Sam kiedyś parę zrobiłem, muszę odświeżyć stare dyski i się pochwalę.
- RyszardL
- Posty: 2937
- Rejestracja: 2004-05-18, 13:58
- Lokalizacja: Perth, Australia
Re: Rysunki okrętów PMW
Chętnie obejrzę.wloskiorzech pisze:Bombowe rysunkiSam kiedyś parę zrobiłem, muszę odświeżyć stare dyski i się pochwalę.
UWAGA!
Od 2024 konto prowadzone przez Żonę RyszardaL (Małgorzatę).
====================
http://www.flotyllerzeczne.aq.pl/
http://www.biuletyn2008.republika.pl
"Demokracja to najgorszy z ustrojów - rządy hien nad osłami" Arystoteles
Od 2024 konto prowadzone przez Żonę RyszardaL (Małgorzatę).
====================
http://www.flotyllerzeczne.aq.pl/
http://www.biuletyn2008.republika.pl
"Demokracja to najgorszy z ustrojów - rządy hien nad osłami" Arystoteles
-
Robert
- Posty: 214
- Rejestracja: 2004-09-29, 10:09
Re: Rysunki okrętów PMW
No i jak z tymi rysunkami? 
- Kpt.G
- Posty: 956
- Rejestracja: 2013-10-11, 14:22
Re: Rysunki okrętów PMW
Nie wiem czy to dobry dział, ale o naszych okrętach, w razie czego proszę przenieść!
http://joemonster.org/art/35615
http://joemonster.org/art/35502/
http://joemonster.org/art/30295
http://joemonster.org/art/35615
http://joemonster.org/art/35502/
http://joemonster.org/art/30295
"Jesteś UPIERDLIWY!" Nie.. ja jestem Ciekawy i drążę niektóre interesujące mnie tematy.. a że zadaję dużo pytań? "Kto pyta nie błądzi" głosi powiedzenie. 
Jakże daleko z Domu do Morza!
Jakże daleko z Domu do Morza!
-
czesław.g
- Posty: 165
- Rejestracja: 2005-08-02, 18:54
- Lokalizacja: gdańsk
Re: Rysunki okrętów PMW
ORP Jastrząb i Trałowiec T-1 są to kolorowe plansze jakie wykonałem do moich planów
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
- m_k
- Posty: 365
- Rejestracja: 2018-08-01, 10:21
- Kontakt:
Re: Rysunki okrętów PMW
To jest rufa okrętów typu "Wicher" z atlasu dokumentacji z 1931 r.dessire_62 pisze:Od czego Ryszard zacząłeś?
Ja bym rozpoczął od Piaskowskiego, a potem szukał różnic, zmian ze zdjęć.
To są plany francuskie, czyli pierwotne.
Jest blacha wzmacniająca kluzę kotwiczną?

„Kto nie szanuje i nie ceni swojej przeszłości, ten nie jest godzien szacunku, teraźniejszości ani prawa do przyszłości.” Marszałek Józef Piłsudski
https://patronite.pl/Flota
https://patronite.pl/Flota
- karol
- Posty: 4501
- Rejestracja: 2004-01-05, 12:52
Re: Rysunki okrętów PMW
Zawsze mnie niepokoi ten rysunek ilekroć natknę się na niego w komputerze. Czy ORP Gryf istotnie miał taki oceaniczny wznios pokładu? Dla porównania, tu schemat chyba crolicka zanim zaczął swoje podpisywać
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Użytkownik nieaktywny, ale gadatliwy.
- Peperon
- Posty: 6819
- Rejestracja: 2010-11-05, 14:52
- Lokalizacja: Kraków
Re: Rysunki okrętów PMW
Myślę, że poniższe zdjęcie rozwieje Twoje wątpliwości...
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ludzkość dzieli się na trzy części.
Żywych, zmarłych i tych co na morzu.
Żywych, zmarłych i tych co na morzu.
- karol
- Posty: 4501
- Rejestracja: 2004-01-05, 12:52
Re: Rysunki okrętów PMW
Niestety, na zdjęciu już widać, że falochron dziobowy i winda kotwiczna są znacznie bliżej śródokręcia, niż na rysunkach. A wznios, no raczej trudno ocenić na tej fotografii, ale ewidentnie jednak jest duży! 
Użytkownik nieaktywny, ale gadatliwy.
-
marek8
- Posty: 1957
- Rejestracja: 2011-07-01, 12:22
Re: Rysunki okrętów PMW
Pytanie z innej beczki - czy ktoś wie może co się dzieje z Jerzym Lewandowskim - nieocenionym autorem fantastycznych rysunków okrętów wojennych?
Od bardzo dawna nie widziałem żadnego jego nowego rysunku - czyżby zaprzestał tej pracy?
Od bardzo dawna nie widziałem żadnego jego nowego rysunku - czyżby zaprzestał tej pracy?