Ankieta - książka K.Gerlacha

Dokumenty, książki, artykuły prasowe, internetowe, ikonografia, filmy...

Moderatorzy: crolick, Marmik

Czy jesteś zainteresowany nabyciem książki Krzysztofa Gerlacha

Czas głosowania minął 2006-02-10, 10:25

tak
27
84%
nie
0
Brak głosów
najpierw chcę obejrzeć
5
16%
 
Liczba głosów: 32

Gość

Post autor: Gość »

MiKo pisze:Witam,

Chyba można powiedzieć, że to bybyło na tyle jeśli chodzi o ankietę (myślałem, że znajdzie się trochę więcej osób).

Sorki, że nie napisałem do końca o co chodzi - dla przypomnienia:
Krzysztof Gerlach pisze:....Natomiast już niedługo, kiedy cykl o okrętach flagowych Nelsona w MSiO dojdzie do pewnej jednostki, zaproponuję BARDZO NIELICZNYM gotowe już opracowanie na temat największej bitwy fregat epoki napoleońskiej, z rzutami z góry i bocznymi wszystkich okrętów uczestniczących w tym starciu, licznymi mapkami itd. Nie jest i nie będzie to formalne wydawnictwo, tylko ksero oryginału po kosztach odbitek, listwy spinającej i przezroczystych kartek okładki, czyli dokładnie po kosztach własnych. Zapewniam jednak, że może zainteresować wyłącznie hobbystów epoki żaglowej i to na tyle zapalonych by przejść przez 50 stron z historii, techniki, biografii, opisów manewrów itp. Szacuję, że w Polsce znajdę "około" pięciu czytelników i taki też przygotowałem nakład. Z pozdrowieniami, Krzysztof Gerlach
Tak czy owak znalazło się 30 chętnych do "przebrnięcia" ;) przez te 50 stron. Trochę to za mało do wydania (nasze FOW ciągle małym jest), ale gdyby coś się zmieniło odnośnie planów wydawniczych, to czekamy na sygnał.
Witam wszystkich bardzo serdecznie :)

wypowiedzi Pana Krzysztofa o publikacji nie dostrzegłem wcześniej -
w zakup takiej pozycji wchodzę bardzo chętnie - oczywiście jeśli można się przyłączyć :)

pzdr
Dariusz Żaba
thrawn
Awatar użytkownika
RyszardL
Posty: 2890
Rejestracja: 2004-05-18, 13:58
Lokalizacja: Perth, Australia

Post autor: RyszardL »

Wszyscy wchodzą w ciemno, to i ja zaryzykuję. ;)
Będzie o żaglach ( może też o dawnych "mewkach" żaglowych :wink: )
to i chętnie poczytam
Ryszard
Ale dla mnie trzeba będzie chyba PDF-kę, bo będzie sposobniej podesłać, o ile wlezie w skrzynkę.
Mam nadzieję, że Pan Gerlach będzie miał taką możliwość.
http://www.flotyllerzeczne.aq.pl/
http://www.biuletyn2008.republika.pl
"Demokracja to najgorszy z ustrojów - rządy hien nad osłami" Arystoteles
maw
Posty: 101
Rejestracja: 2005-01-19, 11:03
Kontakt:

Post autor: maw »

Tak nieśmiało przypominam się - czy status ksiązki Pana Krzysztofa się może zmienił?
domek
Posty: 1657
Rejestracja: 2004-01-09, 04:44

Post autor: domek »

To jest conajmniej nie sprawiedliwe :( :( :( .5szt To ja poprosze jedna od zaraz ile place?.Kiedys poszukiwalem materialow o galerach i nic ciekawego nie znalazlem.A to takie malownicze jednostki :oops: :oops: :oops:
Chłopiec_zPlacu_Broni
Posty: 70
Rejestracja: 2005-09-12, 14:59
Lokalizacja: lublin

Post autor: Chłopiec_zPlacu_Broni »

jestem na tak :-)
Awatar użytkownika
pothkan
Posty: 4480
Rejestracja: 2006-04-26, 23:59
Lokalizacja: Gdynia - morska stolica Polski
Kontakt:

Post autor: pothkan »

Panie Krzysztofie! Minął rok od "wygrzebania" tematu, czy są jakieś szanse? :-)
Krzysztof Gerlach
Posty: 4455
Rejestracja: 2006-05-30, 08:52
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Krzysztof Gerlach »

Szczerze mówiąc, to właśnie rozsyłam niemal ostatnie egzemplarze opracowania "Lissa 1811", o którym kiedyś wspominałem. Zgodnie z zapowiedziami, broszura ta pomyślana była dla czytelników moich artykułów w MSiO. Tam też, w ostatnim numerze, zamieściłem w przypisie do swojego artykułu informację podającą warunki zgłoszenia chęci zakupu, cenę i formę.
Pozdrawiam, Krzysztof Gerlach
ODPOWIEDZ