Big Five cz.2

Okręty Wojenne lat 1905-1945

Moderatorzy: crolick, Marmik

Awatar użytkownika
sebian
Zwycięzca QUIZ-u FOW
Posty: 437
Rejestracja: 2004-03-20, 19:58
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: sebian »

RyszardL pisze:
sebian pisze:Nie uważacie, że to z deka żałosne - przekazywanie z innego forum? Nala sie obraził, trudno (choć uważam, że szkoda, że go tu nie ma). Ale jeśli ktoś chce do niego zajrzeć na forum, niech to zrobi sam.

Jeżeli nie podajesz detali prywatnej korespondencji, co jest absolutnie niedopuszczalne, to ja nie widzę w tym nic złego. Możesz potraktować to, jak "przedruk" z gazety.
Nie chodzi mi o prawa autorskie i temu podobne, tylko sam fakt ...
Awatar użytkownika
RyszardL
Posty: 2890
Rejestracja: 2004-05-18, 13:58
Lokalizacja: Perth, Australia

Post autor: RyszardL »

sebian pisze:
RyszardL pisze:
sebian pisze:Nie uważacie, że to z deka żałosne - przekazywanie z innego forum? Nala sie obraził, trudno (choć uważam, że szkoda, że go tu nie ma). Ale jeśli ktoś chce do niego zajrzeć na forum, niech to zrobi sam.

Jeżeli nie podajesz detali prywatnej korespondencji, co jest absolutnie niedopuszczalne, to ja nie widzę w tym nic złego. Możesz potraktować to, jak "przedruk" z gazety.
Nie chodzi mi o prawa autorskie i temu podobne, tylko sam fakt ...

Rozumiem Twoje wątpliwości, ale proponuję abyś nie brał sobie tak tego do serca. Zauważ, że autor, z niewiadomych przyczyn, obraził się na piszących na tym forum i nie gości tutaj, aby podyskutować. Nie zauważyłem też, żadnego wpisu zapraszającego na dyskusję z okazji wydania nowej książki, a jesteście jego kolegami, bo albo się znacie osobiście albo z racji pisania na forum przez całe lata. Czy muszę pisać dalej?
Awatar użytkownika
nicpon
Super Kierownik ;-)
Posty: 834
Rejestracja: 2004-01-04, 11:01
Kontakt:

Post autor: nicpon »

sebian pisze:wiem, że to forum dla "wybranych" ale w dalszym ciągu uważam, że to nieco żałosne. Najpierw najazd na Nale, a teraz szukanie jego opinii. To po cholerę to wszystko???
ale co wszystko?

bez wzgledu na to
czy Nala sie obrazil czy nie
jego opinie zawsze wzbudzaly i wzbudzaja nieklamane... zainterowanie i zawodowa ciekawosc :D

a ze nie wszystkim jest dana mozliwoc obejrzenia Nali za zywo to po to ta retransmisja :x
Ostatnio zmieniony 2004-06-27, 16:29 przez nicpon, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
sebian
Zwycięzca QUIZ-u FOW
Posty: 437
Rejestracja: 2004-03-20, 19:58
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: sebian »

Nie biorę sobie do serca odejścia Nali - to jego decyzja. Chodzi mi bardziej o to, że teraz podaje się informacje o dyskusji z innego forum. Inne forum, to inne forum. Tu Nali nie ma i koniec kropka.
Awatar użytkownika
sebian
Zwycięzca QUIZ-u FOW
Posty: 437
Rejestracja: 2004-03-20, 19:58
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: sebian »

nicpon pisze: ale co wszystko?

bez wzgledu na to
czy Nala sie obrazil czy nie
jego opinie zawsze wzbudzaly i wzbudzaja nieklamane... zainterowanie i zawodowa ciekawosc :D

a ze nie wszystkim jest dana mozliwoc obejrzenia Nali za zywo to po to ta retransmisja :x
OK
Awatar użytkownika
RyszardL
Posty: 2890
Rejestracja: 2004-05-18, 13:58
Lokalizacja: Perth, Australia

Post autor: RyszardL »

sebian pisze:Nie biorę sobie do serca odejścia Nali - to jego decyzja. Chodzi mi bardziej o to, że teraz podaje się informacje o dyskusji z innego forum. Inne forum, to inne forum. Tu Nali nie ma i koniec kropka.

W porządku. Jesteś Gość z zasadami i ja to szanuję.
Awatar użytkownika
ms1981
Posty: 231
Rejestracja: 2004-04-08, 15:20
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ms1981 »

Dlaczego uwazasz, ze jego forum jest dla wybranuch?
Awatar użytkownika
sebian
Zwycięzca QUIZ-u FOW
Posty: 437
Rejestracja: 2004-03-20, 19:58
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: sebian »

wybranych przez Nalę?
Awatar użytkownika
ms1981
Posty: 231
Rejestracja: 2004-04-08, 15:20
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ms1981 »

Fakt, ze niby jest tam jakas selekcja, ale chyba nie jakas drastyczna skoro ja tam sie dostalem.
Awatar użytkownika
sebian
Zwycięzca QUIZ-u FOW
Posty: 437
Rejestracja: 2004-03-20, 19:58
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: sebian »

:)
A tak poważnie, "dla wybranych" to oczywiste przerysowanie z mojej strony...
Zresztą, cholera , skończmy wreszcie temat Nali. Zechce to wróci, nie zechce to nie.
domek
Posty: 1657
Rejestracja: 2004-01-09, 04:44

Post autor: domek »

To ja mam pytanie do autora czemu na rysunku niema tej ślicznej konstrukcji rurowej tylko to ohydstwo jednomasztowe? :( :( :(
Awatar użytkownika
fdt
Posty: 1644
Rejestracja: 2004-01-04, 15:49
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: fdt »

sebian pisze::)
A tak poważnie, "dla wybranych" to oczywiste przerysowanie z mojej strony...
Zresztą, cholera , skończmy wreszcie temat Nali. Zechce to wróci, nie zechce to nie.
Czy ja wiem... ja tam lubię to forum bo nie ma tu takich przypałów jak Busliki i inne Sztejmany... co to jedno całkiem kiedyś przyzwoite forum w chlew zamienili...
Awatar użytkownika
sebian
Zwycięzca QUIZ-u FOW
Posty: 437
Rejestracja: 2004-03-20, 19:58
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: sebian »

hehe, wiem, o czym mówisz. Faktycznie aż mdli czasem...
Awatar użytkownika
fdt
Posty: 1644
Rejestracja: 2004-01-04, 15:49
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: fdt »

sebian pisze:hehe, wiem, o czym mówisz. Faktycznie aż mdli czasem...
Ja wiem, że ty wiesz o czym ja mówię... :wink: Poza tym, nie tylko fora, ale również prasa potrafi mieć potężne skrzywienia... taki "ogólnospożywczy" w założeniu "Raport" to już dawno przestał udawać obiektywizm w podejściu do pewnych spraw... Nieważne czy chodzi tu o amerykańskie pancerniki czy obecną amerykańską doktrynę polityczną... nie lubię przegięć... a to forum póki co jeszcze trzyma się na jakmś poziomie... i niech tak zostanie... amen.
Awatar użytkownika
RyszardL
Posty: 2890
Rejestracja: 2004-05-18, 13:58
Lokalizacja: Perth, Australia

Post autor: RyszardL »

Faktycznie….niech zostanie normalne, jak długo się da. Tak mało normalności zostało.
http://www.flotyllerzeczne.aq.pl/
http://www.biuletyn2008.republika.pl
"Demokracja to najgorszy z ustrojów - rządy hien nad osłami" Arystoteles
Gość

Post autor: Gość »

nicpon pisze:
seawolf pisze:pomyliliście się, napisał, że wyszła na tarczy...
zgadza sie! :oops:

nigdy by mi nie przyszlo do glowy
ze Nali cos takiego przejdzie przez gardlo... eee... klawiature :shock:
no fuj
ze nawet tak pomysleliscie ,ja kupilem i czytam dokladnie .Na forum Nali przedstawie uwagi .Na razie mam kilkanascie ale chce jeszcze pogrzebac w innych pozycjach zeby nie pisac glupot :-)
ODPOWIEDZ