Tanczacy Admiral i inne historie

Okręty Wojenne lat 1905-1945

Moderatorzy: Marmik, crolick

Awatar użytkownika
wpk
Posty: 757
Rejestracja: 2004-02-23, 20:58
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Tanczacy Admiral i inne historie

Post autor: wpk »

A ja tylko krzyknę:
- Żyw!
Awatar użytkownika
MacGreg
Posty: 643
Rejestracja: 2013-04-24, 19:58
Lokalizacja: Scotland

Re: Tanczacy Admiral i inne historie

Post autor: MacGreg »

Witam
Po doSC długim czasie ukazuje się kolejny odcinek ''Morskich opowieści'' -Naval Africa Expedition - 'Simson's Circus'
Tym razem zainspirowany poruszanym na forum tematem dziwnych nazw okrętów
dzieje trzech dziwacznie okrętów i ich jeszcze bardziej dziwacznego dowódcy, w ich afrykanskiej wyprawie.
A także, który z okretów wojennych był ''srający ogniem'' i czy marynarze Royal Navy popierali srodowisko LGBT.

Zapraszam do oglądania.
https://youtu.be/Ug0hdbyYPuI
'There seems to be something wrong with our bloody ships today!' - Vice Admiral Sir David Beatty
Morskie Opowiesci YouTube
Awatar użytkownika
wpk
Posty: 757
Rejestracja: 2004-02-23, 20:58
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Tanczacy Admiral i inne historie

Post autor: wpk »

Dziękuję! Świetne. :)
Awatar użytkownika
crolick
Posty: 4147
Rejestracja: 2004-01-05, 20:18
Lokalizacja: Syreni Gród
Kontakt:

Re: Tanczacy Admiral i inne historie

Post autor: crolick »

Jak zwykle :ok:

Jedynie mam wrażenie że super ciekawy temat dziwacznych nazw trochę za bardzo zdryfował w stronę Naval Africa Expedition. Chyba lepiej byłoby to rozbić na 2 odrębne odcinki.
Podczas gdy Kłapouchy wszystkim się zadręcza,
Prosiaczek nie może się zdecydować, Królik wszystko kalkuluje,
a Sowa wygłasza wyrocznie - Puchatek po prostu jest...
Awatar użytkownika
Peperon
Posty: 6817
Rejestracja: 2010-11-05, 14:52
Lokalizacja: Kraków

Re: Tanczacy Admiral i inne historie

Post autor: Peperon »

A ja traktuję to jako zapowiedź dłuższego cyklu...
Muszę przyznać, że przy "Bratku" to się uśmiałem. :brawo:
Ludzkość dzieli się na trzy części.
Żywych, zmarłych i tych co na morzu.
Awatar użytkownika
wpk
Posty: 757
Rejestracja: 2004-02-23, 20:58
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Tanczacy Admiral i inne historie

Post autor: wpk »

Też mam nadzieję na c.d., przy tym wcale nie uważam, że temat zdryfował, skoro tytuł odnosi się konkretnie do treści.
Gregor, nie daj się! :)
cochise
Posty: 959
Rejestracja: 2005-11-03, 22:07
Lokalizacja: daleko stąd nie widać

Re: Tanczacy Admiral i inne historie

Post autor: cochise »

świetne zostaję fanem kanału
lecela niye aka ohinni mahel mitawa cante
Awatar użytkownika
MacGreg
Posty: 643
Rejestracja: 2013-04-24, 19:58
Lokalizacja: Scotland

Re: Tanczacy Admiral i inne historie

Post autor: MacGreg »

Dzisiaj prezentuję wam nowy odcinek Morskich Opowieści.
Część pierwsza Wojny Rosyjsko - Japońskiej.
Obrona Port Artura
https://www.youtube.com/watch?v=JBtREmnEPlY
Zapraszam
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
'There seems to be something wrong with our bloody ships today!' - Vice Admiral Sir David Beatty
Morskie Opowiesci YouTube
Awatar użytkownika
MacGreg
Posty: 643
Rejestracja: 2013-04-24, 19:58
Lokalizacja: Scotland

Re: Tanczacy Admiral i inne historie

Post autor: MacGreg »

:o Czas na kolejną część historii wojny Rosyjsko - Japońskiej.
W tym odcinku (nie...) Znani Bohaterowie - strona rosyjska.
Tylko dwa przykłady, choć można by zamieścic jeszcze kilka - ograniczenia czasowe.
Może jeszcze do nich wrócę.
Tych którzy tylko kiedyś zajrzeli na mój kanał ponownie zapraszam - od pewnego czasu zaszły tam duże zmiany. :o :lol:
https://youtu.be/Wlhcetni-j8
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
'There seems to be something wrong with our bloody ships today!' - Vice Admiral Sir David Beatty
Morskie Opowiesci YouTube
Awatar użytkownika
Peperon
Posty: 6817
Rejestracja: 2010-11-05, 14:52
Lokalizacja: Kraków

Re: Tanczacy Admiral i inne historie

Post autor: Peperon »

No w końcu, bo już się zaczynałem stresować, że dałeś sobie spokój.
Później, wieczorkiem będę oglądał na pewno. Spokojnie z piwkiem pod ręką...
Ludzkość dzieli się na trzy części.
Żywych, zmarłych i tych co na morzu.
Awatar użytkownika
wpk
Posty: 757
Rejestracja: 2004-02-23, 20:58
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Tanczacy Admiral i inne historie

Post autor: wpk »

Ja już po, z winkiem tym razem pod ręką. ;)
Gregor - nie przestawaj! :)
Awatar użytkownika
Peperon
Posty: 6817
Rejestracja: 2010-11-05, 14:52
Lokalizacja: Kraków

Re: Tanczacy Admiral i inne historie

Post autor: Peperon »

wpk pisze:Ja już po, z winkiem tym razem pod ręką. ;)
Gregor - nie przestawaj! :)
Ja powiem inaczej... Grzesiek dawaj więcej :lol: :brawo:
Ludzkość dzieli się na trzy części.
Żywych, zmarłych i tych co na morzu.
Awatar użytkownika
Gregski
Posty: 1891
Rejestracja: 2006-01-27, 21:47
Lokalizacja: Na Kociewiu albo na morzu

Re: Tanczacy Admiral i inne historie

Post autor: Gregski »

Ogladalem.
Niezle.
Kanal zasubskrybowalem.
Wśród ludzi człowiek dziczeje.
Waldemar Łysiak
Awatar użytkownika
Peperon
Posty: 6817
Rejestracja: 2010-11-05, 14:52
Lokalizacja: Kraków

Re: Tanczacy Admiral i inne historie

Post autor: Peperon »

W nawiązaniu do ostatniego odcinka, życzę miłego słuchania...
Ludzkość dzieli się na trzy części.
Żywych, zmarłych i tych co na morzu.
Awatar użytkownika
wpk
Posty: 757
Rejestracja: 2004-02-23, 20:58
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Tanczacy Admiral i inne historie

Post autor: wpk »

Well…
Skoro tak, to tym bardziej w temacie:

Awatar użytkownika
MacGreg
Posty: 643
Rejestracja: 2013-04-24, 19:58
Lokalizacja: Scotland

Re: Tanczacy Admiral i inne historie

Post autor: MacGreg »

Jeżeli chcielibyście się dowiedzieć kim był Takeo Hirose
i dlaczego Suchi Genjiro przeszedł do historii,
zapraszam do obejrzenia kolejnego odcinka "Morskich Opowieści"
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
'There seems to be something wrong with our bloody ships today!' - Vice Admiral Sir David Beatty
Morskie Opowiesci YouTube
ODPOWIEDZ