FOW
-
Marek T
- Posty: 3270
- Rejestracja: 2004-01-04, 20:03
- Lokalizacja: Gdynia
Więci od Admina TN.
Najpierw dobra:
Właśnie wróciłem z urlopu.
W serwerze TNu padł dysk. Na tyle skutecznie, że cały czas trwają prace nad jego naprawą i odtworzeniem danych (baza forum, skrypty itp.)
Nie miałem z Wami żadnego kontaktu, więc nie miałem jak Was powiadomić.
Pan Technik Złota Rączka pracuje nad dyskiem i mam nadzieję, że do końca tygodnia uda mu się go odtworzyć.
TN nie zginie! Powstanie jak Feniks z popiołów już wkrótce!
Admin
Teraz zla:
Backupy były, owszem, ale na tym samym dysku. Nigdzie więcej nie dysponowałem 1+GB miejsca.
Miejmy nadzieję, że uda się te backupy odzyskać.
Najpierw dobra:
Właśnie wróciłem z urlopu.
W serwerze TNu padł dysk. Na tyle skutecznie, że cały czas trwają prace nad jego naprawą i odtworzeniem danych (baza forum, skrypty itp.)
Nie miałem z Wami żadnego kontaktu, więc nie miałem jak Was powiadomić.
Pan Technik Złota Rączka pracuje nad dyskiem i mam nadzieję, że do końca tygodnia uda mu się go odtworzyć.
TN nie zginie! Powstanie jak Feniks z popiołów już wkrótce!
Admin
Teraz zla:
Backupy były, owszem, ale na tym samym dysku. Nigdzie więcej nie dysponowałem 1+GB miejsca.
Miejmy nadzieję, że uda się te backupy odzyskać.
- nicpon
- Super Kierownik ;-)
- Posty: 834
- Rejestracja: 2004-01-04, 11:01
- Kontakt:
- rak71
- Posty: 220
- Rejestracja: 2004-01-12, 08:58
- Lokalizacja: Wadowice
- Kontakt:
- nicpon
- Super Kierownik ;-)
- Posty: 834
- Rejestracja: 2004-01-04, 11:01
- Kontakt:
- nicpon
- Super Kierownik ;-)
- Posty: 834
- Rejestracja: 2004-01-04, 11:01
- Kontakt: