polska gra o wojnie na pacyfiku

czyli malarstwo, literatura, muzyka, szanty i... dowcip morski

Moderatorzy: crolick, Marmik

Awatar użytkownika
Daniel-Martola
Posty: 76
Rejestracja: 2005-05-03, 19:24
Lokalizacja: Warszawa-Jelonki
Kontakt:

Post autor: Daniel-Martola »

A kiedy wreszcie będzie jakieś demo, że o full nie wspomnę? Bo od kilku miesięcy tą samą reklamę na różnych forach widać jedynie...

pozdrawiam
Grom

Re: polska gra o wojnie na pacyfiku

Post autor: Grom »

O co chodzi ? Możesz napisać kilka słów ?
krzysiek

Post autor: krzysiek »

Wyglada mi to na nawiązanie do Pacific Generala, którego w swoim czasie bardzo lubiłem. Mam tylko nadzieję, że parametry okrętów nie bedą tak bezsensowne jak to było w PG ;)
Awatar użytkownika
Daniel-Martola
Posty: 76
Rejestracja: 2005-05-03, 19:24
Lokalizacja: Warszawa-Jelonki
Kontakt:

Post autor: Daniel-Martola »

Nie. Z opisu wygląda na Carriers At War tylko w wersji z kampaniami i oczywiście o wiele mocniej rozbudowanym sterowaniem.
CAW było swego czasu znakomite. Tyle tylko że to były same bitwy, bez kampanii, choćby nawet najkrótszej.
Niestety od wiosny koledzy się reklamują że już, ale stan na stronie jest bez zmian.
pozdrawiam
Grom

Post autor: Grom »

Niestety od wiosny koledzy się reklamują że już, ale stan na stronie jest bez zmian.
Napisanie gry to nie przejażdżka do Zakopca. To wymaga czasu. Widocznie wciąż nad tym pracują, a strona nie jest najważniejsza. Może szukają wsparcia ?
Awatar użytkownika
Daniel-Martola
Posty: 76
Rejestracja: 2005-05-03, 19:24
Lokalizacja: Warszawa-Jelonki
Kontakt:

Post autor: Daniel-Martola »

Wiem o tym doskonale... I nie chodzi mi o krytykanctwo, lecz autentyczne zainteresowanie. Ile dni i nocy spędziłem nad CAW to jeden wiem, więc widzę w tym coś co również wciągnie mnie na maksa. I czekam na wydanie.
pozdrawiam
Grom

Post autor: Grom »

I nie chodzi mi o krytykanctwo, lecz autentyczne zainteresowanie
Nie sugerowałem krytykanctwa, ani niczego podobnego :)
Pchnąłem PM do autora. Może coś odpisze
Awatar użytkownika
Daniel-Martola
Posty: 76
Rejestracja: 2005-05-03, 19:24
Lokalizacja: Warszawa-Jelonki
Kontakt:

Post autor: Daniel-Martola »

Już to robiłem wcześniej ze 3-4 miesiące. Mówił że kłopoty zdrowotne, problemy przy pisaniu gry itd, ale że na jesieni będzie. No niestety dalej czekamy :cry:
pozdrawiam
radar1

Post autor: radar1 »

krzysiek pisze:Wyglada mi to na nawiązanie do Pacific Generala, którego w swoim czasie bardzo lubiłem. Mam tylko nadzieję, że parametry okrętów nie bedą tak bezsensowne jak to było w PG ;)
to bedzie bardzo podobne do Pac.Gen. System turowy 12h zabija wszelką taktykę bitwy morskiej. Skoro 5 minut zadecydowało o przegranej Japów, to CCAW mimo nastoletniej brody jest niezastąpione

Natomiast grafika wydaje się nawiązywac do CCAW.
Awatar użytkownika
Darth Stalin
Posty: 1200
Rejestracja: 2005-01-23, 23:35
Lokalizacja: Płock

Post autor: Darth Stalin »

Tak BTW trochę OT:

gdzie można zdobyć CCAW? I pod jakimi systemami to pójdzie? (obecnie mam Win 2000)
DARTH STALIN - Lord Generalissimus Związku Socjalistycznych Republik Sithów

Owszem - to był Towarzysz Stalin... i na niego nie znaleźli rozwiązania...
Gość

Post autor: Gość »

Witam!
Darth Stalin pisze:Tak BTW trochę OT:
gdzie można zdobyć CCAW? I pod jakimi systemami to pójdzie? (obecnie mam Win 2000)
Sprawdź pocztę
radar1 pisze:System turowy 12h zabija wszelką taktykę bitwy morskiej. Skoro 5 minut zadecydowało o przegranej Japów, to CCAW mimo nastoletniej brody jest niezastąpione.
Czy ja wiem?
Jakbyś rzeczywiście miał grać w czasie rzeczywistym...
A tak masz oszustwo p.t. kompresja czasu, albo oszustwo p.t. "turówka".
Ja tam wole turówki - z niezastąpionym PG2 na czele.

A na grę poczekam - byleby tylko nie była skomplikowana niczym serwis techniczny miksera marki "Sowietskij Ałmaz", bo nadmiar realizmu zabija rozrywkę...

Pozdrawiam
Ksenofont
krzysiek

Post autor: krzysiek »

Ja też wolę turówki. Rtsy za bardzo mnie stresują :D
Awatar użytkownika
Daniel-Martola
Posty: 76
Rejestracja: 2005-05-03, 19:24
Lokalizacja: Warszawa-Jelonki
Kontakt:

Post autor: Daniel-Martola »

CAW pod xp nie chodzą. Zresztą trzeba by mocno spowolnić zegar ;)
Ja też zawsze wolałem turówki, choć morskich za wiele nie było.
Fajna gierka była z Koei - Pacific theater of Operation... Poza błędami pomysł był fajny i pograć się dało - nawet wygrać zaczynając w 44 japończykami.
pozdrawiam
cochise
Posty: 959
Rejestracja: 2005-11-03, 22:07
Lokalizacja: daleko stąd nie widać

Post autor: cochise »

Grał ktoś może w taką gierkę 1942? Symulator lotniczy, ale miał fajna opcje rozgrywki na poziomie taktycznym, grało się wtedy jako dowódca zgrupowania. Nawet fajne to było.
Gość

Post autor: Gość »

Daniel-Martola pisze:CAW pod xp nie chodzą. Zresztą trzeba by mocno spowolnić zegar ;)
Ja też zawsze wolałem turówki, choć morskich za wiele nie było.
Fajna gierka była z Koei - Pacific theater of Operation... Poza błędami pomysł był fajny i pograć się dało - nawet wygrać zaczynając w 44 japończykami.
pozdrawiam
chodzi bez problemu ale Complete CAW. Nie działa mi natomiast edytor scenariuszy na Compaqu/HP i to jest dramat
ODPOWIEDZ