Fotografowanie w Polsce

Okręty Wojenne po 1945 roku

Moderatorzy: crolick, Marmik

Awatar użytkownika
fdt
Posty: 1644
Rejestracja: 2004-01-04, 15:49
Lokalizacja: Elbląg

Re: Fotografowanie w Polsce

Post autor: fdt »

czesław.g pisze:......... panowie przestań my się kłócić z błachych powodów , dla mnie nie ważne jest jak ktoś napisał poprawnie czy nie , liczy się sama intencja ze ktoś chciał mi pomóc i za to wielki dzięki
Teraz i zawsze... Amen i kończcie waszmościowie... a kolega gość jakoś mógłby sie podpisać... tak żeby można było odróżnić gościa od innych gości na tym swobodnym forum.
\___/

Post autor: \___/ »

Anonymous pisze:Witam!

Mam kilka pytań:
1/ Czy rząd Marcinkiewicza unieważnił ortografię i interpunkcję?

Pozdrawiam
Ksenofont
cala awantura o pisownie jest off-topic'owa tutaj, ale skoro juz off-topico'wo czepiasz sie okreslonej opcji politycznej, to poczytaj sobie to:

http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html? ... 532177.557
---

Post autor: --- »

Ksenofont pisze:
FOW ma już ponad 400 użytkowników, część z nich - przypadkowych.

Uważam, że czas na ponowne zastanowienie się nad regulaminem, nie powinno być tak, że są wśród nas osoby jawnie lekceważące innych.

X

No wlasnie... Ty lekcewazysz.., co wiecej - obrazasz ich, wyzywasz.. - tych, ktorzy uwazaja (do czego maja prawo), ze w zapisie internetowym NIE jest konieczne uzywanie polskich znaków i interpunkcji, jak z wypracowania szkolnego na piątkę.
Awatar użytkownika
jareksk
Posty: 1678
Rejestracja: 2004-01-14, 18:59
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: jareksk »

Spoko, slushnie moszna pisac dowolnie, po polskie i po polskiemu. cholaj dosza ... ufff...
Przez "gościa" gorączki dostanę. Kseno trzymam kciuki i sam chętnie żagiew poprawności podtrzymam :D
Fax et tuba
Żur
Posty: 56
Rejestracja: 2004-10-14, 09:38
Lokalizacja: chwilowo Gdańsk

Post autor: Żur »

Niepotrzebnie się wtrącam, ale ... jedynego "orta" to jak do tej pory zrobili ortodoksyjni obrońcy mowy polskiej. Ja ze wstydu zamilkłbym i się nie odzywał po czymś takim :-) "Gość" (no właśnie, może by się jakoś podpisać?) konsekwentnie pomija polskie znaki, co akurat rozumiem, bo sam tak pisałem przez kilka lat (siedząc w Szwecji i pisząc na kompie z niezdefiniowaną polską klawiaturą)

Trochę tolerancji, Panowie.

Pozdrawiam
Żur
ODPOWIEDZ