II Warszawsko-Praskie Wiosenne Colloquium FOW

Wszystko na temat zlotów, zjazdow i spotkań poświeconych wymianie myśli na temat okretów wojennych...

Moderatorzy: crolick, Marmik

PiotrG
Posty: 195
Rejestracja: 2004-02-13, 12:33
Lokalizacja: Komorów

Post autor: PiotrG »

Potwierdzam 16 czerwca. :)
Awatar użytkownika
sebian
Zwycięzca QUIZ-u FOW
Posty: 437
Rejestracja: 2004-03-20, 19:58
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: sebian »

crolick pisze:No isebian miał rację. Już lepiej by było zrobić to sympozjum 9.VI zamiast się męczyć i oglądać tę kopaninę Obrazek
czasem lubię mieć rację, ale nie w tym przypadku...
Gdyby "sympozjom" doszło do skutku (z mom udziałem) ominęłoby mnie coś innego (bardziej przyjemnego) ;) - i nie mówię o meczu...
A 16 u mnie odpada. Weekend z dziećmi.
PiotrG
Posty: 195
Rejestracja: 2004-02-13, 12:33
Lokalizacja: Komorów

Post autor: PiotrG »

Witam wszystkich!!!

Dziś już środa a to ten piątek. Jak na razie mało konkretów w sprawie spotkania. Ja wiem niektórzy na mecz czekają, ale wypadało by coś w temacie ustalić.

Pozdrawiam Piotrek
Awatar użytkownika
Ksenofont
Posty: 2105
Rejestracja: 2004-12-27, 23:28
Lokalizacja: Praga

Post autor: Ksenofont »

Ja będę: o 18.00 w ogródku "Pana Michała", jak ul. Długa wpada na Freta.

X
Myślisz, że było zagrożenie, które im umknęło; problem, którego nie poruszyli; aspekt, którego nie rozpatrywali; pomysł, na który nie wpadli; rozwiązanie, którego nie znaleźli?!?
Obrazek
Awatar użytkownika
JB
Posty: 3082
Rejestracja: 2004-03-28, 21:48
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: JB »

Ksenofont pisze:Ja będę: o 18.00 w ogródku "Pana Michała", jak ul. Długa wpada na Freta.

X
Jeśli będziecie jeszcze o 20.00 to chętnie wpadnę.
JB
PiotrG
Posty: 195
Rejestracja: 2004-02-13, 12:33
Lokalizacja: Komorów

Post autor: PiotrG »

Niestety nie mam z kim dzieci zostawić. Dojadę dopiero na godzinę 18.30. Przepraszam, ale siła wyższa. :?
Pozdrawiam
Piotr Głodkiewicz
Awatar użytkownika
Ksenofont
Posty: 2105
Rejestracja: 2004-12-27, 23:28
Lokalizacja: Praga

Post autor: Ksenofont »

JB pisze:
Ksenofont pisze:Ja będę: o 18.00 w ogródku "Pana Michała", jak ul. Długa wpada na Freta.

X
Jeśli będziecie jeszcze o 20.00 to chętnie wpadnę.
JB
Poczekamy do 20.00
X
Myślisz, że było zagrożenie, które im umknęło; problem, którego nie poruszyli; aspekt, którego nie rozpatrywali; pomysł, na który nie wpadli; rozwiązanie, którego nie znaleźli?!?
Obrazek
Awatar użytkownika
JB
Posty: 3082
Rejestracja: 2004-03-28, 21:48
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: JB »

Kolokwium odbyło się, niestety nie dopisali uczestnicy. Poruszano sprawy ważne, mniej ważne i całkiem błahe. Ustaliliśmy, że sympozjum FOW na temat: Marynarka Wojenna II. Rzeczypospolitej powinno się odbyć w Warszawie w drugiej połowie października tego roku. Organizacji podjęli się Ksenofont i PiotrG. Mieliby też referaty, niżej podpisany także powiedziałby coś na ten temat. Na pewno można zmobilizować Crolicka i być może profesora PPW i jego doktorantów. Aby nasze spotkanie miało sens potrzebni są ludzie, którzy chcieliby wziąć udział w takim Sympozjum. Proszę o wstępne deklaracje uczestnictwa.
Jan Bartelski (z upoważnienia Tymoteusza Pawłowskiego i Piotra Głodkiewicza)
Awatar użytkownika
Ksenofont
Posty: 2105
Rejestracja: 2004-12-27, 23:28
Lokalizacja: Praga

Post autor: Ksenofont »

JB pisze:Kolokwium odbyło się, niestety nie dopisali uczestnicy.
Uczestnicy dopisali - nie ilość się liczy, a jakość.
Obrazek
Spotkanie było owocne w wymianę opinii, materiałów shiploverowskich, toastów i pomysłów organizacyjnych.
Bardzo proszę o zgłaszanie się wszystkich chętnych do wzięcia udziału w III sympozjum naukowym FOW
Mamy nadzieję, że uda się znaleźć jakieś wsparcie, jeśli program zympozjum będzie odpowiednio wcześnie ustalony.

Pozdrawiam
Ksenofont
Myślisz, że było zagrożenie, które im umknęło; problem, którego nie poruszyli; aspekt, którego nie rozpatrywali; pomysł, na który nie wpadli; rozwiązanie, którego nie znaleźli?!?
Obrazek
Awatar użytkownika
JB
Posty: 3082
Rejestracja: 2004-03-28, 21:48
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: JB »

Ksenofont pisze:...
Bardzo proszę o zgłaszanie się wszystkich chętnych do wzięcia udziału w III sympozjum naukowym FOW...
Według mnie to byłoby czwarte: Gdynia, Gdańsk, Elbląg, ?Warszawa,...
JB
PiotrG
Posty: 195
Rejestracja: 2004-02-13, 12:33
Lokalizacja: Komorów

Post autor: PiotrG »

Witam,
czytelniejszym było by utworzenie nowego tematu w rubryce "Sympozja". Np. IV SYMPOZJUM Warszawska jesień 2006.
ODPOWIEDZ