"Stare" Forum

czyli sprawy związane z administracją i działaniem forum...

Moderatorzy: crolick, Marmik

Awatar użytkownika
SmokEustachy
Posty: 4481
Rejestracja: 2004-01-06, 14:28
Lokalizacja: Oxenfurt
Kontakt:

Post autor: SmokEustachy »

karol pisze::spoko:
Wiesz, ja kiedys grzecznie prosilem admina TN o podjecie krokow w celu robienia bekapow, potraktowal to jako atak na sojusze.

Mam pytania:

1. Kto ma fizyczny dostep do serwera na ktorym jestesmy i moze robic bekapy?
Co to za machina jest i kto za nia placi?

2. Jakie sa mozliwosci robienia bekapow przez siec?
Ja mam dysk 1 Giga wolny, ktory moge uzyczyc do tego celu.

3. Mysle, ze w swietle powyzszych wydazen dobrze ze sie przenieslismy.
Tak jakos sie porobilo.

4. Cze redaktorzy nie mgliby przepchnac jakiejs informacji o naszym forum w prasie i xiazkach?

5. http://soplandia.prv.pl/okrety/fow - co mialem ze starego forum to jest tu

6. http://soplandia.prv.pl/okrety/ -tu jest troche roznosci tez
Awatar użytkownika
SmokEustachy
Posty: 4481
Rejestracja: 2004-01-06, 14:28
Lokalizacja: Oxenfurt
Kontakt:

Post autor: SmokEustachy »

karol pisze:
Anonymous pisze:
karol pisze: moze podasz jaka przestrzen dyskową dostaje się za ten prv(według mnie wartości za domene odpowiadają), bo u Ciebie jakieś dziwne reklamy wyskakują (dzisiaj Pajacyk;-))), nic wspólnego z prv nie mające??? Fikcja nawet musi mieć podstawy Eustachy... :)
Domena to jest tylko nazwa, za nazwe placisz. Amiejsce dyskowe to co innego. Miejsce mam na republice w onecie
za jaka nazwe płacisz? soplandia.prv? czy soplandia.onet? nie wydaje mi się żeby były czy tu czy tu opłaty....
nazwy w domenie prv sa bezplatne.

Np w tej sekundzie zarejestrowalem forumow.prv.pl

Na republice mam miejsce na strone i tez nic nie place.
Awatar użytkownika
SmokEustachy
Posty: 4481
Rejestracja: 2004-01-06, 14:28
Lokalizacja: Oxenfurt
Kontakt:

Post autor: SmokEustachy »

Nawysylali do mnie emeili i jeszcze musze naodpowiadac
Awatar użytkownika
seawolf
Posty: 837
Rejestracja: 2004-01-04, 15:29
Lokalizacja: Poznan

Post autor: seawolf »

Admin TNowy pisze:Fora zostały usunięte z uwagi na brak dyskutantów na nich. Pojawiły się natomiast reklamy tego forum oraz "nowotworzonego forum Wojsk Lądowych" autorstwa kolegi fdt. Nie mógł się widocznie pohamować, żeby nie potraktować Twojnetu jako słupa ogłoszeniowego. Tego typu zachowania były zawsze na TN tępione. Jeśli jednak zdecydujecie się na powrót (mimo urażonych ambicji kolegi fdt) to proszę o kontakt. Założenie for to 5 minut.
Admin TNowy.
Drogi adminie.
Stwierdasz brak dyskutantow po 4 dniach dzialania TN? Brawo. W zwiazku z tym prosze o usuniecie for "Żeglarstwo i szanty", "Muzyka popularna", Hip hop forum", "Vademecum Warszawiaka", "Forum Koszalina".
"Ania z Zielonego Wzgorza" tez cos cienko przędzie.
"Reklama" istniala tylko na FOW, czyli niejako na wlasnym podworku, nie byla rozrzucana po reszcie TN.
O ile pamietam, reklama owszem byla tepiona, ale wywalano tylko tematy,a nie cale fora.
Milrek
Posty: 230
Rejestracja: 2004-01-30, 19:38
Lokalizacja: Warszawa

TN bardzo urażona ambicja

Post autor: Milrek »

Fora zostały usunięte z uwagi na brak dyskutantów na nich. Pojawiły się natomiast reklamy tego forum oraz "nowotworzonego forum Wojsk Lądowych" autorstwa kolegi fdt. Nie mógł się widocznie pohamować, żeby nie potraktować Twojnetu jako słupa ogłoszeniowego. Tego typu zachowania były zawsze na TN tępione. Jeśli jednak zdecydujecie się na powrót (mimo urażonych ambicji kolegi fdt) to proszę o kontakt. Założenie for to 5 minut.
Admin TNowy.

Osobiście byłem za Tym forum, chciałem jednak pisać również na TN, założyłem tam ze dwa tematy. Jednak wyrzucenie dwóch forum za jedną reklamę to lekka przesada. Odnoszę wrażenie, że administrator TN również ma urażoną ambicję.
JAKI SENS PISAĆ NA TN JEŻELI Z DNIA NA DZIEŃ WYRZUCA SIĘ DWA FORUM I WSZYSTKIE ZAŁOŻONE TEMATY. TROCHĘ TO WYGLĄDA NA BRAK SZACUNKU DLA INNYCH.

Pozdrawiam i jest mi naprawdę przykro, że ktoś nie szanuje mojego czasu.
Gość

Post autor: Gość »

ta lista for co poleciały za to jest większa niż dwa

domek :wink:
Awatar użytkownika
karol
Posty: 4062
Rejestracja: 2004-01-05, 12:52

Post autor: karol »

SmokEustachy pisze:Nawysylali do mnie emeili i jeszcze musze naodpowiadac
kto? zgłoś na police, załatwią ich za spam... :)
Awatar użytkownika
karol
Posty: 4062
Rejestracja: 2004-01-05, 12:52

Post autor: karol »

Twooj Net nie Twooj :)
Admin TNowy

Post autor: Admin TNowy »

Owszem, mam trochę urażoną ambicję :) Co do postów Milrka to nie zostaly one usuniete tylko przeniesione. Zawsze moglyby byc przeniesione spowrotem. To kwestia dogadania sie.
A przychylajac sie do argumentow seawolfa wywalilem kolejne 10 nieaktywnych for - wiekszosc listy podanej przez niego w notce. Zasady powinny byc jasne.
Awatar użytkownika
Mitoko
Posty: 2718
Rejestracja: 2004-01-05, 12:26
Lokalizacja: Gdańsk

Re: TN bardzo urażona ambicja

Post autor: Mitoko »

Milrek pisze:Fora zostały usunięte z uwagi na brak dyskutantów na nich. Pojawiły się natomiast reklamy tego forum oraz "nowotworzonego forum Wojsk Lądowych" autorstwa kolegi fdt. Nie mógł się widocznie pohamować, żeby nie potraktować Twojnetu jako słupa ogłoszeniowego. Tego typu zachowania były zawsze na TN tępione. Jeśli jednak zdecydujecie się na powrót (mimo urażonych ambicji kolegi fdt) to proszę o kontakt. Założenie for to 5 minut.
Admin TNowy.

Osobiście byłem za Tym forum, chciałem jednak pisać również na TN, założyłem tam ze dwa tematy. Jednak wyrzucenie dwóch forum za jedną reklamę to lekka przesada. Odnoszę wrażenie, że administrator TN również ma urażoną ambicję.
JAKI SENS PISAĆ NA TN JEŻELI Z DNIA NA DZIEŃ WYRZUCA SIĘ DWA FORUM I WSZYSTKIE ZAŁOŻONE TEMATY. TROCHĘ TO WYGLĄDA NA BRAK SZACUNKU DLA INNYCH.

Pozdrawiam i jest mi naprawdę przykro, że ktoś nie szanuje mojego czasu.
To ciekawe i trochę bezczelne - na innych forach jakoś nikt się nie burzył jak reklamowałem Twój Net.

A tymczasem "Pan Admin Wszechmocny" zamiast odbudowywać mocno nadwyrężoną reputację Twój Net - pokazuje, że robi nam łaskę
Awatar użytkownika
Tuco
Posty: 15
Rejestracja: 2004-02-04, 08:53
Lokalizacja: Chichuaua

Post autor: Tuco »

Hoy, Gringos :brawo: :diabel: :peace: . Jarcarskie te wasze forumos !! Tuco świetnie się bawi !!
Tuco Benedicto Pacifico Juan Maria Ramirez
Awatar użytkownika
Tuco
Posty: 15
Rejestracja: 2004-02-04, 08:53
Lokalizacja: Chichuaua

Re: TN bardzo urażona ambicja

Post autor: Tuco »

Mitoko pisze:
Milrek pisze:Fora zostały usunięte z uwagi na brak dyskutantów na nich. Pojawiły się natomiast reklamy tego forum oraz "nowotworzonego forum Wojsk Lądowych" autorstwa kolegi fdt. Nie mógł się widocznie pohamować, żeby nie potraktować Twojnetu jako słupa ogłoszeniowego. Tego typu zachowania były zawsze na TN tępione. Jeśli jednak zdecydujecie się na powrót (mimo urażonych ambicji kolegi fdt) to proszę o kontakt. Założenie for to 5 minut.
Admin TNowy.

Osobiście byłem za Tym forum, chciałem jednak pisać również na TN, założyłem tam ze dwa tematy. Jednak wyrzucenie dwóch forum za jedną reklamę to lekka przesada. Odnoszę wrażenie, że administrator TN również ma urażoną ambicję.
JAKI SENS PISAĆ NA TN JEŻELI Z DNIA NA DZIEŃ WYRZUCA SIĘ DWA FORUM I WSZYSTKIE ZAŁOŻONE TEMATY. TROCHĘ TO WYGLĄDA NA BRAK SZACUNKU DLA INNYCH.

Pozdrawiam i jest mi naprawdę przykro, że ktoś nie szanuje mojego czasu.
To ciekawe i trochę bezczelne - na innych forach jakoś nikt się nie burzył jak reklamowałem Twój Net.

A tymczasem "Pan Admin Wszechmocny" zamiast odbudowywać mocno nadwyrężoną reputację Twój Net - pokazuje, że robi nam łaskę
Calma Ti, Mitoko. Poczytaj sobie regulaminos. :D http://forum.twoj.net/index.php?showtopic=497
Tuco Benedicto Pacifico Juan Maria Ramirez
Awatar użytkownika
Mitoko
Posty: 2718
Rejestracja: 2004-01-05, 12:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mitoko »

no comment :o :lol:
Awatar użytkownika
karol
Posty: 4062
Rejestracja: 2004-01-05, 12:52

Post autor: karol »

yee, to sień nazywa profeszjonizm, wowo... :-D tak czymać pane admin nuewo!!! Tuco istotnie jajca... :P
Awatar użytkownika
karol
Posty: 4062
Rejestracja: 2004-01-05, 12:52

Post autor: karol »

Tuco pisze:Hoy, Gringos :brawo: :diabel: :peace: . Jarcarskie te wasze forumos !! Tuco świetnie się bawi !!
otworzyli sobie nowe forum i teraz dziwią się, co nuewo admin starego forum yee zły na niech... :) i moowi jem: paszli won!
i jeszcze szukajom jakie regulamina, no nie.... :cisza: :glupek1: jeden z :glupek2:
Awatar użytkownika
Mitoko
Posty: 2718
Rejestracja: 2004-01-05, 12:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mitoko »

Karol - proszę - wystarczy, że Tuco się zgrywa kalecząc polsczyznę
ODPOWIEDZ