Wsylanie wiadomosci.

czyli sprawy związane z administracją i działaniem forum...

Moderatorzy: crolick, Marmik

Awatar użytkownika
ms1981
Posty: 231
Rejestracja: 2004-04-08, 15:20
Lokalizacja: Warszawa

Wsylanie wiadomosci.

Post autor: ms1981 »

Sprawa dotyczy jak w temacie wysylanie prywatnych wiadomosci. Strasznie dlugo leza w zakladce "Do wyslania". Czy jest tam magiczny guzik, ktory trzeba wcisnac aby to ruszylo? Czy moze musi minac jakis czas? Jesli "czas jakis" to istnieje tylko pytanie jaki, jedna wiadomosc lezala tam ponad miesiac i w koncu ja skasowalem.
Awatar użytkownika
crolick
Posty: 4095
Rejestracja: 2004-01-05, 20:18
Lokalizacja: Syreni Gród
Kontakt:

Post autor: crolick »

LoL
To zależy od tego kiedy 2 strona odbierze PW :D

Jeśli wyślę Ci PW dziś i Ty przez miesiąc nie zalogujesz się na FOW i nie będziesz odbierać PW to ona będzie leżeć w zakładce 'Do Wysłania' aż jej nie odbierzesz. W momencie gdy odbierzesz PW jest ona automatycznie przesuwana do działki 'Wysłane'.

Tyle, że na FOW nie wiem czemu nazwy się Mikeszowy pokiełbasiły i nazwy zostały przyporządkowane odwrotnie niż powinny być :P
Podczas gdy Kłapouchy wszystkim się zadręcza,
Prosiaczek nie może się zdecydować, Królik wszystko kalkuluje,
a Sowa wygłasza wyrocznie - Puchatek po prostu jest...
Awatar użytkownika
Zelint
Posty: 796
Rejestracja: 2005-09-24, 08:20
Lokalizacja: Władysławowo

Post autor: Zelint »

crolick pisze:
Tyle, że na FOW nie wiem czemu nazwy się Mikeszowy pokiełbasiły i nazwy zostały przyporządkowane odwrotnie niż powinny być :P
To jest chyba raczej wina skryptu phpBB.
Awatar użytkownika
ms1981
Posty: 231
Rejestracja: 2004-04-08, 15:20
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ms1981 »

Nic mu sie nie pomieszalo. Na innym forum dziala to poprawnie. Wlasnie jest taka zasada. Wiadomosc przesowa sie do zakladki "Do wyslania" i po jakims czasie laduje w "Wyslanych".
Awatar użytkownika
RyszardL
Posty: 2890
Rejestracja: 2004-05-18, 13:58
Lokalizacja: Perth, Australia

Post autor: RyszardL »

Przy okazji dowiedziałem się, jak działa ta wysyłka, bo mnie się zdawało, że wiadomośc nigdzie nie poszła, kiedy była w folderze - do wysłania.
http://www.flotyllerzeczne.aq.pl/
http://www.biuletyn2008.republika.pl
"Demokracja to najgorszy z ustrojów - rządy hien nad osłami" Arystoteles
Awatar użytkownika
Zelint
Posty: 796
Rejestracja: 2005-09-24, 08:20
Lokalizacja: Władysławowo

Post autor: Zelint »

dashiki pisze:Nic mu sie nie pomieszalo. Na innym forum dziala to poprawnie. Wlasnie jest taka zasada. Wiadomosc przesowa sie do zakladki "Do wyslania" i po jakims czasie laduje w "Wyslanych".
Ale u nas jest odwrotnie. Wiadomość najpierw jest w "Wysłanych", a potem w "do Wysłania". Ale tego się nie ustawia w ustawieniach panelu administracyjnego więc domniemywam, że tak jest w skrypcie.
Awatar użytkownika
ms1981
Posty: 231
Rejestracja: 2004-04-08, 15:20
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ms1981 »

Ah faktycznie. Zle zapamietalem rozklad z tamtego forum, mea culpa.
ODPOWIEDZ