Temat o TA10 i TA11

czyli sprawy związane z administracją i działaniem forum...

Moderatorzy: crolick, Marmik

MiKo
Admin FOW
Posty: 4036
Rejestracja: 2004-01-07, 09:02

Temat o TA10 i TA11

Post autor: MiKo »

Czy ktoś (z modów) majstrował coś przy temacie o "TA10 i TA11" co to ostatnio był zniknął?
Awatar użytkownika
pothkan
Posty: 4479
Rejestracja: 2006-04-26, 23:59
Lokalizacja: Gdynia - morska stolica Polski
Kontakt:

Post autor: pothkan »

Ja go nie ruszałem.
Gość

Post autor: Gość »

Witam, przepraszam że tak późno ale dopiero z pracy, Miko to ja go skasowałem, nie wiem jakim cudem ale skasowałem. Opisze Ci wszystko. Napisałem odpowiedz i wysłałem ale zawiesiło mnie na forum i po wejściu na forum nie było odpowiedzi, więc napisałem ponownie i wysłałem wtedy okazało się że poszły dwie. Skorzystałem ze słynnego X chcąc skasować nadprogramową odpowieć i temat wcieło.
Nie mam żadnych uprawnień na FOW więc to powinno być niemozliwe a jednak sie stało, acha wcaześniej jako admin albumu robiłem trochę porządki w albumie to znaczy zwiększałem limity tym co sie kończyły potem napisałem odpowiedz i wysłałem. Nigdy wcześnie jako admin albumu nie miałem jakiegokolwiek dostępu do FOW tylko jako użytkowniek, coś się pokreciło. Sprawdz to.
Przepraszam za problem.
Awatar użytkownika
janik41
Posty: 1326
Rejestracja: 2004-07-03, 22:16
Lokalizacja: Kopavogur
Kontakt:

Post autor: janik41 »

Zapomniałem że tu mozna bez logowania, to wyżej to moje.
MiKo
Admin FOW
Posty: 4036
Rejestracja: 2004-01-07, 09:02

Post autor: MiKo »

Hem.. dziwne. Popatrzę. Ale temat obawiam się bezpowrotnie stracony. Chyba że ktoś ma w cachu
Awatar użytkownika
mcwatt
Posty: 929
Rejestracja: 2004-01-16, 09:32
Lokalizacja: St Helens

Post autor: mcwatt »

Ale pech, u mnie nic się nie zachowało, nie widziałem także potrzeby żeby kopiować wpisane tam wiadomości...
Trudno, założę temat od nowa.
Janik - jeśli możesz to wpisz w nowym temacie to co chciałeś napisać, każda wiadomość się przyda. I nie przejmuj się ;)
Awatar użytkownika
Zelint
Posty: 795
Rejestracja: 2005-09-24, 08:20
Lokalizacja: Władysławowo

Re: Temat o TA10 i TA11

Post autor: Zelint »

MiKo pisze:Czy ktoś (z modów) majstrował coś przy temacie o "TA10 i TA11" co to ostatnio był zniknął?
Ja też nie ruszałem tego tematu...

p.s. MiKo nie robisz kopii bazy? To byłoby poważne niedopatrzenie na wypadek jakiegoś ataku hackerów czy padu serwera...
MiKo
Admin FOW
Posty: 4036
Rejestracja: 2004-01-07, 09:02

Post autor: MiKo »

Ja nie robie? Ja cały czas robie! (tylko wolę się do tego nie dotykać....)
ODPOWIEDZ