Wklejanie zdjęć

czyli sprawy związane z administracją i działaniem forum...

Moderatorzy: crolick, Marmik

Gość

Post autor: Gość »

Mam swój album, wciąż kończy się na pkt 8 Ksenofonta: zniechęcam się ...
Awatar użytkownika
mcwatt
Posty: 929
Rejestracja: 2004-01-16, 09:32
Lokalizacja: St Helens

Post autor: mcwatt »

To ja byłem wyżej...
Awatar użytkownika
janik41
Posty: 1326
Rejestracja: 2004-07-03, 22:16
Lokalizacja: Kopavogur
Kontakt:

Post autor: janik41 »

Anonymous pisze:Mam swój album, wciąż kończy się na pkt 8 Ksenofonta: zniechęcam się ...
Nie dziwię się Tobie, ale sprawdziłem, wszedłem na prywatne galerie i tam nie ma Twojej, jest tylko 6 galerii jeśli JB liczyć za jedną.
Awatar użytkownika
janik41
Posty: 1326
Rejestracja: 2004-07-03, 22:16
Lokalizacja: Kopavogur
Kontakt:

Post autor: janik41 »

nicpon pisze:Panowie
ze starego albumu nie da sie wkleic obrazka poniewaz ma na koncu jakies rozszerzenie php

byla juz o tym mowa wczesniej
http://fow.aplus.pl/forum/viewtopic.php?p=20371#20371


obrazek
aby mozna go bylo wkleic i zobaczyc, musi miec na koncu jpg, gif, btm, png i inne tego typu obrazkowe rozszerzenia a nie jakies php=123456789

jasne?
Nicon rozszerzenia gif nie przyjmuje przynajmniej odemnie :D jak zmienię na jpg to tak.
Awatar użytkownika
nicpon
Super Kierownik ;-)
Posty: 834
Rejestracja: 2004-01-04, 11:01
Kontakt:

Post autor: nicpon »

Janik, dojechales do konca limitu 6000KB
zwiekszylem Ci do 9000KB
sprawdz teraz
Awatar użytkownika
Ksenofont
Posty: 2105
Rejestracja: 2004-12-27, 23:28
Lokalizacja: Praga

Post autor: Ksenofont »

nicpon pisze:Janik, dojechales do konca limitu 6000KB
zwiekszylem Ci do 9000KB
sprawdz teraz
Ja nie dojechałem do żadnego limitu, bo nie umiesciłem żadnego zdjęcia. Ciąglę otrzymuję komunikat:

Nie udało się utworzyć katalogu albums/userpics/10021 !

Warning: mkdir(albums/userpics/10021): Permission denied in /home/fow/public_html/album/upload.php on line 2192
Ko mi zabrania permisji? Dlaczego nie mogę zgrać zdjęcia ani z kompa, ani z url??? Co się kryje na linii 2192?

X
Myślisz, że było zagrożenie, które im umknęło; problem, którego nie poruszyli; aspekt, którego nie rozpatrywali; pomysł, na który nie wpadli; rozwiązanie, którego nie znaleźli?!?
Obrazek
Awatar użytkownika
nicpon
Super Kierownik ;-)
Posty: 834
Rejestracja: 2004-01-04, 11:01
Kontakt:

Post autor: nicpon »

janik41 pisze:Może zróbcie najpierw swoje albumy i do nich wyślijcie pliki, ja też nie mam problemów z przesłaniem
no wlasnie... moze trzeba zrobic te prywatne albumy?

powiem szczerze sam sie na tym albumie malo znam - pokombinujcie koledzy


BTW
moze jest ktos chetny na bycie adminem tego Albumu?
(bedzie mial dostep do wszystkich opcjii i ustawien)
Awatar użytkownika
janik41
Posty: 1326
Rejestracja: 2004-07-03, 22:16
Lokalizacja: Kopavogur
Kontakt:

Post autor: janik41 »

nicpon pisze:

BTW
moze jest ktos chetny na bycie adminem tego Albumu?
(bedzie mial dostep do wszystkich opcjii i ustawien)
Mogę spróbować ale to też będzie bardziej na zasadzie prób i błędów. Jeśli chodzi o gif to padł już na pierwszej operacji dostałem komunikat że brak rozszerzenia GD,
Gość

Post autor: Gość »

Janik, w nowym albumie w User galleries jest 12 galerii łącznie ze mną. Większość ma tam poumieszczane zdjęcia, a ja za cholerę nie mogę :?
Utworzyłem na wszelki wypadek nową galerię i skończyło się tak samo.... tzn. zniechęciłem się :cry:
Awatar użytkownika
janik41
Posty: 1326
Rejestracja: 2004-07-03, 22:16
Lokalizacja: Kopavogur
Kontakt:

Post autor: janik41 »

Anonymous pisze:Janik, w nowym albumie w User galleries jest 12 galerii łącznie ze mną. Większość ma tam poumieszczane zdjęcia, a ja za cholerę nie mogę :?
Utworzyłem na wszelki wypadek nową galerię i skończyło się tak samo.... tzn. zniechęciłem się :cry:
Witam, panowie mam prośbę to co prawda nie moja sprawa ale chcem pomóc a będę miał teraz dwa dni czasu to bym was prosił o wysłane na email waszych ustawień chodzi o przeglądarkę jaką uzywacie jeśli nie problem to plik który wysyłacie ewentualnie jego rozszerzenie, zainstaluje u siebie to samo i zobaczymy co będzie się działo o efektach powiadomie.
Podaje adres goldap77@wp.pl
Awatar użytkownika
nicpon
Super Kierownik ;-)
Posty: 834
Rejestracja: 2004-01-04, 11:01
Kontakt:

Post autor: nicpon »

Janik
od dzisiaj powinienes miec uprawnienia admina w Nowym Albumie

sprawdz, zapoznaj sie i daj znac co i jak...

czuwaj! :-D
Awatar użytkownika
janik41
Posty: 1326
Rejestracja: 2004-07-03, 22:16
Lokalizacja: Kopavogur
Kontakt:

Post autor: janik41 »

Już opcja admina funkcjonuje, na pierwszy rzut oka wszystko jest ok. Problem Ksenofonta i Mcwatt leży chyba poza albumem, ale trzeba znaleść rozwiązanie, Panowie napewno jesteście za zaporą ogniową, czasami niektóre ustawienia nie pozwalają na przesłanie plików, wyślijcie zdjęcia przy wyłączonej zaporze może to coś da. Chyba że macie systemową z SP-2 to ona nie blokuje. W nazwach plików nie może być takich znaków $/\\:*?"'<>|`
Prubowałem w IE, oraz w Operze różnych ustawień i zawsze zdjęcia wchodzą nie udało mi się spowodować błędu jaki jest u was, mam za mało informacji.
Awatar użytkownika
janik41
Posty: 1326
Rejestracja: 2004-07-03, 22:16
Lokalizacja: Kopavogur
Kontakt:

Post autor: janik41 »

dakoblue, ZH po wyczerpaniu limitu macie teraz zwiększone do 9000 KB
Ryszardzie ty też wyczerpałeś swój teraz masz 6000 KB.
Awatar użytkownika
janik41
Posty: 1326
Rejestracja: 2004-07-03, 22:16
Lokalizacja: Kopavogur
Kontakt:

Post autor: janik41 »

Przekazuję to co udało mi się stwierdzić od strony albumu:
Panowie Chłopiec z Placu Broni
Ksenofont
Mcwatt
Tylko wy macie nazwy albumów takie same jak wasze nicki nawet wielkość liter jest zgodna, w albumie jest to jedyna rzecz która jest zgodna u was trzech. Dla Mcwatta zmieniłem tytuł albumu i bym prosił o wysłanie pliku,
Awatar użytkownika
janik41
Posty: 1326
Rejestracja: 2004-07-03, 22:16
Lokalizacja: Kopavogur
Kontakt:

Post autor: janik41 »

Panowie jeszcze odrobina cierpliwości, prawdopodobnie wiem w czym tkwi problem, to jednak chyba wina albumu, ale najpierw muszę się skontaktować z super kierownikiem :D
Gość

Post autor: Gość »

Narazie jeśli zachodzi potrzeba to dawajcie na email to wstawię w album , ewentualnie razem z tematem. Czekam na kontak z Nicponem.
ODPOWIEDZ