Sprawa Haarpa

czyli sprawy związane z administracją i działaniem forum...

Moderatorzy: crolick, Marmik

Awatar użytkownika
Mitoko
Posty: 2718
Rejestracja: 2004-01-05, 12:26
Lokalizacja: Gdańsk

Sprawa Haarpa

Post autor: Mitoko »

Ponieważ mamy tu typowy spam - a osoba występująca jako Zuzia nie przestaje - zwracam się z formalnym wnioskiem o ban dla jej IP
MiKo
Admin FOW
Posty: 4040
Rejestracja: 2004-01-07, 09:02

Post autor: MiKo »

Ja nie ma takich uprawnień (chyba) a Nicpoń będzie dopiero w poniedziałek
Awatar użytkownika
Mitoko
Posty: 2718
Rejestracja: 2004-01-05, 12:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mitoko »

Przesłałem info Nicponiowi na GGada
Wykopany z DWS za żądanie prawdy
Awatar użytkownika
RyszardL
Posty: 2890
Rejestracja: 2004-05-18, 13:58
Lokalizacja: Perth, Australia

Re: Sprawa Haarpa

Post autor: RyszardL »

Mitoko pisze:Ponieważ mamy tu typowy spam - a osoba występująca jako Zuzia nie przestaje - zwracam się z formalnym wnioskiem o ban dla jej IP

Przepraszam, a o co chodzi? Pytam, ponieważ przypomina mi to trochę praktyki z kociego forum, a do tej pory raczej tego nie stosowano. Zuzia musiał (musiała) coś bardzo namieszać.
Wybaczcie pytanie.
Awatar użytkownika
Mitoko
Posty: 2718
Rejestracja: 2004-01-05, 12:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mitoko »

Początek jej wypowiedzi zostawiłem na Forum Lądowym - resztę jako spam wywaliłem.
Ponieważ dzisiaj próbowano dalszych wrzutów (co może potwierdzić Absolut) ponawiam wniosek o ban.

Niestety musiało to tu też dotrzeć :(
Wykopany z DWS za żądanie prawdy
Absolut
KO-wiec
Posty: 396
Rejestracja: 2004-03-07, 22:20

Post autor: Absolut »

Potwierdzam...
W całej rozciągłości... :-x

Trzeba będzie pogadać z Nicponiem - nie może być (MOIM ZDANIEM) takiej sytuacji, że gdy Nicponia nie ma, nic nie można zaradzić ani uczynić z takim ścierwem... :-(

Mitoko!!

Wywalaj topik za każdym razem i już...
"I've nothing much to offer
There's nothing much to take
I'm an absolute beginner
But I'm absolutely sane..."
:D
Awatar użytkownika
mcwatt
Posty: 929
Rejestracja: 2004-01-16, 09:32
Lokalizacja: St Helens

Post autor: mcwatt »

Męczące trochę... Kilka postów przeczytałem mimo woli - to same zrzuty z serwisów informacyjnych albo chyba wymyślone bzdety. Może Nicpoń daj komuś bardziej zaufanemu możliwość bana, w tym przypadku to by się przydało...
Awatar użytkownika
RyszardL
Posty: 2890
Rejestracja: 2004-05-18, 13:58
Lokalizacja: Perth, Australia

Post autor: RyszardL »

Absolut pisze:Potwierdzam...
W całej rozciągłości... :-x

Trzeba będzie pogadać z Nicponiem - nie może być (MOIM ZDANIEM) takiej sytuacji, że gdy Nicponia nie ma, nic nie można zaradzić ani uczynić z takim ścierwem... :-(

Mitoko!!

Wywalaj topik za każdym razem i już...

Czy możesz wytłumaczyć w czym rzecz. Widzę jakąś zajadłość i za Boga nie mogę pojąć, o co chodzi?
Mowa i o ścierwie ?!?!
Awatar użytkownika
mcwatt
Posty: 929
Rejestracja: 2004-01-16, 09:32
Lokalizacja: St Helens

Post autor: mcwatt »

Ryszard, niejaka Zuzia wrzuca po prostu masę postów o bzdurnej treści. Admini starają się to wykorzenić. Ta osoba mimo próśb nie przestaje, więc chcą ją zabanować. I słusznie.
Awatar użytkownika
RyszardL
Posty: 2890
Rejestracja: 2004-05-18, 13:58
Lokalizacja: Perth, Australia

Post autor: RyszardL »

mcwatt pisze:Ryszard, niejaka Zuzia wrzuca po prostu masę postów o bzdurnej treści. Admini starają się to wykorzenić. Ta osoba mimo próśb nie przestaje, więc chcą ją zabanować. I słusznie.

Dzięki mcwatt, że zechciałeś rzucić nieco światła na sprawę. Przejechałem się po forum i znalazłem wpis o HAARP. Nie miejsce tutaj, żeby coś dalej o tym pisać, ale reakcja adminów jest, delikatnie mówiąc, przesadzona.
Nie chcę nikogo obrażać ani się z nikim kłócić, bo i ja mogę dostać bana, ale takie słowa, jak ścierwo, chlew, to chyba lekka przesada.
Czy usunięte wpisy zawierały jakieś obraźliwe słowa w stosunku do adminów? To mogłoby usprawiedliwić w pewnym stopniu taką reakcję, bo krew nie woda i mnie też czasami ponosi.
Jako przykład moje „pyskówki” z Nalą. Zupełnie bez sensu, chociaż nie zupełnie pozbawione podstaw..
Ale ani Nala ani ja nie stosowaliśmy takich określeń mimo, że zaliczył mnie do grupy baranów.
Mcwatt, czy wiesz, kiedy Nicpoń wraca, sądzę, że z urlopu. Muszę na PW do niego napisać i podzielić się pewnymi uwagami.

Pozdrawiam serdecznie. Miłej niedzieli.
Ryszard
Awatar użytkownika
mcwatt
Posty: 929
Rejestracja: 2004-01-16, 09:32
Lokalizacja: St Helens

Post autor: mcwatt »

Niestety nie wiem, ale sądzę że jak to zobaczy to się odezwie. Dzięki i również miłej niedzieli życzę :)
MiKo
Admin FOW
Posty: 4040
Rejestracja: 2004-01-07, 09:02

Post autor: MiKo »

MiKo pisze: ..Nicpoń będzie dopiero w poniedziałek
no przecie pisze... Adminy nie mają urlopów - pojechał służbowo do Kopenhagi... :x ;)
Absolut
KO-wiec
Posty: 396
Rejestracja: 2004-03-07, 22:20

Post autor: Absolut »

Rysiu!!

Jak powiedział mi kiedyś mój BIG BOSS - "Ty dyplomatą to nie jesteś", a ja mu odpowiedziałem: "Za to jestem, kur...a, skuteczny Panie Prezesie".

To co wyprawia "niejakie" Zuzia (bo nie wiadomo kto to czy co to i jakiej płci) to zwykły, chamski, bezczelny SPAM.
Zwykłe śmieci umieszczane na forach, stronach, księgach gości i innych miejscach w internecie.
A że, nie jest to odosobniony przypadek świadczy fakt, że Mitoko KILKAKROTNIE wywalał bezsensowne posty z Forum Wojsk Lądowych.
Ktoś totalnie bezczelnie zasypuje śmieciami nasze forum w imię niewiadomo jakich idei!!

Nie wiem czy lubisz otrzymywać niechcianą korespondencję do domu czy na swoją skrzynkę e-mail. Ja nie znoszę tego...

Może tak już wprost - to tak, jak gdyby ktoś na Twój wypielęgnowany ogródek czy trawnik przed domem bez przerwy wrzucał śmiecie. Albo tylko ulotki reklamowe. Na przykład AGENCJA MISIACZKI... :-D

:D
"I've nothing much to offer
There's nothing much to take
I'm an absolute beginner
But I'm absolutely sane..."
:D
Absolut
KO-wiec
Posty: 396
Rejestracja: 2004-03-07, 22:20

Post autor: Absolut »

PS.
Życzę wszystkim MIŁEJ NIEDZIELI!!
:)
"I've nothing much to offer
There's nothing much to take
I'm an absolute beginner
But I'm absolutely sane..."
:D
dakoblue
Posty: 1560
Rejestracja: 2004-01-05, 08:42
Lokalizacja: Elblag

Post autor: dakoblue »

ja nie wudzialem zadnej Zuzi :o
Awatar użytkownika
Mitoko
Posty: 2718
Rejestracja: 2004-01-05, 12:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mitoko »

Właśnie wywaliłem kolejny jej wrzut.

Rysiu - to nie przeczulenie - z podobnymi problemami miewałem do czynienia na dwóch innych forach - gdzie na jednym jestem Modem, a na drugim młodszym Adminem - niestety takie sprawy trzeba zwalczać w zarodku (bo jak się rozrośnie - to już trzeba było np. interweniować u Adminów lokalnego Chello w sprawie wychodzących od nich masowych spamów)
Wykopany z DWS za żądanie prawdy
ODPOWIEDZ