Działy Forum

czyli sprawy związane z administracją i działaniem forum...

Moderatorzy: crolick, Marmik

Awatar użytkownika
janik41
Posty: 1326
Rejestracja: 2004-07-03, 22:16
Lokalizacja: Kopavogur
Kontakt:

Post autor: janik41 »

Widzicie panowie co się dzieje i do czego sprowadziła się dyskusja o działach na fow jak zwykle Ksenofont proponuję zmianę nazwy forum na Forum o Ksenofoncie
Awatar użytkownika
RyszardL
Posty: 2890
Rejestracja: 2004-05-18, 13:58
Lokalizacja: Perth, Australia

Post autor: RyszardL »

Smk Wylogowany pisze:Przypominam, że korespondencja należy do odbiorcy i on ja może ujawnić.
Byłby bardzo głupi, gdyby ujawnił. Okazałby się zwykłą łachudrą, do którego nie warto pisać. Oczywiście, to tylko moje prywatne zdanie.

A wracając do tematu moda. Panowie, tak wszystko zostało zamulone, że tylko pies z kulawą nogą jest w stanie dojść do ładu. :?
http://www.flotyllerzeczne.aq.pl/
http://www.biuletyn2008.republika.pl
"Demokracja to najgorszy z ustrojów - rządy hien nad osłami" Arystoteles
Smok dalej wylogowany

Post autor: Smok dalej wylogowany »

RyszardL pisze:
Smk Wylogowany pisze:Przypominam, że korespondencja należy do odbiorcy i on ja może ujawnić.
Byłby bardzo głupi, gdyby ujawnił. Okazałby się zwykłą łachudrą, do którego nie warto pisać. Oczywiście, to tylko moje prywatne zdanie.
Czemu? Tak to jest zorganizowane wszak.
Awatar użytkownika
Ksenofont
Posty: 2105
Rejestracja: 2004-12-27, 23:28
Lokalizacja: Praga

Post autor: Ksenofont »

Witam!
Jacek Bernacki pisze:
Anonymous Xeno pisze:[Jacku, manipulując faktami mijasz się z prawdą świadomie, czy przez pomyłkę?
Dlaczego zarzucasz mi manipulację? Czy dlatego, że jest Ci bliska w myśl zasady, że niektórzy sądzą innych ludzi wg siebie? (to tylko nic nie znacząca teoria, więc bez nerwów)
Ja po prostu tak to odbieram, być może błędnie.
I tyle.
Na pewno błędnie to odbierasz, bo przebieg dyskusji w cytowanych przez ciebie tematach nijak ma się do wykreowanego przez Ciebie planu...
Co można sprawdzić zaglądając do tych wątków.
Jeśli to nie manipulacja tylko pomyłka - to bardzo Cię przepraszam za przykrość, którą Ci sprawiłem.
Mam nadzieję, że Ty też przeprosisz mnie za swoją pomyłkę. :D
Zelint pisze:p.s. jak chcesz ujawniać tajemnice prywatnej korespondencji to ja też mogę. Na pewno tego chcesz?
Twoja wypowiedź ma znamiona szantażu, szczególnie iż nie wiem, kto tu ujawnia tajemnice prywatnej korespondencji :)
Czy na pewno tak chcesz postępować?
Czy nie ponoszą Cię nerwy?

Poprosiłem Cię - wpół oficjalnie, jako funkcyjnego tu, czy tam - abyś pomógł mi uniknąć awantur: zebrał wszystkie pytania, zarzuty, pretensje - a ja na nie odpowiem.
(Swoją drogą: jak Ci wygodnie, to występujesz u nas jako osoba prywatna. A czasami - jako oburzony przedstawiciel środowiska DWS. Czy możesz się zdecydować kim jesteś?)
Wybacz moje rozgoryczenie, jeśli nic chciało Ci się tego zrobić przez pięć dni.

Prośba jest ciągle jak najbardziej aktualna. I publiczna:

Jeśli kto inny, ale godny zaufania, chce to zrobić - proszę uprzejmie.
Na DWS nie bywam, postów niektórych osób programowo nie czytam (nawet na FOW).
Proszę więc zebrać wszystkie pytania, zarzuty, pretensje - a ja na nie odpowiem. Punkt po punkcie. I zostanie to "powieszone" na DWS

janik41 pisze:Widzicie panowie co się dzieje i do czego sprowadziła się dyskusja o działach na fow jak zwykle Ksenofont proponuję zmianę nazwy forum na Forum o Ksenofoncie
Janik!
Mijasz się z prawdą.
Świadomie, czy nie?


W tym wątku kilkakrotnie proponowałem, żeby nie dyskutowano na temat moich tekstów, żeby nie dyskutowano na temat mojej osoby, prosiłem Zelinta, aby pomógł mi uniknąć dyskusji, proponowałem wreszcie, żeby niektóre osoby (wymienione z nicka) w ogóle nie zajmowały się moją osobą.
Poczytaj:
http://fow.aplus.pl/forum/viewtopic.php?p=98291#98291
http://fow.aplus.pl/forum/viewtopic.php?p=98595#98595
http://fow.aplus.pl/forum/viewtopic.php?p=98590#98590

I co?

I nic!


Jeśli ktoś poświęca mi 200 spośród 500 napisanych tu postów, to widać, że bardzo mu na mnie zależy. :)
To miłe.
Albo się zakochał, albo dostał kuku na muniu (czy też fiksum dyrdum).
Niech pisze.

Mnie to mało obchodzi.
(Byleby mnie tylko nie prześladował jak ten zakochany pacjent swoją dentystkę)


Miło się z Wami dyskutowało, ale to powoli staje się nudne.
Pozdrawiam wszystkich dyskutantów
Ksenofont

P.S. Status gwiazdy nieco mnie zmęczył - zajmijcie się może kim innym...
X
Myślisz, że było zagrożenie, które im umknęło; problem, którego nie poruszyli; aspekt, którego nie rozpatrywali; pomysł, na który nie wpadli; rozwiązanie, którego nie znaleźli?!?
Obrazek
Awatar użytkownika
Zelint
Posty: 795
Rejestracja: 2005-09-24, 08:20
Lokalizacja: Władysławowo

Post autor: Zelint »

Jako funkcyjny tu i tam zamykam temat. Myślę, że założyciel wątku zebrał już w tym temacie dość opinii na temat i nie na temat też...

Zamknięcie wątku oczywiście może zostać poczytane jako cenzura i ograniczanie wolności wypowiedzi. Jednak jeżeli ktoś bardzo chce kontynuować dyskusję może to robić w dziale Psychole gdzie serdecznie zapraszam...
Zablokowany