Działy Forum

czyli sprawy związane z administracją i działaniem forum...

Moderatorzy: crolick, Marmik

Gość

Post autor: Gość »

Darth Stalin pisze:
pothkan pisze:Propozycja Ryszard + Smok moim zdaniem niegłupia - najwyżej będzie wesoło
Ja jestem za.
panowie moga ustalić między sobą, który z nich będzie "pierwsza instancja", a który odwołąwcza, ewentualnie zmieniac się w tych funkcjach co pół roku :D
Kolega preferuje szubienice czy bardziej drastyczne metody :D ?

pozdrawiam domek :)
Awatar użytkownika
Jacek Bernacki
Posty: 431
Rejestracja: 2007-03-15, 13:32
Lokalizacja: Siecień k/Płocka

Post autor: Jacek Bernacki »

Liczenie drzew na Endorze??? :-D
Co to za ludzie?
Co za różnica ważne, że są!
Smok Wylogowany

Post autor: Smok Wylogowany »

MiKo pisze:Do Ryszard nic :D
No to Ryszard będzie modem ja mu będe nieoficjalnie pomagał.
Proszę oto przykład konstruktywnego rozwiązania idealnego w dobie kryzysu.
I kompromis jest.
Więc?
Awatar użytkownika
SmokEustachy
Posty: 4479
Rejestracja: 2004-01-06, 14:28
Lokalizacja: Oxenfurt
Kontakt:

Post autor: SmokEustachy »

Nie no moja propozycja powinna być do przyjęcia dla wszystkich. Ryszard nikomu nie podpadł. Nie jest też związany ze środowiskiem moderatorskim DWS, którego ten i ów nie znosi. Ja tez nie jestem a nawet pozostaje w opozycji.
Tak więc kandydaturę Ryszarda można uważać za przegłosowaną.
Awatar użytkownika
Wicher
Posty: 1253
Rejestracja: 2006-06-12, 04:33
Lokalizacja: UK

Post autor: Wicher »

Ja jestem przeciwny - tak z przekory ;) I co teraz?
Za dzień, za dwa, za noc, za trzy choć nie dziś...
Za noc, za dzień doczekasz się, wstanie świt...
Gość

Post autor: Gość »

Jacek Bernacki pisze:Liczenie drzew na Endorze??? :-D
Nie no ja tylko boje sie o obsade stanowiska 'kata forumowego' :D


pozdrawiam domek :)
Awatar użytkownika
Zelint
Posty: 796
Rejestracja: 2005-09-24, 08:20
Lokalizacja: Władysławowo

Post autor: Zelint »

SmokEustachy pisze:Nie no moja propozycja powinna być do przyjęcia dla wszystkich. Ryszard nikomu nie podpadł. Nie jest też związany ze środowiskiem moderatorskim DWS, którego ten i ów nie znosi. Ja tez nie jestem a nawet pozostaje w opozycji.
Tak więc kandydaturę Ryszarda można uważać za przegłosowaną.
Ja też jestem przeciwny. Tutaj wcale nie chodzi o to kto ma być moderatorem tych działów, tylko o to, że jakakolwiek ingerencja jakiegokolwiek moderatora w posty pewnych osób powoduje krzyki na forum takie jak Rokity w samolocie Lufthansy...

p.s. jakby podliczyć głosy to większość jest za likwidacją...
Awatar użytkownika
pothkan
Posty: 4479
Rejestracja: 2006-04-26, 23:59
Lokalizacja: Gdynia - morska stolica Polski
Kontakt:

Post autor: pothkan »

Zelint pisze:Ja też jestem przeciwny. Tutaj wcale nie chodzi o to kto ma być moderatorem tych działów, tylko o to, że jakakolwiek ingerencja jakiegokolwiek moderatora w posty pewnych osób powoduje krzyki na forum takie jak Rokity w samolocie Lufthansy...
No ale skoro są ochotnicy, to niech się wystawiają :P

Ja jestem generalnie za likwidacją, ale bez wielkiego przekonania. W sumie i tak nie czytam...
miller niezalogowany

Post autor: miller niezalogowany »

Witam

Jestem przeciw likwidacji i mam niejasną, trudną do wyartykułowania obawę przed moderowaniem działów przez Smoka...

Lubię forum i jestem za tym żeby zachować różnorodność działów. Nie wydaje mi się także, aby to tematyka działów była źródłem konfliktu jaki tam się ujawnił, a które źródła leżą gdzie indziej... To trochę jak z wojną z terrorem... Prowadzimy ją w Afganistanie, choć wiemy, ze nie tam leżą źródła. Może lepiej jest mieć taki "Afganistan" jako swoistą alternatywę dla psycholi niż prowadzić wojnę w poważniejszych z uwagi na tematykę forum działach.

Pozdrawiam
Gość

Post autor: Gość »

pothkan pisze:
Zelint pisze:Ja też jestem przeciwny. Tutaj wcale nie chodzi o to kto ma być moderatorem tych działów, tylko o to, że jakakolwiek ingerencja jakiegokolwiek moderatora w posty pewnych osób powoduje krzyki na forum takie jak Rokity w samolocie Lufthansy...
No ale skoro są ochotnicy, to niech się wystawiają :P

Ja jestem generalnie za likwidacją, ale bez wielkiego przekonania. W sumie i tak nie czytam...
ALE ZAPOMINASZ O KONSEKWENCJACH.WTEDY WSZYSTKO I TAK SPADNIE NA KARK MiKo.A WTEDY TO NAM GROZI NAWET ZAMKNIECIE FORUM :( :( :(


DOMEK
Tzaw1
Posty: 640
Rejestracja: 2006-05-03, 17:23
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Tzaw1 »

Byłem za. Jednak - po przemyśleniu sprawy - ze względów humanitarnych zaczynam przychylać się do zdania przeciwnego: pozostawienia tych działów.




PS Mogę moderować :mrgreen:
Obrazek
Awatar użytkownika
Jacek Bernacki
Posty: 431
Rejestracja: 2007-03-15, 13:32
Lokalizacja: Siecień k/Płocka

Post autor: Jacek Bernacki »

Wicher pisze:Ja jestem przeciwny - tak z przekory ;) I co teraz?
Jesteś woda na młyn odwetowców. :lol:

Problem jest jeden - artykuły Ksena i dyskusja nad nimi, ale nie przesadzajmy - Kseno nie jest aż tak płodny, a jak raz na jakiś czas trochę pogrzmi na Forum to chyba nikomu nie zaszkodzi.
A że (rzekomo) moderka nadmiernie tnie i przesadza, to widać taki już Jej urok.
Jest dobrze jak jest, a do rozwoju sytuacji w dyskusjach nad artykułami X można się już było przyzwyczaić.

Nie usuwajcie tych działów, bo jak nie to :dupa: blada!
Co to za ludzie?
Co za różnica ważne, że są!
janik

Post autor: janik »

Tzaw1 pisze:Byłem za. Jednak - po przemyśleniu sprawy - ze względów humanitarnych zaczynam przychylać się do zdania przeciwnego: pozostawienia tych działów.




PS Mogę moderować :mrgreen:
By nie było zarzutów że moderator jest tylko z DWS również mogę pomóc.
Awatar użytkownika
SmokEustachy
Posty: 4479
Rejestracja: 2004-01-06, 14:28
Lokalizacja: Oxenfurt
Kontakt:

Post autor: SmokEustachy »

Ha teraz jak postraszyłem was smokiem to pełno chętnych do moderki!

Wicher
Ja jestem przeciwny - tak z przekory Mruga 2 I co teraz?
Czemu jesteś przeciwny?`
Zelint
Ja też jestem przeciwny. Tutaj wcale nie chodzi o to kto ma być moderatorem tych działów, tylko o to, że jakakolwiek ingerencja jakiegokolwiek moderatora w posty pewnych osób powoduje krzyki na forum takie jak Rokity w samolocie Lufthansy...

p.s. jakby podliczyć głosy to większość jest za likwidacją...
Taka decyzja powinna być podejmowana nie zwykłą większością, a kwalifikowaną 90% za.
2. Chodzi o to że większość ingerencji do tej pory była bez sensu i lepiej bez ingerencji.
Miller:
Jestem przeciw likwidacji i mam niejasną, trudną do wyartykułowania obawę przed moderowaniem działów przez Smoka...
Pękasz. Trzeba się było zgłosić pierwszemu.
Awatar użytkownika
crolick
Posty: 4095
Rejestracja: 2004-01-05, 20:18
Lokalizacja: Syreni Gród
Kontakt:

Post autor: crolick »

SmokEustachy pisze:Taka decyzja powinna być podejmowana nie zwykłą większością, a kwalifikowaną 90% za.
Nie, to jest forum Mikesza i on jednoosobowo podejmuje decyzje w sprawie Forum. Głos 'ludu' co najwyżej może mieć charakter pomocniczy przed podjęciem decyzji.
Podczas gdy Kłapouchy wszystkim się zadręcza,
Prosiaczek nie może się zdecydować, Królik wszystko kalkuluje,
a Sowa wygłasza wyrocznie - Puchatek po prostu jest...
Awatar użytkownika
pothkan
Posty: 4479
Rejestracja: 2006-04-26, 23:59
Lokalizacja: Gdynia - morska stolica Polski
Kontakt:

Post autor: pothkan »

Anonymous pisze:ALE ZAPOMINASZ O KONSEKWENCJACH.WTEDY WSZYSTKO I TAK SPADNIE NA KARK MiKo.A WTEDY TO NAM GROZI NAWET ZAMKNIECIE FORUM :( :( :(
Nie zapominam - ostatecznie i tak do Michała należy decyzja. My możemy tylko niezobowiązująco doradzać.
Zablokowany