Wniosek o nałożenie bana na usera Wicher

czyli sprawy związane z administracją i działaniem forum...

Moderatorzy: crolick, Marmik

Awatar użytkownika
Boruta
Posty: 702
Rejestracja: 2004-06-13, 22:09
Lokalizacja: Cosmopolis Sopot, Sarmatia
Kontakt:

Post autor: Boruta »

karol pisze:niechęć, wrogość, lęk w stosunku do obcych lub innych. Często źródłem ksenofobii jest bezkrytyczne podejście do stereotypów etnicznych. Ksenofobia może dotyczyć wszystkiego, co wiąże się z obcokrajowcami, osobami nieznanymi itd. Przeciwieństwem ksenofobii jest ksenolatria - umiłowanie odmienności, inności.
Nie nadążąm. Gdzie Ty masz jakies wypowiedzi nawiązujące do innosci, czy etniczności? :o
"Dobro i zło nie istnieją, tak jak życie i śmierć. Jest tylko działanie. Walka"
- baron von Ungern-Sternberg, d-ca Azjatyckiej Dywizji Konnej
Gość

Post autor: Gość »

karol pisze:MiKo osoba wykształcona ma obowiązek myśleć, to odwieczna zasada.
A ja naiwny zawsze uważałem, że każdy ma obowiązek myśleć. A tu taki zonk. Zaraz idę do szwagra (nie mgr) i powiem mu, że odwieczna zasada zwalnia go z myślenia :wink: .
Gość

Post autor: Gość »

To pisałem ja, Jarząbek.

Znaczy Marmik 8) .
Awatar użytkownika
Maciej3
Posty: 4748
Rejestracja: 2008-05-16, 11:36

Post autor: Maciej3 »

No dobra - teraz uwaga praktyczna. Powiedzmy, że kogoś tam zbamujecie. Jak będzie wredny i chcący dokuczać to sobie założy nowe konto i tak do skutku.
Szkoda zachodu - niezależnie od słuszności i winy jednej czy drugiej strony
Gość

Post autor: Gość »

Czytająć 'komentarz' Wichra nie dziwię się Karolowi. Komentarz jest przykry nawet dla osoby postronnej, która stoi z boku. Jak nie można przekonać oponenta swoimi argumentami, to trzeba mu przywalić stosując to co Schoepnehaur wymienia jako Argumentum ad Personam.
Myślę, że Karol uzyskał to co chciał, czyli zwrócił uwagę na niegodne 'argumenty'.

Jefe
Awatar użytkownika
Wicher
Posty: 1253
Rejestracja: 2006-06-12, 04:33
Lokalizacja: UK

Post autor: Wicher »

Jefe - najpierw przeczytaj pierwszy komentarz Karola skierowany do mnie, który w moim mniemaniu miał na celu nic innego jak swoiste spacyfikowanie mnie i przedstwienie mnie jako osoby pozbawionej wiedzy aby tylko utrzymać przy życiu własne argumenty. Mimo niego nadal próbowałem z nim merytorzycznie rozmawiać ale to było jak grochem o ścianę. Później jedynie wziąłem z niego przykład.
Za dzień, za dwa, za noc, za trzy choć nie dziś...
Za noc, za dzień doczekasz się, wstanie świt...
Gość

Post autor: Gość »

Jefe - najpierw przeczytaj pierwszy komentarz Karola skierowany do mnie, który w moim mniemaniu miał na celu nic innego jak swoiste spacyfikowanie mnie i przedstwienie mnie jako osoby pozbawionej wiedzy aby tylko utrzymać przy życiu własne argumenty. Mimo niego nadal próbowałem z nim merytorzycznie rozmawiać ale to było jak grochem o ścianę. Później jedynie wziąłem z niego przykład.
Wicher

Odpowiedź Karola Wichrowi
No cóż, nie podejmuje dyskusji z prostej przyczyny, nie ma o czym. Masz niekompletne badania i tyle...
Karol
Przepraszam Cię, Wicher.
Dla Karola: What goes around, it comes around.

Jefe
Gość

Post autor: Gość »

Что идет вокруг, это приходит. Dla tych co nie zrozumieli barbarzyńskiego :-)
Gość

Post autor: Gość »

Po naszemu: Nie czyń drugiemu co tobie niemiło. :P
Marek T
Posty: 3270
Rejestracja: 2004-01-04, 20:03
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Marek T »

Albo:
Słowo wylatuje ptakiem, a wraca kamieniem.
Gość

Post autor: Gość »

Ventum seminabunt et turbinem metent
Wicher pisze:Po 1wsze - masz ponad 3 tys. postów więc powinieneś wiedzieć, że na FOW nie ma regulaminu i nic takiego jak ban tu nie istnieje.
Na FOW nie ma regulaminu, jednak osoby robiące przykrość innym nie cieszą się szacunkiem.
Wicher pisze:Po 3cie - najważniejsze - jak mogłem naruszyć Twoje dobra osobiste skoro na forum występujemy pod nickami a nie pod prawdziwymi imieniami i nazwiskami? Moja krytyka Twojej osoby odnosi się tylko do tego jak Cię odbieram na FOW. Nic poza tym.
Karol napisał tu z 5000 postów. Wiele razy szło na ostre. Nie pamiętam, żeby zareagował w ten sposób. Chyba się trochę wzburzył.

A skoro Karolowi Twoje słowa zrobiły przykrość - znaczy się, że naruszyłeś jego dobra osobiste.
Wicher pisze:O reszcie niech zadecyduje Miko i inni "włodarze" na FOW.
Chyba jest jednak lepsze rozwiązanie.

X
Gość

Post autor: Gość »

Kseno - poproszę Cię tylko o to samo o co poprosiłem Jefe - spójrz kto zaczął i jaka była Karola odzywka w stosunku do mnie po moim poście w topicu "Gdybanie..." oraz przeczytaj to co napisałem do Jefe. Wówczas na pewno nabiorą sensu Twoje słowa Ventum seminabunt et turbinem metent.

Wicher
Awatar użytkownika
karol
Posty: 4062
Rejestracja: 2004-01-05, 12:52

Post autor: karol »

Okej, wycofuję wniosek. MiKo nic nie musisz rozpatrywać.
Użytkownik nieaktywny, ale gadatliwy.
Awatar użytkownika
Wicher
Posty: 1253
Rejestracja: 2006-06-12, 04:33
Lokalizacja: UK

Post autor: Wicher »

Skoro tak, ja przepraszam w tym momencie oficjalnie Karola za swoje słowa i likwiduję listę ignorowanych :)
Za dzień, za dwa, za noc, za trzy choć nie dziś...
Za noc, za dzień doczekasz się, wstanie świt...
Awatar użytkownika
SmokEustachy
Posty: 4479
Rejestracja: 2004-01-06, 14:28
Lokalizacja: Oxenfurt
Kontakt:

Post autor: SmokEustachy »

Karol jednak chyba kefir ma zbawienne działanie....
Awatar użytkownika
karol
Posty: 4062
Rejestracja: 2004-01-05, 12:52

Post autor: karol »

Wicher pisze:Skoro tak, ja przepraszam w tym momencie oficjalnie Karola za swoje słowa i likwiduję listę ignorowanych :)
Ja również przepraszam.
Użytkownik nieaktywny, ale gadatliwy.
ODPOWIEDZ