Tadaaaam ! ! !

Dokumenty, książki, artykuły prasowe, internetowe, ikonografia, filmy...

Moderatorzy: crolick, Marmik

I jak...?

extra www, od dziś jest moją startową stroną
1
3%
ładna, ciekawie się zapowiada
25
83%
na bezrybiu i rak ryba (czyli może być...)
3
10%
widziałem lepsze, mało ciekawa
1
3%
Seawolf, wyjazd z tym badziewiem! ! !
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 30

karolk

Post autor: karolk »

jak pisałem (niestety to smutna prawda) słabo z angielskim i to co ja wziąłem za poprawę o 4-10 procent dotyczyło jakiegoś testu, ale co ciekawe, jedna osoba zajmująca się w swoim przeszłym życiu zawodowym (ech te uroki emerytury) metalurgią zainteresowała się Okunem i uważnie czyta podaną stronkę i szuka innych danych :spoko: jak na kogoś, kto trzy lata temu mówił (jeszcze wtedy pracował), że internet jest dla :ups: ...starczy, bo głowę urwią :lol:
Awatar użytkownika
Grzechu
Posty: 1625
Rejestracja: 2004-06-29, 16:05
Lokalizacja: Kwidzyn (Powiśle)

Post autor: Grzechu »

Anonymous pisze:Czy Grzechowi dziękować czy mu łomot spuścić to już nie do mnie należy decyzja. :D
Mnie łomot? A za co ?! Nie sądzę, by ktokolwiek żałował, że tu piszesz - włączając w tę liczbę i Ciebie samego :)

BTW: Mam nadzieję, że nikt nie pomyślał, że to ja byłem owym 'agentem'.
Owszem, zachodziłem na Forum u Nali, bo pisze tam parę ciekawych osób.

Napisałem w czasie przeszłym, bo... wylano mnie stamtąd. Mam szczerą nadzieję, że tylko i wyłącznie za brak aktywności, a nie za domniemywane (przez właściciela) 'donosicielstwo'.
Awatar użytkownika
CIA
Posty: 1657
Rejestracja: 2004-01-18, 12:46
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: CIA »

karolk pisze:jak pisałem (niestety to smutna prawda) słabo z angielskim i to co ja wziąłem za poprawę o 4-10 procent dotyczyło jakiegoś testu, ale co ciekawe, jedna osoba zajmująca się w swoim przeszłym życiu zawodowym (ech te uroki emerytury) metalurgią zainteresowała się Okunem i uważnie czyta podaną stronkę i szuka innych danych :spoko: jak na kogoś, kto trzy lata temu mówił (jeszcze wtedy pracował), że internet jest dla :ups: ...starczy, bo głowę urwią :lol:
Dawać tu tego metalurga na forum...! :)
karolk

Post autor: karolk »

spokojnie, niech na razie oswoi sie z netem, teraz sekretarki nie ma, to musi sam sobie dać radę (na razie 9 trojanów sobie sciągnął, az się spociłem przy zabawie w likwidatora :lol: )
Awatar użytkownika
seawolf
Posty: 837
Rejestracja: 2004-01-04, 15:29
Lokalizacja: Poznan

Post autor: seawolf »

Ja tu jeszcze na chwilę w sprawach technicznych :lol:

Kto z Was oglądał moją stronę pod innym systemem niż Windows? Jak tam jest z polskimi znakami? Wolf359 mówił mi, żebym zastosował kodowanie iso-8859-2 bo obecne windows-1250 nie da polskich liter poza Windowsem (a z drugiej strony sie dowiedziałem, że na Linuxie wszystko jest OK, więc jak jest?).

Inna sprawa, że próbowałem stosować iso, ale właśnie u mnie pod Win nie działają wówczas znaki. Może to problem z moją Windą?

ps. dzięki wolf za rozwiązanie poprzedniego problemu, działą!
Awatar użytkownika
wolf359
Posty: 117
Rejestracja: 2004-10-04, 13:52
Lokalizacja: Międzychód

Post autor: wolf359 »

To nie jest tak, że nie działają (nie o to mi chodziło :) ), ale nie zawsze od razu. Przeważnie trzeba ustawić automatyczne kodowanie strony. W Operze czy IE dla Mac-zka i w Operze dla Linux-a nie ma problemów, ale jakieś insze unixowe przeglądarki nie zawsze (nie wspominam już o tekstowym Lynxie ;) ). Jeżeli znaki w standardzie iso nie działają pod Windą to jest kilka przyczyn. Przeważnie źle skonfigurowana przeglądarka (np. czcionka w ustawieniach jest ustawiona na zestaw znaków typu Western European zamiast Central European). Piszę z pamięci, nie korzystam bez potrzeby z "misia" (MSIE).
Resistance is futile.
karolk

Post autor: karolk »

no tak, winda nie ma tu żadnej winy, tylko źle skonfigurowana przeglądarka, ja mogę jedynie stwierdzić, że w Mozilla też ładnie stronka wygląda i ładuje się znacznie szybciej na modemie... :)
ODPOWIEDZ