Psychole

czyli sprawy związane z administracją i działaniem forum...

Moderatorzy: crolick, Marmik

MiKo
Admin FOW
Posty: 4036
Rejestracja: 2004-01-07, 09:02

Psychole

Post autor: MiKo »

Czołem!

W nawiązaniu do nadaktywności działu psycholi, w połączeniu z ogromnym wyrzygiem chamstwa, tak sobie rozważam jego definitywną likwidację. To miało być forum okrętów wojennych, a powoli zamienia się eeee.... nie wiem, jak to delikatnie określić. Rozumiem, że może się to wiązać z uschnięciem całego fow, ale trudno, może formuła się już wyczerpała. Jakieś komentarze, konstruktywne?
Awatar użytkownika
crolick
Posty: 4094
Rejestracja: 2004-01-05, 20:18
Lokalizacja: Syreni Gród
Kontakt:

Re: Psychole

Post autor: crolick »

B dobra decyzja. Spóźniona trochę, ale ja się podpisuję
Podczas gdy Kłapouchy wszystkim się zadręcza,
Prosiaczek nie może się zdecydować, Królik wszystko kalkuluje,
a Sowa wygłasza wyrocznie - Puchatek po prostu jest...
szafran
Posty: 2195
Rejestracja: 2007-05-25, 19:27
Lokalizacja: Sopot

Re: Psychole

Post autor: szafran »

Popieram.
Awatar użytkownika
Peperon
Posty: 6384
Rejestracja: 2010-11-05, 14:52
Lokalizacja: z Krakowa

Re: Psychole

Post autor: Peperon »

Z jednej strony faktycznie nadaktywność jest znacząca, ale może zamknąć tylko trzy najbardziej chamskie wątki ?
Trochę szkoda byłoby innych wątków, które mimo wszystko rozładowują atmosferę (czasami) albo pokazują różne ciekawostki.

Na początek dałbym ostatnie chińskie ostrzeżenie (żółtą kartkę) uczestnikom zajadłych dyskusji i osobistych wycieczek.
Ludzkość dzieli się na trzy części.
Żywych, zmarłych i tych co na morzu.
Awatar użytkownika
karol
Posty: 4062
Rejestracja: 2004-01-05, 12:52

Re: Psychole

Post autor: karol »

Kakofonia, modny ostatnio termin ;) Znaczy zamykamy fow? No cóż, skoro adminów już to tak męczy, to zamknąć.

Dodano po 7 minutach 27 sekundach:
A już widzę, Radeckij ze swoim słownictwem ;) No, ale znacie go z tylu miejsc i jakoś nie zmienił się przez lata ;) Fajnie, będzie miał zasługę zlikwidowania forum. Medal skórzany chyba trzeba porzygotować ;)

Dodano po 15 minutach 28 sekundach:
Dystans, to paskudna cecha współczesności. Oddala od siebie ludzi i zakazuje ich poznawania. Dzięki tym często emocjonalnym i "chamskim" dyskusjom na psycholach poznałem znacznie lepiej wielu tutejszych ludzi. I to właśnie dzięki temu, że adminom w zasadzie jest tam niemal wstęp wzbroniony ;) No ale jak nie chcecie poznawać ludzi, to likwidujcie, dla mnie to zwykłe zwiększenie dystansu, taka piłatowa postawa. ps. zabawne jest, jak potrafią się na siebie obrazić wieczorem, a rano znowu zacząć zajadle przekonywać się wzajemnie :D Duża sprawa, świadcząca o tym, że lepiej mają we krwi kompromis, niż się wam z tego wielkiego dystansu wydaje ;) Ahoj, dajcie znać wcześniej, jak będziecie likwidować, co usunę konto, aby nie pałętało się gdzieś po sieci.
Użytkownik nieaktywny, ale gadatliwy.
szafran
Posty: 2195
Rejestracja: 2007-05-25, 19:27
Lokalizacja: Sopot

Re: Psychole

Post autor: szafran »

Lepiej zamknąć Psycholi i dzięki temu uspokoimy atmosferę. Jak ktoś będzie chciał się produkować to może iść na DWS czy inne tęczowe forum. Zostawmy tylko tematy morskie.
Awatar użytkownika
Gregski
Posty: 964
Rejestracja: 2006-01-27, 21:47
Lokalizacja: Na Kociewiu albo na morzu

Re: Psychole

Post autor: Gregski »

Ja tam osobiście podziwiam administrację, że tak długo toleruje temat "dobrozmianowy".
To typowa polityczna pyskówka. Na jej tle temat o przygotowaniach do wojny wydaje się bardzo merytoryczny. Tak po prawdzie gdyby go wyczyścić z tych wszystkich pyskówek i delikatnie zdyscyplinować użytkowników to byłby całkiem interesujący.
"Psychole" powinny być dodatkiem do forum a nie odwrotnie.
Wśród ludzi człowiek dziczeje.
Waldemar Łysiak
Awatar użytkownika
dessire_62
Posty: 2026
Rejestracja: 2007-12-31, 16:30
Lokalizacja: Głogów Małopolski

Re: Psychole

Post autor: dessire_62 »

Kiedyś zlikwidowano Lotnictwo z dużo bardziej błahych powodów, a szkoda.

Wywalić psycholi :-D
Awatar użytkownika
Gregski
Posty: 964
Rejestracja: 2006-01-27, 21:47
Lokalizacja: Na Kociewiu albo na morzu

Re: Psychole

Post autor: Gregski »

...i przywrócić lotnictwo... Na początek choćby morskie...😉
Wśród ludzi człowiek dziczeje.
Waldemar Łysiak
Awatar użytkownika
karol
Posty: 4062
Rejestracja: 2004-01-05, 12:52

Re: Psychole

Post autor: karol »

Tłumacz na nasze - kochani admini, dodać jeszcze lotnictwo, piechotę i obowiązkowo, lekką piechotę. ;) O kawalerii pomyślimy w następnej burzy mózgów ;) A z kawalerii... pancerni?, ale to na razie na koniec kolejki ;)

Dodano po 26 minutach 37 sekundach:
Na poważnie mówiąc, to oddać psychole w ręce Marmika, bo jest tam aktywny i zaangażowany, a nicpon może zostawić, jako patronat honorowy, bo po prawdzie nie wypada, aby widniał jako admin, ani też nie wypada niszczyć czegoś, co po Nim zostało, panowie zarządzający.
Użytkownik nieaktywny, ale gadatliwy.
Awatar użytkownika
crolick
Posty: 4094
Rejestracja: 2004-01-05, 20:18
Lokalizacja: Syreni Gród
Kontakt:

Re: Psychole

Post autor: crolick »

Gregski pisze: 2021-09-08, 14:49 ...i przywrócić lotnictwo... Na początek choćby morskie...😉
Jestem za.
Lotnictwo Morskie na FOW! Obrazek
Podczas gdy Kłapouchy wszystkim się zadręcza,
Prosiaczek nie może się zdecydować, Królik wszystko kalkuluje,
a Sowa wygłasza wyrocznie - Puchatek po prostu jest...
Awatar użytkownika
dessire_62
Posty: 2026
Rejestracja: 2007-12-31, 16:30
Lokalizacja: Głogów Małopolski

Re: Psychole

Post autor: dessire_62 »

Psychole niech sobie założą swojego autorskiego fb i tam hulaj dusza...
Awatar użytkownika
jogi balboa
Posty: 2823
Rejestracja: 2007-01-18, 16:39

Re: Psychole

Post autor: jogi balboa »

Popieram.

Wiem że sam jestem nadaktywny pod każdym negatywnym względem, ale dzięki temu przynajmniej moja aktywność przeniesie się na inne działy.

Dodano po 48 sekundach:
crolick pisze: 2021-09-08, 19:29
Gregski pisze: 2021-09-08, 14:49 ...i przywrócić lotnictwo... Na początek choćby morskie...😉
Jestem za.
Lotnictwo Morskie na FOW! Obrazek
Też popieram.
szafran
Posty: 2195
Rejestracja: 2007-05-25, 19:27
Lokalizacja: Sopot

Re: Psychole

Post autor: szafran »

Lotnictwo za psycholi? Biorę.
Awatar użytkownika
jogi balboa
Posty: 2823
Rejestracja: 2007-01-18, 16:39

Re: Psychole

Post autor: jogi balboa »

karol pisze: 2021-09-08, 16:46 Na poważnie mówiąc, to oddać psychole w ręce Marmika, bo jest tam aktywny i zaangażowany
To nie ma sensu. Każdy mod się tam w końcu wypali a dział niczego sensownego nie wnosi.
Awatar użytkownika
Peperon
Posty: 6384
Rejestracja: 2010-11-05, 14:52
Lokalizacja: z Krakowa

Re: Psychole

Post autor: Peperon »

szafran pisze: 2021-09-08, 20:36 Lotnictwo za psycholi? Biorę.
Tylko, żeby pozostałe działy nie zaczęły powoli ewoluować w stronę psychicznych niedomagań...
Tutaj niektóre osobiste wycieczki można potraktować z przymrużeniem oka lub po prostu olać. Natomiast w innych działach będą kamieniem obrazy...
Ludzkość dzieli się na trzy części.
Żywych, zmarłych i tych co na morzu.
ODPOWIEDZ