Utworzenie nowego działu [zdjęcia]

czyli sprawy związane z administracją i działaniem forum...

Moderatorzy: crolick, Marmik

Franek Wichura
Posty: 538
Rejestracja: 2021-06-02, 12:36

Utworzenie nowego działu [zdjęcia]

Post autor: Franek Wichura »

Czy na Forum trwa jakas "czystka"? Dlaczego nie mozna pisac w temacie o Ukrainie? Niektore inne tematy tak jakby tez pozamykane - ktos coc wie?
Awatar użytkownika
SmokEustachy
Posty: 4479
Rejestracja: 2004-01-06, 14:28
Lokalizacja: Oxenfurt
Kontakt:

Utworzenie nowego działu [zdjęcia]

Post autor: SmokEustachy »

Franek Wichura pisze: Czy na Forum trwa jakas "czystka"? Dlaczego nie mozna pisac w temacie o Ukrainie? Niektore inne tematy tak jakby tez pozamykane - ktos coc wie?
Czytaj ogłoszenia które są. Miko zamknął.
Awatar użytkownika
jogi balboa
Posty: 2823
Rejestracja: 2007-01-18, 16:39

Utworzenie nowego działu [zdjęcia]

Post autor: jogi balboa »

Proponuję pozamykać wszystkie inne działy i zostawić wyłącznie ukrainę i wszelakie politykierstwo.
Awatar użytkownika
MacGreg
Posty: 592
Rejestracja: 2013-04-24, 19:58
Lokalizacja: Scotland

Utworzenie nowego działu [zdjęcia]

Post autor: MacGreg »

Chciałbym dodac swój głos w dyskusji na temat nowego działu -"zdjęcia"
Potrzebowałem kilku dni aby przemysleć całą sprawę i wyrobić o tym swoją opinię.
Rozumiem intencje autora który mając dostep do dużej ilosci materiałów fotograficznych chciałby sie nimi podzielić ze wszystkimi zaiteresowanymi.
Dla mnie osobiście to trochę za dużo na raz tego wszystkiego.
To tak jakby dziecku dac pod choinkę dziesięć zabawek na raz.
Dziecko jest tak bardzo przytłoczone tym nadmiarem że w końcu nie wie czym się bawić.
Dla mnie osobiście znacznie większą przyjemność sprawiłoby bardziej selektywne i umiarkowane dawkowanie wysmakowanych zdjęć okrętów,
aniżeli zalanie "tsunami" różnych całkiem interesujących fotografii.
To jest moje subiektywne odczucie i niewątpliwie pozostali koledzy mogą to odbierać całkiem inaczej.
'There seems to be something wrong with our bloody ships today!' - Vice Admiral Sir David Beatty
Morskie Opowiesci YouTube
Napoleon
Posty: 3981
Rejestracja: 2006-04-21, 14:07
Lokalizacja: Racibórz

Utworzenie nowego działu [zdjęcia]

Post autor: Napoleon »

To tak jakby dziecku dać pod choinkę dziesięć zabawek na raz.
Może i dobre porównanie. Ale niech dziecko wybiera.
Poza tym nic nie stoi na przeszkodzie, by dodać własny temat z bardziej wysmakowanymi zdjęciami (piszę bez ironii).
Moje intencje odczytałeś właściwie. Mam tych zdjęć dużo. I tak zamieszczam tu tylko niektóre (nie wszystkie formaty zresztą wchodzą). Można wybierać.
Sam zachęcałbym innych także do zamieszczania zdjęć czy planów. Praktycznie nie mam zdjęć okrętów po roku 1905. Wiele działów jest jeszcze nie otwartych.
ODPOWIEDZ