Zielony (jeszcze) Ksenofont

czyli sprawy związane z administracją i działaniem forum...

Moderatorzy: crolick, Marmik

Awatar użytkownika
Ksenofont
Posty: 2105
Rejestracja: 2004-12-27, 23:28
Lokalizacja: Praga

Zielony (jeszcze) Ksenofont

Post autor: Ksenofont »

Witam serdecznie !!!

Od późnego lata wiem o Forum, od jesieni patrzę co się tu dzieje, wczoraj wrzuciłem pierwszy kamień do ogródka. Mam nadzieję, że mnie przyjmiecie.

Mieszkam na Pradze, od dwóch miesięcy jestem szczęśliwym ojcem. Z zawodu, zamiłowania i charakteru jestem historykiem, o dość wąskich zainteresowaniach. Ograniczają się one do wpływu czynnika technologicznego na różne dziedziny życia ludzkiego m.in. taktykę (bo lubię - jak każdy facet bawić się żołnierzykami), ekonomię (bo trzeba gdzieś, kiedyś, coś, zarabiać), społeczeństwo (bom ciekawski). Chronologicznie zajmuję się okresem pd gruszki Bessamera, aż po tsunami na Oceanie Indyjskim, a nawet dalej...

Flota (szczególnie wojenna) interesuje mnie właśnie z tego powodu: Pancerniki to najwspanialszy wytwór ludzkich rąk: kilkutysięczne miasto poruszające się z prędkością pociągu pośpiesznego, mogące wyrzucać kuferki na czterdzieści kilka kliometrów. Cóż się może z tym równać? ( ex aequo stawiam złożoność wielkiej orkiestry symfonicznej, ale to chyba nie na tym Forum)
Stąd też moim ulubionym teledyskiem jest "Turn back time" Sher, gdzie można obejrzeć dwa cuda techniki: USS Iowa i baaaardzo roznegliżowaną Sher. Widzieliście?

Czy są tutaj tylko i wyłącznie mężczyźni, czy też nie? Nie wiem, czy posty mam zaczynać od "Panowie!", czy też "Moi Państwo!"

Stosunek do służby wojskowej - etraz już lekceważący: byłem, zaliczyłem na Bemowie (warszawskim, nie piskim). Specjalista uzbrojenie wojsk lądowych.

Jeszcze ciągle zielony ;)

Proszę o pozwolenie wejścia na pokład!

Ksenofont
Awatar użytkownika
jareksk
Posty: 1678
Rejestracja: 2004-01-14, 18:59
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: jareksk »

Pozdrowienia z lewego brzegu Wisły. WItam na pokładzie (pokładach).
Fax et tuba
Awatar użytkownika
CIA
Posty: 1657
Rejestracja: 2004-01-18, 12:46
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: CIA »

Witamy serdecznie !
Jak miło, ze kolejny maniak pancerników :peace: , bo mnie chyba też do tego grona mozna zaliczyc :lol:
Awatar użytkownika
nicpon
Super Kierownik ;-)
Posty: 834
Rejestracja: 2004-01-04, 11:01
Kontakt:

Post autor: nicpon »

witam na pokladzie :spoko:


spooocznij! :-D
karolk

Post autor: karolk »

CIA pisze:Witamy serdecznie !
Jak miło, ze kolejny maniak pancerników :peace: , bo mnie chyba też do tego grona mozna zaliczyc :lol:
a fe, co za niepoprawne politycznie słownictwo 8)
karolk

Post autor: karolk »

ahoj kolego, panowie wybici przez Ruskich, więc tu koledzy i koleżanki, nie zapomnij złożyć wizytę na ORP Wodnik, no i stopy wody oraz dobrych wiatrów :)
shigure
Posty: 1242
Rejestracja: 2004-01-04, 21:35
Lokalizacja: szczecin

Post autor: shigure »

Pozdrowienia ze Szczecina :piwo:
Awatar użytkownika
mcwatt
Posty: 929
Rejestracja: 2004-01-16, 09:32
Lokalizacja: St Helens

Post autor: mcwatt »

Witam i pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
crolick
Posty: 4095
Rejestracja: 2004-01-05, 20:18
Lokalizacja: Syreni Gród
Kontakt:

Re: Zielony

Post autor: crolick »

Ksenofont pisze:Stąd też moim ulubionym teledyskiem jest "Turn back time" Sher, gdzie można obejrzeć dwa cuda techniki: USS Iowa i baaaardzo roznegliżowaną Sher. Widzieliście?
Widzieliscie. Iowka jest cacy :mrgreen:, Sher juz nie :x [za duzo silikonu...]

pozdrawiam
Podczas gdy Kłapouchy wszystkim się zadręcza,
Prosiaczek nie może się zdecydować, Królik wszystko kalkuluje,
a Sowa wygłasza wyrocznie - Puchatek po prostu jest...
Bartosz Piotrowski
Posty: 94
Rejestracja: 2004-12-14, 16:06
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zielony

Post autor: Bartosz Piotrowski »

Witam !

Pozdrawiam Serdecznie
Bartek
Marek T
Posty: 3270
Rejestracja: 2004-01-04, 20:03
Lokalizacja: Gdynia

Re: Zielony

Post autor: Marek T »

crolick pisze:
Ksenofont pisze:Sher juz nie :x [za duzo silikonu...]

pozdrawiam
Lepsza Cher z silikonem niż Beger bez.
Awatar użytkownika
stryju68
Posty: 117
Rejestracja: 2004-06-29, 17:19
Lokalizacja: Kłodzko

Post autor: stryju68 »

Witam i pozdrawiam.
A widziałeś teledysk NADIYA (nie pamiętam tytułu), którego akcja dzieje się na lotniskowcu CHARLES DE GAULLE ???? Też cudeńko. Piękny okręt, piękna kobieta a do tego jeszcze morska wersja myśliwca RAFALE
:D :D :D
Awatar użytkownika
Maciej
Posty: 2035
Rejestracja: 2004-10-21, 21:40
Lokalizacja: Puszczykowo
Kontakt:

Post autor: Maciej »

Zboczeńcy jacyś czy cóś ... :D

Pozdrawiam,
Maciej
Emden
Posty: 759
Rejestracja: 2004-07-08, 15:22

Post autor: Emden »

To przebywanie bez kobiet.................... :wink: :wink: :wink: :wink: ;) ;) ;)
Chłopiec z Placu Broni
Posty: 123
Rejestracja: 2004-03-04, 10:33
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Chłopiec z Placu Broni »

Emden pisze:To przebywanie bez kobiet.................... :wink: :wink: :wink: :wink: ;) ;) ;)
Taa...

oj, sławny ten teledysk, sławny : :wink: ;)

Zastanówmy się... analogii jest w nim więcej :lol:
wymienię tylko kilka...


Jest na czym oko zaczepić -- interesujące kształty i wymiary :lol:

I Sher i Iowa mają swje lata --- chyba są równe wiekiem :lol:

Obie przeszły lifting...

Obie działają na wyobraźnię... męską...

Obie są cholernie kosztowne w utrzymaniu...
"Im więcej czytam - tym więcej mam pytań"
Awatar użytkownika
JB
Posty: 3082
Rejestracja: 2004-03-28, 21:48
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zielony (jeszcze) Ksenofont

Post autor: JB »

Ksenofont pisze:Witam serdecznie !!!

Od późnego lata wiem o Forum, od jesieni patrzę co się tu dzieje, wczoraj wrzuciłem pierwszy kamień do ogródka. Mam nadzieję, że mnie przyjmiecie.

Mieszkam na Pradze, od dwóch miesięcy jestem szczęśliwym ojcem. Z zawodu, zamiłowania i charakteru jestem historykiem, o dość wąskich zainteresowaniach. Ograniczają się one do wpływu czynnika technologicznego na różne dziedziny życia ludzkiego m.in. taktykę (bo lubię - jak każdy facet bawić się żołnierzykami), ekonomię (bo trzeba gdzieś, kiedyś, coś, zarabiać), społeczeństwo (bom ciekawski). Chronologicznie zajmuję się okresem od gruszki Bessamera, aż po tsunami na Oceanie Indyjskim, a nawet dalej...

Flota (szczególnie wojenna) interesuje mnie właśnie z tego powodu: Pancerniki to najwspanialszy wytwór ludzkich rąk: kilkutysięczne miasto poruszające się z prędkością pociągu pośpiesznego, mogące wyrzucać kuferki na czterdzieści kilka kliometrów. Cóż się może z tym równać? ( ex aequo stawiam złożoność wielkiej orkiestry symfonicznej, ale to chyba nie na tym Forum)
Stąd też moim ulubionym teledyskiem jest "Turn back time" Sher, gdzie można obejrzeć dwa cuda techniki: USS Iowa i baaaardzo roznegliżowaną Sher. Widzieliście?

Czy są tutaj tylko i wyłącznie mężczyźni, czy też nie? Nie wiem, czy posty mam zaczynać od "Panowie!", czy też "Moi Państwo!"

Stosunek do służby wojskowej - teraz już lekceważący: byłem, zaliczyłem na Bemowie (warszawskim, nie piskim). Specjalista uzbrojenie wojsk lądowych.

Jeszcze ciągle zielony ;)

Proszę o pozwolenie wejścia na pokład!

Ksenofont
Miło mi donieść Szanownym Koleżankom i Kolegom, że wczoraj odbyła się publiczna obrona pracy doktorskiej mgr. Tymoteusza Pawłowskiego i komisja Rady Wydziału Historycznego Uniwersytetu Warszawskiego jednomyślnie przyjęła tę obronę. Praca doktorska, której promotorem był profesor Paweł P. Wieczorkiewicz, otrzymała wysokie oceny recenzentów.
JB
ODPOWIEDZ