II Międzynarodowa Wystawa Modelarstwa Okrętowego SHIPREPLICA

czyli malarstwo, literatura, muzyka, szanty i... dowcip morski

Moderatorzy: Marmik, crolick

ODPOWIEDZ
czesław.g
Posty: 165
Rejestracja: 2005-08-02, 18:54
Lokalizacja: gdańsk

II Międzynarodowa Wystawa Modelarstwa Okrętowego SHIPREPLICA

Post autor: czesław.g »

Parę zdjęć z wystawy na gorąco bez komentarza :-)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
czesław.g
Posty: 165
Rejestracja: 2005-08-02, 18:54
Lokalizacja: gdańsk

Re: II Międzynarodowa Wystawa Modelarstwa Okrętowego SHIPREP

Post autor: czesław.g »

A tutaj więcej zdjęć zrobione przez Michała Białek

https://picasaweb.google.com/1048924472 ... Modelarska
Awatar użytkownika
de Villars
Posty: 2232
Rejestracja: 2005-10-19, 16:04
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: II Międzynarodowa Wystawa Modelarstwa Okrętowego SHIPREP

Post autor: de Villars »

Na jednym zdjęciu zamieniły się podstawkami USS Currituck i Boston :-) Podoba mi się też podpis "przypłynął do wsi pancernik" - nawet jeśli jetst trochę na wyrost. No i cieszy, że modelarze nie ograniczyli się tylko do XX w. - wypatrzyłem m.in Dupuy de Lome, "popowkę" czy Piotra Wielkiego, choć to wszystko mikromodele. Ogólnie ciekawa wystawa :-)
Si vis pacem, para bellum
http://springsharp.blogspot.com/
Awatar użytkownika
Edward Teach
Posty: 881
Rejestracja: 2006-09-22, 23:13
Lokalizacja: Gdańsk

Re: II Międzynarodowa Wystawa Modelarstwa Okrętowego SHIPREP

Post autor: Edward Teach »

czesław.g pisze:Parę zdjęć z wystawy na gorąco bez komentarza :-)
Mam pytanie techniczne. W jaki sposób wstawiłeś na forum takie "przewijane" zdjęcia.
Edward Teach www.pdf-model.pl
czesław.g
Posty: 165
Rejestracja: 2005-08-02, 18:54
Lokalizacja: gdańsk

Re: II Międzynarodowa Wystawa Modelarstwa Okrętowego SHIPREP

Post autor: czesław.g »

W Edytorze masz dodaj załącznik i tam wskazujesz folder skąd masz pobrać zdjęcia a wygląda to tak
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
ODPOWIEDZ