Kto jeszcze tego nie czytał? Warto.
http://serwisy.gazeta.pl/df/1,34467,2242556.html
Powstanie Warszawskie oczami niemieckiego żołnierza.
- fdt
- Posty: 1644
- Rejestracja: 2004-01-04, 15:49
- Lokalizacja: Elbląg