Design, czyli eksperymenty z wygladem forum
- nicpon
- Super Kierownik ;-)
- Posty: 834
- Rejestracja: 2004-01-04, 11:01
- Kontakt:
Design, czyli eksperymenty z wygladem forum
wlasnie cos kombinuje z designem
jakbyscie chcieli cos na ten zagadac temat
to tu prosze...
jakbyscie chcieli cos na ten zagadac temat
to tu prosze...
-
Zulu Gula
Albo sylwetki zatopionych okrętów ze stopniami od matrosa do admirała.
Ale jaja, Nicpoń jest niższy stopniem ode mnie.
Tak na poważnie, to moim zdaniem nie ma co zmieniać - same stopnie czy gwiazdki to pic na wodę fotomontaż, choć sympatyczny, rzecz jasna (na innym forum jestem pułkownikiem, gdzie indziej nie robi to takiego wrażenia).
Ale jaja, Nicpoń jest niższy stopniem ode mnie.
Tak na poważnie, to moim zdaniem nie ma co zmieniać - same stopnie czy gwiazdki to pic na wodę fotomontaż, choć sympatyczny, rzecz jasna (na innym forum jestem pułkownikiem, gdzie indziej nie robi to takiego wrażenia).
- szczupak
- Posty: 13
- Rejestracja: 2004-01-04, 13:53
- Lokalizacja: Duchnów/Pruszków
- Kontakt:
- nicpon
- Super Kierownik ;-)
- Posty: 834
- Rejestracja: 2004-01-04, 11:01
- Kontakt:
a to juz nie jest takie proste!szczupak pisze:Proponowalbym równiez usunac jedno "Forum" w "Forum Forum Okretów Wojennych Strona Glówna"
to pierwsze forum jest niejako domyslne w tym systemie
a drugie forum to czesc nazwy FOW
jak wykasowalem forum z nazwy to na gornej belce okna tytul ukazywal sie jako Okretow Wojennych
wiec cofnalem te zmiane i na razie jest tak jak jest...
- nicpon
- Super Kierownik ;-)
- Posty: 834
- Rejestracja: 2004-01-04, 11:01
- Kontakt:
-
Gość
- nicpon
- Super Kierownik ;-)
- Posty: 834
- Rejestracja: 2004-01-04, 11:01
- Kontakt:
- CIA
- Posty: 1657
- Rejestracja: 2004-01-18, 12:46
- Lokalizacja: Gdansk
Z taką pewną nieśmiałością
zapytuję, czy nie możnaby zrobić jakoś tak z wklejaniem zdjęć jak np. na http://www.konradus.com - każdy może sobie z własnego kompa przesłać zdjęcie bezpośrednio na forum. Forum byłoby wtedy wypasione na maxa 
- SmokEustachy
- Posty: 4711
- Rejestracja: 2004-01-06, 14:28
- Lokalizacja: Oxenfurt
- Kontakt: