
Fotki, fotki...
- fdt
- Posty: 1644
- Rejestracja: 2004-01-04, 15:49
- Lokalizacja: Elbląg
Fotki, fotki...
To sie nazywa mieć problemy sprzętowe... Nawet oddziały specjalne muszą organizować sobie umundurowanie we własnym zakresie...


-
Marek T
- Posty: 3270
- Rejestracja: 2004-01-04, 20:03
- Lokalizacja: Gdynia
Tutaj możecie poczytać o polskich tankach:
http://senkankojiki.nce.buttobi.net/page040.html
http://senkankojiki.nce.buttobi.net/page040.html
-
Marek T
- Posty: 3270
- Rejestracja: 2004-01-04, 20:03
- Lokalizacja: Gdynia
Trochę egzotyki:
http://www.iranian.com/PhotoDay/2004/July/ma1.html
http://www.iranian.com/PhotoDay/2004/July/ma1.html
-
Marek T
- Posty: 3270
- Rejestracja: 2004-01-04, 20:03
- Lokalizacja: Gdynia
Dla artylerzystów:
http://russiannavy.net/photos/st_p_art_ ... T0493.html
http://russiannavy.net/photos/st_p_art_ ... T0493.html
-
dakoblue
- Posty: 1622
- Rejestracja: 2004-01-05, 08:42
- Lokalizacja: Elblag






