Foto news
-
MiKo
- Admin FOW
- Posty: 4053
- Rejestracja: 2004-01-07, 09:02
Re: Foto news
I od tegoż samego korespondenta, gorąca fotka z wczoraj, co teraz stary dobry Blohm&Voss produkuje...
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
-
MiKo
- Admin FOW
- Posty: 4053
- Rejestracja: 2004-01-07, 09:02
Re: Foto news
Ciąg dalszy - jednostka flagowa na Wyspach Cooka
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
-
MiKo
- Admin FOW
- Posty: 4053
- Rejestracja: 2004-01-07, 09:02
Re: Foto news
Egzotyka na śródziemnym, trzy dnie temu w Grand Harbour koreański DDH
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
-
MiKo
- Admin FOW
- Posty: 4053
- Rejestracja: 2004-01-07, 09:02
Re: Foto news
A w Darłówku stoi ORP Drużno w ramach pikniku lotniczego
i jakiś kuter transportowy
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
- Peperon
- Posty: 6819
- Rejestracja: 2010-11-05, 14:52
- Lokalizacja: Kraków
Re: Foto news
Ta fotka Ci się tak ślicznie udała, czy potraktowałeś ją photoshopem ?MiKo pisze:A w Darłówku stoi ORP Drużno w ramach pikniku lotniczego...
Pytam, bo jest super i podoba mi się.
Ludzkość dzieli się na trzy części.
Żywych, zmarłych i tych co na morzu.
Żywych, zmarłych i tych co na morzu.
-
MiKo
- Admin FOW
- Posty: 4053
- Rejestracja: 2004-01-07, 09:02
Re: Foto news
Oczywista, że oryginał 
- Peperon
- Posty: 6819
- Rejestracja: 2010-11-05, 14:52
- Lokalizacja: Kraków
Re: Foto news
Dzięki za odpowiedź...
Ale w tym momencie jest to nieważne, bo i tak zrobiłem z niej tło pulpitu.
Ale w tym momencie jest to nieważne, bo i tak zrobiłem z niej tło pulpitu.
Ludzkość dzieli się na trzy części.
Żywych, zmarłych i tych co na morzu.
Żywych, zmarłych i tych co na morzu.
-
MiKo
- Admin FOW
- Posty: 4053
- Rejestracja: 2004-01-07, 09:02
Re: Foto news
Aktualny widok na Urygway z boskiego Buenos.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
-
MiKo
- Admin FOW
- Posty: 4053
- Rejestracja: 2004-01-07, 09:02
Re: Foto news
i Presidente Sarmiento - od naszego korespondenta...
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.