Rozrywka, czyli 'Na luzie'
Moderator: nicpon
- crolick
- Posty: 4147
- Rejestracja: 2004-01-05, 20:18
- Lokalizacja: Syreni Gród
- Kontakt:
Re: Rozrywka, czyli 'Na luzie'
Panowie - prosiłbym o umiar w tematach politycznych. Jak wiadomo przekrój mamy od lewa do prawa, więc byłbym zobowiązany za nie epatowanie własnymi preferencjami politycznymi.
A humor może być nie związany z polityką.
A humor może być nie związany z polityką.
Podczas gdy Kłapouchy wszystkim się zadręcza,
Prosiaczek nie może się zdecydować, Królik wszystko kalkuluje,
a Sowa wygłasza wyrocznie - Puchatek po prostu jest...
Prosiaczek nie może się zdecydować, Królik wszystko kalkuluje,
a Sowa wygłasza wyrocznie - Puchatek po prostu jest...
-
cochise
- Posty: 959
- Rejestracja: 2005-11-03, 22:07
- Lokalizacja: daleko stąd nie widać
Re: Rozrywka, czyli 'Na luzie'
Się czepiasz, tam już nowoczesne rodziny dlatego nie kumaszSmokEustachy pisze:
lecela niye aka ohinni mahel mitawa cante
-
Colonel
- Posty: 511
- Rejestracja: 2010-03-31, 08:29
- Kontakt:
Re: Rozrywka, czyli 'Na luzie'
A przed chwilą Crolick prosił...
- SmokEustachy
- Posty: 4711
- Rejestracja: 2004-01-06, 14:28
- Lokalizacja: Oxenfurt
- Kontakt:
Re: Rozrywka, czyli 'Na luzie'
A to nie wklejka jest tylko komentarz.Colonel pisze:A przed chwilą Crolick prosił...
- Peperon
- Posty: 6817
- Rejestracja: 2010-11-05, 14:52
- Lokalizacja: Kraków
Re: Rozrywka, czyli 'Na luzie'
Jeśli Crolick prosi, to jest i zmiana tematyki...
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ludzkość dzieli się na trzy części.
Żywych, zmarłych i tych co na morzu.
Żywych, zmarłych i tych co na morzu.
- Maciej3
- Posty: 5003
- Rejestracja: 2008-05-16, 11:36
Re: Rozrywka, czyli 'Na luzie'
Przychodzi facet do baru. Patrzy na siedzące przy nim babaczki.
Ta całkiem ładna, tamta brzydsza, kolejna jeszcze brzydsza, a ta na końcu to jakiś koczkodan.
- Kelner jak mi się ona ( tu pokazuje na koczkodana ) zacznie podobać, koniec picia. Więcej nie dolewaj.
Ta całkiem ładna, tamta brzydsza, kolejna jeszcze brzydsza, a ta na końcu to jakiś koczkodan.
- Kelner jak mi się ona ( tu pokazuje na koczkodana ) zacznie podobać, koniec picia. Więcej nie dolewaj.
Historia jest najlepszą nauczycielką życia, bo
Jeszcze nigdy, nikogo, niczego nie nauczyła.
Jeszcze nigdy, nikogo, niczego nie nauczyła.
- Peperon
- Posty: 6817
- Rejestracja: 2010-11-05, 14:52
- Lokalizacja: Kraków
Re: Rozrywka, czyli 'Na luzie'
Pukanie do drzwi. Facet otwiera, a tam Jasio z sąsiedztwa.
Grzecznie się kłania i mówi.
- Mama kazała przekazać, że jakby co to tata jest w pracy, a ja idę się bawić do piaskownicy.
Grzecznie się kłania i mówi.
- Mama kazała przekazać, że jakby co to tata jest w pracy, a ja idę się bawić do piaskownicy.
Ludzkość dzieli się na trzy części.
Żywych, zmarłych i tych co na morzu.
Żywych, zmarłych i tych co na morzu.
- Boruta
- Posty: 728
- Rejestracja: 2004-06-13, 22:09
- Lokalizacja: Cosmopolis Sopot, Sarmatia
- Kontakt:
Re: Rozrywka, czyli 'Na luzie'
Pancerniki są lepsiejsze:


"Dobro i zło nie istnieją, tak jak życie i śmierć. Jest tylko działanie. Walka"
- baron von Ungern-Sternberg, d-ca Azjatyckiej Dywizji Konnej
- baron von Ungern-Sternberg, d-ca Azjatyckiej Dywizji Konnej
- Kpt.G
- Posty: 951
- Rejestracja: 2013-10-11, 14:22
Re: Rozrywka, czyli 'Na luzie'
http://www.czadersi.pl/upload/images/os ... middle.jpg
http://fifek.pl/upload/images/medium/20 ... -01-26.jpg
http://fifek.pl/upload/images/medium/20 ... -01-26.jpg
"Jesteś UPIERDLIWY!" Nie.. ja jestem Ciekawy i drążę niektóre interesujące mnie tematy.. a że zadaję dużo pytań? "Kto pyta nie błądzi" głosi powiedzenie. 
Jakże daleko z Domu do Morza!
Jakże daleko z Domu do Morza!
- SmokEustachy
- Posty: 4711
- Rejestracja: 2004-01-06, 14:28
- Lokalizacja: Oxenfurt
- Kontakt:
- Chemik
- Posty: 1398
- Rejestracja: 2007-08-10, 20:11
- Lokalizacja: Milton Keynes (UK)
- AvM
- Posty: 7328
- Rejestracja: 2004-08-03, 01:56
- Peperon
- Posty: 6817
- Rejestracja: 2010-11-05, 14:52
- Lokalizacja: Kraków
Re: Rozrywka, czyli 'Na luzie'
Chyba sobie zaprenumeruję ten "Asz Dziennik" 
Ludzkość dzieli się na trzy części.
Żywych, zmarłych i tych co na morzu.
Żywych, zmarłych i tych co na morzu.
- Kpt.G
- Posty: 951
- Rejestracja: 2013-10-11, 14:22
Re: Rozrywka, czyli 'Na luzie'
https://www.youtube.com/watch?v=FaOSCASqLsE#t=269
A wy już najhnowsze Stare Warszy oglądali?XD
A wy już najhnowsze Stare Warszy oglądali?XD
"Jesteś UPIERDLIWY!" Nie.. ja jestem Ciekawy i drążę niektóre interesujące mnie tematy.. a że zadaję dużo pytań? "Kto pyta nie błądzi" głosi powiedzenie. 
Jakże daleko z Domu do Morza!
Jakże daleko z Domu do Morza!
- Maciej3
- Posty: 5003
- Rejestracja: 2008-05-16, 11:36
Re: Rozrywka, czyli 'Na luzie'
Widzieli, widzieli.
W sumie ten "ukryty szef" czy jak mu tam fajny,
A co powiesz na to ( uwaga - polityka! )
W sumie ten "ukryty szef" czy jak mu tam fajny,
A co powiesz na to ( uwaga - polityka! )
Historia jest najlepszą nauczycielką życia, bo
Jeszcze nigdy, nikogo, niczego nie nauczyła.
Jeszcze nigdy, nikogo, niczego nie nauczyła.


