Mam pytanie. Czy ktoś z PT Kolegów zna może datę wodowania kutra łącznikowego "Bryza" (K-18) ze Stoczni Wisła ?
Przez wiele lat próbowałem uściślić produkcję wojskową Stoczni Wisła i o dziwo nie potrafię namierzyć tej daty.
Stocznia Wisła a produkcja dla MW
-
Jarek C.
- Posty: 873
- Rejestracja: 2004-01-04, 14:13
- Lokalizacja: Rumia