W Stoczni Ustka były budowane masowo różnego rodzaju kutry (łodzie) projektów 72x i 73x.
Większość z nich trafiła na pokłady okrętów budowanych w innych stoczniach dla MW PRL, ZSRR i innych.
Czy ktoś z PT Kolegów trafił kiedyś na listę tych zbudowanych jednostek lub ma inne szczegółowe dane dotyczące ich zastosowania.
Czy ktoś z PT Kolegów wie jakiego typu kutry (łodzie) trafiły na ORP "Kopernik" (nie ma tego nawet w formularzu taktyczno-technicznym tego okrętu).
Stocznia Ustka a produkcja dla MW
-
Jarek C.
- Posty: 873
- Rejestracja: 2004-01-04, 14:13
- Lokalizacja: Rumia