Robert "Nicpoń" Skrocki
-
MiKo
- Admin FOW
- Posty: 4053
- Rejestracja: 2004-01-07, 09:02
Robert "Nicpoń" Skrocki
Żegnam Cię przyjacielu!
Po nierównej walce z rakiem zmarł Robert Skrocki - inicjator powstania FOW
Jeszcze miesiąc temu wszystko szło ku dobremu, tak przynajmniej się wydawało...
Salut!
Po nierównej walce z rakiem zmarł Robert Skrocki - inicjator powstania FOW
Jeszcze miesiąc temu wszystko szło ku dobremu, tak przynajmniej się wydawało...
Salut!
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
- karol
- Posty: 4501
- Rejestracja: 2004-01-05, 12:52
- crolick
- Posty: 4148
- Rejestracja: 2004-01-05, 20:18
- Lokalizacja: Syreni Gród
- Kontakt:
Re: Robert "Nicpoń" Skrocki
RIP
Podczas gdy Kłapouchy wszystkim się zadręcza,
Prosiaczek nie może się zdecydować, Królik wszystko kalkuluje,
a Sowa wygłasza wyrocznie - Puchatek po prostu jest...
Prosiaczek nie może się zdecydować, Królik wszystko kalkuluje,
a Sowa wygłasza wyrocznie - Puchatek po prostu jest...
- Peperon
- Posty: 6819
- Rejestracja: 2010-11-05, 14:52
- Lokalizacja: Kraków
Re: Robert "Nicpoń" Skrocki
[*] 
Ludzkość dzieli się na trzy części.
Żywych, zmarłych i tych co na morzu.
Żywych, zmarłych i tych co na morzu.
- Grzechu
- Posty: 1689
- Rejestracja: 2004-06-29, 16:05
- Lokalizacja: Kwidzyn (Powiśle)
-
Marek S.
- Posty: 683
- Rejestracja: 2004-07-06, 15:21
- Lokalizacja: Węgierska Górka k/Żywca
Re: Robert "Nicpoń" Skrocki
{*}
RIP
RIP
-
Wojciech Łabuć
- Posty: 572
- Rejestracja: 2020-04-15, 12:17
Re: Robert "Nicpoń" Skrocki
[*]
Najszczersze kondolencje dla Rodziny i przyjaciół.
Najszczersze kondolencje dla Rodziny i przyjaciół.
- Marmik
- Posty: 5137
- Rejestracja: 2006-04-30, 23:49
- Lokalizacja: Puck
Re: Robert "Nicpoń" Skrocki
[']

To co dla innych jest brzegiem morza, dla marynarza jest brzegiem lądu.
- SmokEustachy
- Posty: 4711
- Rejestracja: 2004-01-06, 14:28
- Lokalizacja: Oxenfurt
- Kontakt:
- wpk
- Posty: 757
- Rejestracja: 2004-02-23, 20:58
- Lokalizacja: Nad Wigołąbką
- Kontakt:
Re: Robert "Nicpoń" Skrocki
Niech spoczywa w spokoju...
- Maciej3
- Posty: 5006
- Rejestracja: 2008-05-16, 11:36
Re: Robert "Nicpoń" Skrocki
[*] 
Historia jest najlepszą nauczycielką życia, bo
Jeszcze nigdy, nikogo, niczego nie nauczyła.
Jeszcze nigdy, nikogo, niczego nie nauczyła.
-
MiKo
- Admin FOW
- Posty: 4053
- Rejestracja: 2004-01-07, 09:02
Re: Robert "Nicpoń" Skrocki
Pogrzeb Roberta odbędzie się w piątek 7 maja o godzinie 10:30 w kaplicy na cmentarzu w Marysinie Wawerskim ul. Korkowa 152
- Mitoko
- Posty: 2718
- Rejestracja: 2004-01-05, 12:26
- Lokalizacja: Gdańsk