P.S.
chyba w nocy 12/13.06 wszedl do portu.
A tak wygladał ten samochodowiec z plaży w Brzeźnie - potężna stodoła.
Statki na redzie Gdańska i Gdyni.
-
Koloman
- Posty: 16
- Rejestracja: 2025-05-06, 02:13
Statki na redzie Gdańska i Gdyni.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
- Edward Teach
- Posty: 881
- Rejestracja: 2006-09-22, 23:13
- Lokalizacja: Gdańsk
Statki na redzie Gdańska i Gdyni.
MAINPORT EDGE
https://www.marinetraffic.com/pl/photos ... e_uploaded
Co robi u nas statek pożarniczy?

https://www.marinetraffic.com/pl/photos ... e_uploaded
Co robi u nas statek pożarniczy?
Edward Teach www.pdf-model.pl