TARNVIND

forum to dedykowane jest wszystkim jednostkom pływającym budowanym w celach cywilnych...

Moderatorzy: crolick, Marmik

Janisz
Posty: 28
Rejestracja: 2004-03-24, 18:44
Lokalizacja: Opolskie

TARNVIND

Post autor: Janisz »

Witam Kolegów .

Mam pytanie czy ktoś mógłby mi udzielić informacji jaką obecnie nosi nazwę w.w. statek TARNVIND ?
Był to szwedzki tankowiec - produktowiec ok. 4111 GRT z tego co pamiętam . Zbudowany w stoczni Kalmar w 1981 roku . Armator : TARNTANK z Donso . Pod banderą szwedzką pływał do 2003 , następnie zmienił banderę na NIS oraz armatora na norewską firmę TARNSHIPPING . W ubiegłym roku w kwietniu został sprzedany jakiemuś armatorowi rosyjskiemu . Mam sentyment do tego statku bo miałem przyjemność pływać na nim w latach 2002-03 . Niestety żaden z moich kilegów nie wie co sięz nim dalej dzieje . :lol:

pozdrawiam

Janisz
M.Janisz
patmate

odpowiedź

Post autor: patmate »

EGVEKINOT, info za equasis.org. Ostatnia inspekcja PSC w Stigsnaes 20-08-2003.
Pozdrowienia
Janisz
Posty: 28
Rejestracja: 2004-03-24, 18:44
Lokalizacja: Opolskie

Post autor: Janisz »

Dzięki Patmate :lol:
Niedługo pewnie bliźniak TARNBRIS pójdzie w ślady TARNVINDA .
Bardzo miło wspominam oba statki .
M.Janisz
patmate

odp

Post autor: patmate »

Mogę zapytać, brat pływa na Tarnsjo. Podaj maila to dam namiary gdzie można sprawdzić co się dzieje z innymi statkami (chodzi o ostatnie kontrole PSC, ale można dowiedzieć się o aktualną nazwę), bo widzę że jeszcze innymi się interesujesz.
Pzdr
patmate/Piotr
Janisz
Posty: 28
Rejestracja: 2004-03-24, 18:44
Lokalizacja: Opolskie

Post autor: Janisz »

Jasne , moje namiary to : mjanisz@tlen.pl

A tak BTW właśnie dostałem cynk od kolesia z TARNBRISA że jest już poważny kupiec , Grek , i w marcu statek ma zmienić właściciela ........

Pozdrówka
M.Janisz
ODPOWIEDZ