Ciekawe WWW
- Ksenofont
- Posty: 2105
- Rejestracja: 2004-12-27, 23:28
- Lokalizacja: Praga
- RyszardL
- Posty: 2937
- Rejestracja: 2004-05-18, 13:58
- Lokalizacja: Perth, Australia
Dzielność morska krążowników NO (zdjęcia są cięte z filmów i zabezpieczone, więc jeśli autor sobie nie życzy to usunę)
Miko, z jakiego filmu pochodzi ten kadr?
Chętnie bym zobaczył całość
Ryszard
UWAGA!
Od 2024 konto prowadzone przez Żonę RyszardaL (Małgorzatę).
====================
http://www.flotyllerzeczne.aq.pl/
http://www.biuletyn2008.republika.pl
"Demokracja to najgorszy z ustrojów - rządy hien nad osłami" Arystoteles
Od 2024 konto prowadzone przez Żonę RyszardaL (Małgorzatę).
====================
http://www.flotyllerzeczne.aq.pl/
http://www.biuletyn2008.republika.pl
"Demokracja to najgorszy z ustrojów - rządy hien nad osłami" Arystoteles
- Mitoko
- Posty: 2718
- Rejestracja: 2004-01-05, 12:26
- Lokalizacja: Gdańsk
Pojawiło się coś takiego :
http://www.okrety.hosted.pl/news.php
A tak na marginesie (odnośnie innej dyskusji i by nie mnożyć tematów) - ma ktoś może pod ręką w którym roku Gotland pozbył się 2-óch 152-ek z kazamat ??
http://www.okrety.hosted.pl/news.php
A tak na marginesie (odnośnie innej dyskusji i by nie mnożyć tematów) - ma ktoś może pod ręką w którym roku Gotland pozbył się 2-óch 152-ek z kazamat ??
- Grzechu
- Posty: 1687
- Rejestracja: 2004-06-29, 16:05
- Lokalizacja: Kwidzyn (Powiśle)
Reaktywacja?
http://www.nala.iq.pl/iowa/
A z tej strony dowiaduję się z niekłamanym żalem, że nie będzie trzeciej części 'Big Five' w AJ-Press:
http://www.felidae.pl/strona.php?s=autorzy
http://www.nala.iq.pl/iowa/
A z tej strony dowiaduję się z niekłamanym żalem, że nie będzie trzeciej części 'Big Five' w AJ-Press:
http://www.felidae.pl/strona.php?s=autorzy
-
karolk
-
karolk
-
karolk
- goral_44
- Posty: 149
- Rejestracja: 2004-03-06, 14:02
- Lokalizacja: Poznan
